Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Çay Çen Türkiye genelinde 40 franchise vermeyi planlıyor

Türkiye’nin her yerinde sıcak demleme çay kültürünün evrensel simgesi olan çay bardağı Çayçen adıyla seçkin mobil çay evlerine dönüşüyor.

Çayçen’ler; kurgusu, konsepti, işletme modeli ve ürün gamıyla Türkiye’yi ve Türk Kültürü’nü  yansıtan ilk mobil çay evi olma yolunda ilermektedir. ÇayÇen’lerde Türk Kültürünün vazgeçilmezi demleme çay özellikle dikkate alınmıştır. Ürün ve sunuş kalitesine önem verilip, demleme çay tiryakilerinin tereddütsüz her zaman lezzetli ve taze çay bulabilecekleri mekanlar olması hedeflenmiştir.

Çay çen

Nete Sanayi tarafından oluşturulan Çay Çen, 24 saat taze çay satan bir konsept. Çay servisine ek olarak yanında; katmer, soğuk sandviç, tatlı grubu, soğuk içecek grubu ve bitki çayları olacak.

Türkiye genelinde 40 franchise verilmesi planlanırken AVM’ler, dinlenme tesisleri, üniversiteler, parklar, sahiller, açık alanlar bu yatırımın yapılması için uygun alanlar oluyor.
Başvuru için: 0216 590 09 70
Web: www.caycen.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

3 Yorum

  1. gökhan bey şu anki adresi ve telefonu var mı sizde bende aynı durumdayım fakat ulaşamiyorum yardımcı olun ltfn

  2. ÇAYÇEN FİRMA SAHİBİYLE EROL VAROL LA GEÇEN SENE TANIŞTIK…ANLAŞTIK…SÖZLEŞMELER YAPTIK…BANKALARA PARALAR YATIRILDI…FAKAT VERİLEN SÖZLER TUTULMADI…TAM BİR SENEDİR PARAMI GASP ETTİ…HALA DAHA BENİM PARAMIN ÜSTÜNE YATIYOR…
    BUNU HERKESİN BİLMESİNİ RİCA EDİYORUM…ADIMIDI YAYINLIYABİLİRSİNİZ…HUKUKU SÜREÇTEYİZ ŞUAN…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu