Giyim Bayilikleri

Bücürük Tekstil Çocuk Giyim Bayiliği

Bücürük 1996 yılında Rafet ve Kenan Ünal kardeşlerin İstanbul Yeşildirek te 25 m2 lik mağazada faaliyetine başlamasıyla kuruldu..Kululuşundan bugüne büyük yol katedenBücürük şu anİstanbul Merter’de 6.500 m2 lik kapalı alanda tasarım, planlama, üretim ve lojistik faaliyetlerini, 150 m2’lik showroom’da yurtdışı pazarlama faaliyetlerini, ayrıca yine Merter’de 450 m2 lik showroom’da yurtiçi pazarlama ve mağazacılık faaliyetlerini sürdürmektedir.
Bücürük, 252 kişilik ekip ile kendi markası başta olmak üzere Spiderman, Tom and Jerry , Scooby doo,Barcode Kitties, Gormiti, Angel friends, Mickey Mouse Clubhouse, Tinker Bell, Toy Story 3 , Cars, Caillou, Bcrk gibi markaların da lisanslı üretimini gerçekleştirmektedir.

Tamamı Türkiye’de üretilen bu ürünler, kendisine ait Cevahir , İzmir Agora, Eskişehir Espark ve Türk Mall gibi seçkin A.V.M ler deki 37 imaj mağazası yoluyla ve de Türkiye’nin her bölgesindeli 300’ü aşkın bayisi aracılığı ile yurtiçi tüketiciye, Libya, Mısır, Ürdün, Lübnan , Irak , İran Buşgaristan, Hırvatistan,Belçika, Almanya, Rusya,Azerbaycan, Kosova, Makedonya, Ukrayna,Kazakistan, gibi 20 yi aşkın ülkedeki 80 satış noktası ile yurtdışındaki tüketiciye ulaştırılmaktadır..

GOST, ISO 9001/2008, DISNEY Sertifiklarına sahip olup , Birleşmiş Markalar Derneği , İhracaatçılar Birliği,Merter San. Ve işadamları Derneği ve de Trabzon Bürokrat ve İşadamları derneği üyelikleri mevcuttur.

VİZYON
Türkiye’de lider markakonumunu pekiştirip yurdun her köşesindeki nihai tüketiciye ulaşabilmek ve ülke sınırklarını aşarak dünya markası olmak..

MİSYON
Yapılacak yatırımlarla ülke çapında istihdamı artırmak, böylelikle ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

TEMEL DEĞERLERİMİZ
Sürekli kendini yenilemek, Teknolojiyi takip etmek, özkaynakları ölçüsünde yatırım yapmak, Hedeflediği noktanın en ilerisini görmek, Hataların tekrarına olanak sağlamamak, Çalışanlarını, bayilerini ve tüketicisini bir bütün olarak görmek,

Bücürük Tekstil, modern üretim tesislerinde, teknolojinin son ürünlerini kullanarak üretim gerçekleştirmektedir. Sahasındaki uzman personeli ve çalışanları ile Bücürük dünyası üretim aşamalarının tamamında profesyonel bir teknoloji kullanarak bu günün ve yarının en güzel en kaliteli ve en ekonomik ürünlerini üretmeye devam ediyor.
Bücürük Tekstil, Arge bölümleri ve bütün destek birimlerinde çalışmalar yapan deneyimli kadrolar bu günlerin ve yarınların kıyafetlerini tasarlıyorlar, projelendiriyorlar, uyguluyorlar, üretiyorlar ve hayata sunuyorlar.

Profesyonel ve dinamik bir yönetim kadrosu tarafından gerçekleştirilen çalışmalardan daha sağlıklı sonuçlar elde ediliyor. Bu nedenle yapılan bütün arge ve istişare toplantılarında genç beyinlerin yönetimin her aşamalarına katılmaları sağlanmış oluyor. kurum içi eğitimler ile yakın ve uzak geleceğin hedefleri ortaya konuyor. Böylece hem gündelik üretim ve ihtiyaçlar konusunda bilgilendirmeler yapılıyor hem de geleceğe dönük planlar gerçekleştiriliyor.

Bücürük Tekstil bayilerine ekonomik açıdan uygun şartlar ve geniş bir ürün yelpazesi sunan mağazalar zinciridir.

Sizde Bücürük ailesine katılmak istemezmisiniz !

Fabrika : Beysan San. Sit. (Torium AVM Karşısı) Fuar Cad.
No:17 Haramidere – Beylikdüzü / İSTANBUL
Tel: +90(212) 879 21 67-68-69-70
Fax : +90 (212) 554 52 92
Showroom : Keresteciler Sitt. Fatih Cad. Alabey Sok. No:1 Kat:1
Merter İstanbul
Tel: +90 (212) 504 65 12 – 504 66 13
Fax: +90 (212) 504 68 36
Email: bucuruk@bucuruk.com.tr19 Yorum

 1. FIRSAT KAÇMAZ BU TARZ İŞLERE UYGUN BAKİR BÖLGE
  500 m2 17 yıllık aynı noktada güzellik merkezi
  düz giriş dükkan sadece aylık müşteri sayımız 1400 2850 kişi
  ortağımdan ayrılacağım için 350 m2 alanı bu tarz iş iiçin kullanmayı düşünüyorum
  ister devir alabilirsiniz ister ortaklık olabilir çok yoğun bir bölgedir büyümek istediğimiz için böyle bir karar aldık bu bölgede bu tarz firmalar yoktur yanlız sermayem yok şuan da ortağıma ödeme yapacağım sermayem yok cadde üzeri merkezim üsküdar bağlarbaşı
  546 540 00 00 istanbulda iş yapmak isteyenlerde arayabilir

 2. merhaba. bir bayan girişimci olarak çocuk giyimi işiyle uğraşmak istiyorum. Bulunduğum yerde yeni açılan bir AVM de sizin bayiliğinizi açmak düşüncesindeyim. Bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler.

 3. giresun da toptancılık yapıyorum plastik.kağıt.deterjan gurpları üzerine calışıyorum.giresunda böyle sizin bayiliğiniz gibi cocuk giyimi üzerine donanımlı kaliteli bi giyim maazası yok.bayiliğinizi giresunda alıp hem kazanıp hem kazandırmak istiyorum.

 4. aydın merkezde işlek bir caddede bayilik alıp bücürük firmasına katılmak istiyorum bilgilendirir misiniz teşekkürler

 5. merhaba ben karaman merkezde bayılıgnızı yapmak ıstıorum..detaylı bilgi almak istiorum

 6. 350 metre kare bı dukkan kıraladım ve bucuruk aılesıne katılamk ıstıyoru

 7. kastamonu merkezde 460 metrekare bir mağaza kiraladım bayilik istiyorumm….

 8. slm mrb kolay gelsin ben doğan istanbul zeytinburnunda yaşıyorum 12 yıldız zeytinburnundayım kendi oturdugum semte yani zeytinburnuna bayılık istiyorum cvp beklıyorum

 9. Konyada büyük bir alıs veriş merkezinde mağaza işleticem sizinle calısmak isteriz 0544 338 1544 saygılarımızla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu