Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / ToyKiddy.com Yeni Nesil Oyuncak Franchise

ToyKiddy.com Yeni Nesil Oyuncak FranchiseBiz kimiz?
Toykiddy firması, Türkiye’ye organize perakende oyuncağı getiren ve yerleştiren Toys”R”Us (Toyiki) firmasında yıllarca üst düzey yöneticilik yapmış uzmanlar tarafından Ekim 2010 tarihinde kurulmuştur.

Birincil amacımız çocukların kaliteli, güvenilir, eğlence değeri ve eğitim değeri yüksek oyuncaklarla daha çok ve daha iyi eğlenmelerini sağlamaktır.

“Yeni Nesil Oyuncak” sloganı ile yola çıkan Toykiddy, hem gelişim değerleri hemde sosyal değerler bakımından çocuklara katkı sağlayacak ürünler üzerinde yoğunlaşmaktadır.

Sektörde deneyimli ve eğitim almış uzman satış personeli ile müşteriye hizmet etmekte, onları dinleyerek isteklerini kişisel bazda geri dönüşlerle yerine getirmektedir.
İşimiz ÇOCUK. Yani en değerli varlıklarımız. İnsiyatif alarak, şevkle çalışmaya tutkulu, dinamik bireylerden oluşan geniş Toykiddy ailemize katılmak ister misiniz?

Tüm ürün ve hizmetlerinde görülen kalite, yenilik ve yaratıcılıkla her zaman daha iyi bir dünya yaratılmasına katkıda bulunmaya hazır mısınız?

Bu heyecanlı, ilginç ve eğlenceli projeye siz de katılmak ister misiniz?

Kendi işlerini başlatmak isteyen, faaliyet alanlarını geliştirmeyi arzulayan, ama her şeyden önce Toykiddy’ye ve çocukların dünyasına gerçekten tutkulu kişiler arıyoruz. Sektördeki bilgi ve deneyimimizi, yenilikçi ve çağın gereklerine uygun vizyonumuzla birleştirerek, işini sıkı takip ederek ve yatırımcı firmalara maksimum faydayı saglayarak fark yaratıyoruz.

Çocukları seviyorsanız, hem heyecanlı hem de farklı bir proje arıyorsanız, prestijli ve piyasada tutunmuş bir markaya katılmak istiyorsanız, hem eğlenip hem de karlı bir yatırım yapmak istiyorsanız, hiç tereddütsüz bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Merkez: Mithatpaşa cad. no:831/A Göztepe / İZMİR

Tel: (0232) 285 85 84
Şube: Cemal Gürsel cad. No:228/P1 Karşıyaka / İZMİR
Tel: (0232) 369 79 49
E-A ÇOCUK MARKETLERİ
KOZMETİK ÜRÜNLERİ GIDA TİCARET LTD. ŞT

  Endüstriyel Temizlik Kimyasalları KİEHL Bayilik VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir