Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

Adtriplex İle İnternetten Para Kazanmak

Zaman ayırıp emek harcadığınız ziyaretçi trafiği olan bir web sitesi sahibi iseniz sitenizde reklam yayınlayarak para kazanmak için Adtriplex yayıncı ağına katılabilirsiniz.

Adtriplex / Affiliate Network – Reklam Performansindan Kazanç

İlgi çekici konular içeren, ziyaretçi trafiği yüksek bir websiten mi var?

Öyleyse, adtriplex sayesinde sen de para kazan.

Adtriplex’te kazanacağın gelir, reklam performansınla ilgili. Websitendeki reklamlar satışa ne kadar katkı sunarsa, sen de o kadar çok kazanıyorsun. Böylece, reklam performansın gerçek seviyede değerleniyor. Ve bunu yayıncıların hak ettiği oranları sağlayarak Türkiye’de ilk kez biz sana sunuyoruz.

Performans temelli reklam kazancı için sen de adtriplex’e kolayca yayıncı olarak kaydol ve Affiliate Marketing’in sağladığı avantajlardan yararlanmaya başla.

Yayıncı kayıtlarımız şu anda devam etmektedir.

Adtriplex İle Affiliate Marketing Çalışma

Adtriplex’in konsepti yeni değil, aksine kendini kanıtlamış bir konsepttir: Herkes kazanır. adtriplex, reklam dünyasına performans faktörünü getiriyor, reklamverenler ile yayıncıların aynı koşullarda adil ve risksiz ciro elde etmelerini sağlıyor. Örneğin, yayıncı, reklamverenin reklam araçlarını internet sayfasına ücretsiz olarak yerleştirir ve sonrasında reklam üzerinden yapılan her satış için komisyon alır. Bunun ötesinde ayrıntılı istatistiklerimiz sayesinde her iki taraf için de gelirin optimize edilmesi sağlanır.

Konseptimiz basit ve adil! İşte şöyle:

Reklam aracı: Başarının kilit noktası

Yayıncının sayfasında yer alan bir reklam aracına tıklayan kullanıcı, reklamverenin sayfasına yönlendirilir. adtriplex bu yönlendirmeyi kaydeder ve bu aksiyonun hangi yayıncıdan geldiğini kesin olarak belirler.

İlgi çekici teklifler: Kullanıcı satın alır

Yönlendirilen kullanıcı artık reklamverenin online alışveriş sitesindedir ve oradaki ürünler hakkında daha detaylı bilgi alır. Sonrasında müşteri, ilgi çekici bir ürün veya teklifi satın alır.

Reklamverenler ve Yayıncılar: Herkes kazanır

Ürünün başarıyla satılması durumunda, her iki taraf da kazanır. Reklamveren ürünü satıyor, yayıncı komisyon kazanıyor.

+90 212 215 3070

info@adtriplex.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu