Anasayfa / Haberler / Bayim Olur musun’a yabancı akını

Bayim Olur musun’a yabancı akını15-18 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Türkiye’nin ilk ve tek franchising fuarı Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’na bu yıl yabancılar damgasını vuracak. Fuara rekor sayıda yabancı yatırımcı ve katılımcının gelmesi bekleniyor.

15-18 Ekim tarihleri arasında bu yıl 13’üncü kez kapılarını açacak olan Bayim Olur musun Franchising Fuarı dünyanın pek çok ülkesinden gelecek yabancı yatırımcıların ve yabancı markaların şovuna sahne olacak. Yeşilköy CNR Expo’da Medyafors Fuarcılık organizasyonu, UF-RAD (Ulusal Franchising Derneği) işbirliği ve Coldwell Banker Türkiye Ana Sponsorluğunda gerçekleştirilecek fuara, ulusal ve küresel ölçekte yaklaşık 400 firma katılacak.

Bayim Olurmusun

Fuarın yatırımcı konukları arasında Ortadoğu, Avrupa ve Asya kökenli yatırımcılar ön plana çıkarken, katılımcılar arasında ise İngiltere, ispanya, Romanya, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, Malezya ve Suudi Arabistan’dan gelen markalar dikkat çekiyor. Medyafors Fuarcılık Genel Müdürü Ayçan Helvacıoğlu, fuarda franchising sistemine dair önemli gelişmelerin yaşanacağını belirterek, “Avrupa Franchise Federasyonu’nun (EFF-European Franchise Federation) her yıl düzenlenen Yönetim Kurulu Toplantısı 15-16 Ekim tarihlerinde, fuar bünyesinde eş zamanlı olarak gerçekleştirecek. Avrupa Birllği’ne üye ülkelerin ve aday ülkelerin franchise derneklerini tek çatı altında toplayan 22 üyeli federasyon, fuarda Franchising Deneyim Paylaşım Günü etkinliği de gerçekleştirecek. Ayrıca EFF Başkanı Guy Gras fuar açılışında bir konuşma yapacak” diyor.
Belçikalı genç girişimciler

Başkanlığını Belçika’da yaşayan bir Türk olan Murat Balbay’ın yaptığı Belçika Genç Girişimciler Birliği de (ÜYBE-Union of Young Belgian Entrepreneurs) üyeleriyle birlikte fuarın önemli katılımcıları arasında yer alıyor.

Belçika’da girişimcilik ve yatırım alanlarında faaliyetlerde bulunan, öncelikli amacı iş bulma ve kurma noktasında sıkıntı çeken özellikle göçmen kökenli gençleri iş hayatına hazırlamak olan kuruluş, fuarda yerel markalarla işbirliği çalışmaları yapacak.

  Kapatılan Kredi Kartına Borç ve İcra Geldi

Arap ve Güney Asya sermayesi de fuarda

Suudi Arabistan Ticari Ataşeliği işbirliği ile fuara katılacak olan Alarfaji Group ve Pranaccess franchise danışmanlık firması yöneticisi Ahmad Al Arfaj, beraberindeki 25 kişilik Suudi yatırımcı heyetiyle, yatırım olanakları konusunda Türk firmalarla ikili görüşmeler gerçekleştirecek. Fuarın bu yıl Malezya’dan da önemli misafirleri bulunuyor. Malezya Ticaret Bakanı Hamzah Bm Zamudm Bayim Olur musun Fuan’mn açılışına katılırken, Malezya Firmalar Komisyonu, Malezya Fikri Mülkiyetler Kurumu, Rakyat Bankası ve Malezya Franchise Demeği ile beraber 13 MalezyalI marka da fııann katılımcıları arasında yer alacak. Ortadoğu’nun en önemli Franchise danışmanlık firmalarından birisi olan Francorpme Danışmanlık Firması yöneticileri ise bölgedeki Franchise ve ekonomik koşullar hakkında yerli firmaları bilgilendirmek ve franchise yatırımlarında danışmanlık hizmeti vermek için firmalarla görüşecekler.

 
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Marka şehir: Nevşehir

Nevşehir Ekonomisi Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Arif Parmaksız, Gıda Depolama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir