İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği

Dev Markalar Maji Network İle Security Gates’i Tercih Ediyor

DEV MARKALAR MAJİ NETWORK İLE SECURITY GATES’i TERCİH EDİYOR.

Security Gates projesi ile alışveriş merkezleri, havalimanları ve iş plazalarında markaları tüketicileriyle buluşturan Maji Network; FMCG’den otomotive, tekstilden teknolojiye kadar pek çok farklı sektör tarafından yoğun ilgi görüyor.

Türkiye’de bir ilke imza atarak indoor & outdoor’da ölçümlenebilir ilk mecra olan Security Gates’i reklam dünyasına kazandıran Maji Network, sektörün lider markaları ile çalışmalarına devam ediyor. Son dönemde Vodafone, Unilever, Mey İçki – Smirnoff, Turkcell, McDonald’s, P&G – Ariel, Kotex, Şahin Sucukları, Eti gibi markalarla yaptığı çalışmaların ardından Maji Network, Şubat ayı ürün lansmanları için Kraft – Patos, P&G – Fairy, Saturn gibi markalar tarafından tercih edildi. Her sektörden ilgi gören ve tercih edilen Security Gates, markasını şansa bırakmadan tüketicisi ile en doğru şekilde buluşturmak isteyen reklamverenler tarafından yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Çevre Dostu Askı’da Yenilik: QR KOD UYGULAMASI

Maji Network Dry Center, Dry White, Dry Man, Jeeves gibi önde gelen kuru temizleme firmaları ile yürüttüğü %100 geri dönüşümlü malzemeden üretilen Çevre Dostu Askı projesi kapsamında Türkiye’nin dört bir yanına uzanan geniş network’ü ile yılda 2 milyonu aşan dağıtım gerçekleştiriyor. Turkcell, Limango, Türk Telekom, Microsoft, Damat Tween, Atasay bu markalardan bazıları…

Bunun yanı sıra, kullanımı yeni yeni yaygınlaşan QR KOD uygulaması ile markalar, Çevre Dostu Askı’lar üzerinden tüketicileri web sitelerine, ilgili video ya da fotoğraflarına kolaylıkla yönlendirebiliyor. Böylece yeni kampanyalarını, ürünlerini, yeni web sitelerini vb. tüketiciyle Çevre Dostu Askı aracılığıyla online platformda buluşturuyorlar. Yakın zamanda gerçekleşecek olan Çevre Dostu Askı çalışmalarında 2 büyük marka, QR KOD uygulamasıyla dikkatleri üzerine çekecek.

Ayrıntılı Bilgi İçin:
İlknur Kırna
e-mail: ilknur.kirna@majinetwork.com 0212 639 8357

 

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu