Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Yıldız Yufka Türkiye ve Yurtdışına Bayilikler Veriyor

yildiz arazKonya ‘da 2007 yılında küçük bir firma olarak bu sektöre girdik. O günden bugüne sektörümüzde bir profesyonel olmayı hedefledik. Öncelikle temizliğe,insan sağlığına ve hijyene önem verdik. Kaliteli ürün üretmeyi ticari kazancın önünde tuttuk. Tarihi ve bize has yiyeceklerimizi unutmadık , unutturmayacağız.Sadece Böreklik yufka ile başladığımız çeşitlerimize su böreklik yufka , şebit ekmek , bazlama , lavaş ekmeği , sigara böreği , tel kadayıf ve 32 çeşit geniş ürün yelpazemizle kaliteli hizmet ve ürün vermeye devam ediyoruz…

MİSYONUMUZ

» Yıldız Araz Emlak Tekstil ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti. kaliteli ürün ve hizmet anlayışını ilke edinmiş, saygın, sorumluluk sahibi bir firmadır.
» Unlu Mamül sektöründe lider marka olarak müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı olarak ileri teknoloji kullanarak tüketiciye kaliteli, sağlıklı, hijyenik ortamlarda hazırlanmış ürünler sunar.
» Yaşam standartlarını sürekli geliştirdiği, çalışkan, başarılı, özverili ve bağlılık duygusu taşıyan çalışanlarının mutluluğuna ve takım ruhuna önem vererek sağlar.

VİZYONUMUZ

» Yıldız Araz Emlak Tekstil ve Gıda San.Tic.Ltd.Şti.Konya’ da müşteriler tarafından en çok tercih edilen marka olarak Konya’ da sektörün öncü firmalarındandır. Bunu, yenilikçilik anlayışı, insan ve kalite odaklı prensipleri,doğru rekabetçilik anlayışı ve modern üretim teknolojilerinin kullanımı ile başarmaktadır.
» Şirketimiz müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuş ve ürünlerini ve hizmetini müşteri istekleri doğrultusunda düzenleyen bir kuruluştur.
» Şirket çalışanları takım çalışması içinde, birbirlerine karşı saygı ve sorumluluk çerçevesinde şirketin hedeflerini gerçekleştirmesine katkıda bulunan en önemli etken olarak durmakta ve şirketin başarıdan başarıya koşmasına yardımcı olmaktadır.
» Şirketimiz her zaman en iyi ürünü, en hijyenik ortamlarda, en iyi hizmet ile sunan bir kuruluş olarak bunu en yeni teknolojiler ile destekleyen bir kuruluştur.

YILDIZ ARAZ EMLAK TEKSTİL ve GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Adres : Sancak Mahallesi Tacmahal Caddesi Ihlamur Sit. C Blok No : 20-22/B (M.T.A. Yanı) Selçuklu/KONYA
Telefon / Fax : 0332 255 13 74
Cep : 0533 472 13 72
Email : yildizyufka@yildizaraz.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu