Giyim Bayilikleri

Codentry Kadın Giyim Mağazaları Bayilik Veriyor

codentryCodentry Kadın Giyim Mağazaları Bayilik Veriyor. Adil Işık Group markası olan Codentry şehirli, stil sahibi, 15-35 yaş arası genç kadın ve kendini genç hissedenlere yönelik koleksiyonuyla ilk kez 2010 ilkbahar-yaz sezonunda tüketicisi ile buluştu. Codentry; natural ve elegan duruşunu yeni koleksiyonuyla sizlere sunuyor. Farklı renk konseptlerinden ve hikayelerden ilham alınan yeni koleksiyonu ile codentry genç kadını her zamankinden daha feminen ve daha seksi

Codentry koleksiyonu yeni çizgisinde doğadan ilham alarak şekilleniyor. Doğanın renkleri ile vahşi hayvan desenleri skinny jeanlerde vücut şeklini alıp tüm dikkatleri üzerine topluyor.Etnik desenleri bir arada kullanan codentry kadını stilini bir adım daha öne taşıyor. Doğu Avrupa’nın geleneksel çizgileri ile codentry genç kadınına kendi stilini yaratma deneyimi sunuyor.

Koleksiyonun vazgeçilmezleri minimal parçalar ise uğraşılmadan yaratılmış şıklık görüntüsü için birebir.

Fütüristik detayların yer aldığı parçalar ve sıra dışı kesimleri ile ise bambaşka bir codentry kadınını yansıtıyor. Bu kadın yeni ve farklıyı denemekten asla korkmuyor… Cesur, sıra dışı ve kesinlikle stil sahibi!Codentry genç kadını; şehirli, dinamik, kendinden emin ve şık bir duruşa sahip siluetleriyle bu sezon daha kadınsı ve daha seksi bir havaya bürünüyor. Casual ve party alternatiflerinin bir arada bulunduğu koleksiyon, hem gündüz hem de gece giyilebilecek stilleri birleştirerek kadınların kendilerini mutlu hissetmelerini sağlıyor.

Codentry; Türkiye ve yurtdışındaki satış noktalarında 2013 yılında bayilikler vermeye devam edecektir.

Codentry Mağazaları Bayilik İletişimi
Cendere Yolu No:23 Kağıthane / İSTANBUL
Telefon: 0 212 295 66 55
Faks: 0 212 295 91 19
E-Posta: info@codentry.com
Müşteri İlişkileri Hattı: 0 212 295 69 99

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu