Dünyadan ve Türkiyeden Güncel Haberler

Bulunmak isteyenlere ‘Bayim nerede?’

Bulunmak isteyenlere ‘Bayim nerede?’

Yellow Medya, satış/hizmet ya da bayi ağım internette görünür hale getirerek müşterilerinin aradıkları adreslere kolayca ulaşmasını isteyen firmalar için ‘Bayim Nerede?’ çözümünü kullanıma sundu.

Türkiye’nin en büyük firma rehberi Yellow Medya, satış ve hizmet noktalarını internette görünür, haritada kolaylıkla bulunur hale getirerek müşterileri tarafından kolayca ulaşılabilir olmak isteyen firmalar için ‘Bayim Nerede?’ çözümünü kullanıma sundu. “Bayim Nerede?”, firma bünyesinde bulunan tüm satış noktalarını, hizmet merkezlerini ve bayi ağını tek bir harita uygulamasında toplamayı sağlayarak, hem müşteri memnuniyetinde hem de firmanın bulunabilirliğinde önemli artış elde edilmesine yardımcı oluyor.

Akaryakıttan hazır giyim ve perakendeye kadar pek çok sektörden firmanın yararlanabildiği, internet sitelerine ve kurumsal kimliğe uygun bir biçimde tasarlanan uygulamada, bayilerin ya da hizmet noktalarının bulunduğu tüm noktalar Türkiye haritası üzerine yerleştiriliyor. Müşteriler, markanın logosu ile işaretlenen bu noktalara tıkladıklannda, bayide ne tür hizmetlerin verildiğinden detaylı adres ve ödeme seçeneklerine kadar pek çok bilgiye kolayca ulaşabiliyorlar.

Bayim Nerede?, Yellow.com.tr’nin veritabanını kullanıyor. Bu entegrasyon sayesinde içeriği otomatik olarak güncellenen çözüm, her zaman en doğal firma bilgilerini sunuyor. Bayilerin ya da satış/hizmet noktalarının harita üzerindeki coğrafi konumlandırılması ve gerektiğinde güncellenmesi de Yellow Medya ekibi tarafından gerçekleştiriliyor.

Yeni bir sayfada tam ekran görüntülenebilen ya da firmanın kurumsal sitesi içinde konumlandırılabilen uygulamanın, lokasyon özelliklerine ya da il ve ilçeye göre filtrelemeye olanak tanıyan gelişmiş filtreleme özellikleri kullanımı kolaylaştırıyor.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu