Anasayfa / İş Fikirleri - Yeni İş Fikirleri 2018 - İş Kurmak / Adtriplex İle İnternetten Para Kazanmak

Adtriplex İle İnternetten Para Kazanmakİnternetten Para Kazanmak
Adtriplex / Affiliate Network – Reklam Performansindan Kazanç

İlgi çekici konular içeren, ziyaretçi trafiği yüksek bir websiten mi var?

Öyleyse, adtriplex sayesinde sen de para kazan.

adtriplex’te kazanacağın gelir, reklam performansınla ilgili. Websitendeki reklamlar satışa ne kadar katkı sunarsa, sen de o kadar çok kazanıyorsun. Böylece, reklam performansın gerçek seviyede değerleniyor. Ve bunu yayıncıların hak ettiği oranları sağlayarak Türkiye’de ilk kez biz sana sunuyoruz.
Performans temelli reklam kazancı için sen de adtriplex’e kolayca yayıncı olarak kaydol ve Affiliate Marketing’in sağladığı avantajlardan yararlanmaya başla.

Yayıncı kayıtlarımız şu anda devam etmektedir.


adtriplex hakkında kısaca:
adtriplex 2011 yılında kurulmuş ve Türkiye’deki yerel ajanslardan bağımsız yeni Affiliate Network’üdür. Türk ve uluslararası şirketletlere, gelişmiş Alman teknolojisiyle Affiliate Network hizmeti sunmaktadır.

adtriplex’in kurucuları, finansal yönden güçlü yatırımcılar tarafından desteklenmektedirler. adtriplex teknolojisi, 2010 yılında inhouse olarak geliştirildi ve ardından Almanya piyasasında private Network olarak bir yıl boyunca test edilip geliştirildi. En son olarak da Türkiye piyasasına uygun olması için dil uyarlamasından geçti.

adtriplex ayrıca Türkiye pazarına giren ve ürünlerini online satmak isteyen Alman firmaları tarafından da büyük ilgi görmektedir.

Adres:
Adtriplex Ltd. Şti.
Astoria Tower A
34394 Esentepe, İstanbul
Tel: +90 212 340 7671
http://www.adtriplex.com/

İş Kurmak İçin Bayilik Veren Firmalar


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir