Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

Aile bütçesine destek olmak

Ev hanımları evde hem ev işlerini yapıp hem de boş vakitlerinde bir ek iş yaparak para kazanabilirler. Bu şekilde kısa sürede para kazanmak isteyen bayanların yapacağı bir sürü iş vardır. Bunlardan biri de çeşitli firmaların evlere etiketleme işi vermesiyle bayanların hiç yorulmadan aile bütçesine destek olmalarıdır.

Aile bütçesine destek olmak
Aile bütçesine destek olmak

İnternetten ek iş ilanlarına bakıldığında bir sürü etiketleme işi veren firma ile karşılaşılacaktır. Bu işi yapmaya karar verdiğinizde ise bu firmalardan birisi ile iletişime geçerek iş için başvurabilir veya firmaya konuşmak için gidebilirsiniz.

evde-etiketleme-isi2

Etiketleme işi giysi, gıda, yatak ve daha kullanılan birçok üründe yapılmaktadır. Bu nedenle bu işi bulmanız hiç de çok zor olmayacaktır. Belli bir miktar sayıda etiketleme yaptığınızda firma size bunun karşılığı olarak ücret ödeyecektir. Evinizin rahatlığında bu işi yapması çok kolaydır. Ayrıca diğer işlerdeki gibi başka insanların stresini çekmek zorunda kalmazsınız.

evde-etiketleme-isi3

Zamanla eliniz bu işe alışacak ve gün içinde daha kısa sürede daha fazla etiket işi alabileceksiniz. Böylece kazancınızı artırabileceksiniz. Siz de bu işi araştırmaya başlayın ve size yakın olan bir firmaya iş için başvurun. Göreceksiniz hemen işe başlayacaksınız. Ek kazanç imkânını ertelemeyin. Boş vakitlerinizi para kazanarak geçirmenin huzuru ile yorulmadan çalışın.

evde-etiketleme-isi4

Evlere etiket işi göndere firmalar ve evde ek iş yapmak isteyen hanımlar sayfamızdan iletişim bilgilerini yazabilir.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

398 Yorum

 1. Adana gürselpaşada oturuyorum ek işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz

 2. merhaba adana/seyhanda yaşıyorum yeni mezun oldum fakat bazı sebeplerden dolayı çalışamamaktayım bütün zamanımı evde geçiriyorum annem ve 2 ablamla yaşıyorum bu yüzden evde yapabileceğim herhangi bir işi hiç aksatmadan zamanında teslim edeceğime söz veriyorum zor durumdayım lütfen geri dönüş yapmanızı rica ediyorum.teşekkürler

 3. Adana cukurovada oturuyorum 5 kisiyiz bizde yapmak istiyoruz donerseniz seviniriz

 4. Acil ek işe ihtiyacım var düzenli ve tertibli çalışırım adanada yaşıyorum

 5. Adanada iki bayan ögrenciyiz. Ailemizden yeterli katkı sağlanmıyor. O yüzden böyle bir iş yapmak istiyoruz. Geri dönüş yaparsanız seviviniriz.

 6. Adana cukurova da oturuyorum etiket işi yapabilirim hizliyim

 7. Adana Seyhan’da oturuyorum. Acil evde ek işe ihtiyacım var. etiketleme işini yapabilirim. ekip kurabilirim. dönerseniz sevinirim

 8. Açık öğretim fakültesi öğrencisiyim çalışmak istiyorum bi çok yere form verdim fakat geri dönüş olmadı bu siteyi gördükten sonra çok umutlandım ve bu işe çok ihtiyacım var çalışmıyorum okula gitmiyorum açıktan okuyorum ve bu işi yapacak çok zamanım var elimde hızlıdır görürseniz ve geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

 9. Ek işe çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok sevinirim iyi çalışmalar dilerim

 10. evde etiket isi yapabilirim dağa önceden de yaptim lütfen dönüş yapin

 11. Meraba. Biz iki arkadaşız bu işe ihtiyacımız var. Elimiz de pratiktir. Bu işin üstesinden geleceğimizi düşünüyoruz. Sizden cevap bekliyoruz.

 12. Adana da Yüreğir ilçesinde yaşıyorum. Etiketleme işini özenle yaparım. Eşime destek olmak istiyorum

 13. Boş zamanımı bir arkadaşımla birlikte etiket işi yaparak degerlendirmek istiyoruz acil cevap verirseniz sevinirriz …

 14. Adana/Seyhan’da yaşıyorum. Bu işe çok ihtiyacım var. Pratiğim , işi en iyi şekilde ve en kısa sürede yaparım. Cevabınızı merakla bekliyorum. Lütfen.

 15. Adana/Seyhan’da yaşıyorum. Bu işe çok ihtiyacım var. Pratiğim , işi en iyi şekilde ve en kısa sürede yaparım. Cevabınızı merakla bekliyorum. Lütfen.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu