Anasayfa / Pazarlama ve Satış / Bağlamsal pazarlama sistemleri öne çıkıyor

Bağlamsal pazarlama sistemleri öne çıkıyorBaglamsal pazarlamaPazarlama konusunda geliştirilen stratejilerin uygulanması konusunda her geçen gün farklı çözümler üretiliyor. Yeni Nesil SAS Pazarlama Yönetimi Çözümü lansmanı için Türkiye’ye gelen SAS EMEA Pazarlama Yönetimi Çözümleri Bölge Direktörü Rene van der Laan ile bu konuda bir görüşme yaptık.

Pazarlamaya önem veren kurumların müşterilerinin ihtiyaçlarını başarıyla karşılamak için, müşteri odaklı bir çözüm kullanmanın değerini anlamış duaımda olduklarını söyleyen van der Laan, “Kurumun amaçlarını destekleyen ve ölçülebilir sonuçlar sağlayan bir çözüm kişiselleştirilmiş ve geliştirilmiş iletişim planlarının uygulanmasına olanak tanıyor” diye konuşuyor.
Kuaımların pazarlama yönetimi performanslarını sürekli geliştirmek için müşteri öngörülerini derinleştirmek ve müşteriyle olan ilişkilerini ve bu öngörüyü birlikte uyum içinde yürütmeleri gerektiğinin de altını çiziyor.

Laan, SAS olarak en kârlı büyüme fırsatlarının, dinamik olarak müşteriye 7X24 bütün kanallardan gerçek zamanlı en etkili mesajı veya teklifi hesaplayıp sunabilen son derece çevik bağlamsal pazarlama sisteminde olduğuna inandıklarını vurguluyor.

Bu sistemin kurumların çok başarılı bir müşteri servis seviyesine ulaşmasına olanak verdiğini ve müşteriye özel teklifler sağladığını söyleyen Laan, myfikirler.com konuşmasını şöyle sürdürüyor:

“Tüm kanallarla koordine olarak müşteriye selfservis bir hizmet sunuyor. Bu özellikler müşterinin kurumlarla internet, çağrı merkezleri ve mobil kanallardan üzerinden yoğun ilişki kurduğunu yansıtıyor. Bu yaklaşım operasyonel giderleri azaltmanıza yardım ederken müşterilerinizle daha karlı, uzun bir ilişki kurmanıza olanak veriyor ve bunları başarıyla uygulayan kurumlara da önemli karlı bir büyüme getiriyor.”

  İnsanları etkilemede dalgalanma, en iyi saklanmış sırlardan biridirYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Günümüzde Pazarlama

‘Post marketing’ süreci değişim ve yenilenme demektir. Her aşama sürecin sonlanmasına değil yeni bir başlangıca …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir