Pazarlama ve Satış Taktikleri

Dijital Pazarlama Sertifika Programı

IBS Genel Müdürü Yeliz Kum

Sektörün önde gelen isimleri tarafından hazırlanan ders içerikleri ve sektörün içindeki profesyonel isimlerden oluşan eğitmen kadrosuyla fark yaratan Istanbul Business School genç profesyonel, yeni mezun ve üniversite öğrencilerini iş hayatına hazırlamaya yönelik eğitimlerine mart ayında da devam ediyor. 19 Mart Cumartesi günü başlayacak Dijital Pazarlama Sertifika Programı, 4 hafta boyunca 34 saat, Maçka Hilton ParkSA’da gerçekleşecek.

Dijital Pazarlama Sertifika Programı, pazarlama sektöründe iyi bir kariyer sahibi olmak için geleneksel pazarlama araçlarına tamamen hâkim olmanın yetmediği bir zamanda genç profesyonellere çağdaş pazarlama öğelerini aktarmanın yanı sıra yeni mecralarla desteklenmiş pazarlama anlayışı kazandırmayı amaçlıyor.

Profesyoneller tarafından hazırlanmış derste dijital pazarlama, Dijital Stratejiler, Terminoloji, SEO, SEM, Sosyal Medya veMobil Pazarlama başlıkları altında ele alınıyor ve ders, vaka incelemelerine ve pratiğe dayandırılarak işleniyor.

Eğitime P&G Balkanlar, Türkiye, Ortadoğu ve Afrika Dijital Pazarlama Müdürü
Gökhan Salmanoğlu, Digital Youth Ürün Direktörü ve Koordinatörü Emre Rüşvanlı, 41? 29! Sosyal Medya Müdürü Ali Güracar, Dekatlon Buzz Kurucu Ortağı Vadi Efe, Rabarba Mobil Pazarlama Bölüm Yöneticisi Fırat Ertem,  Promoqube Müşteri İlişkileri Direktörü Devletşah Özcan, Digitouch Ajans Direktörü Arzu Gürlü, Starcom Ajans Başkanı Erdal Kale,  Ping Dijital Medya Direktörü Güçlü Bestan, Digital Youth  Ajans Başkan Yardımcısı Erhan Adsan,Mobilera Bölgesel Pazarlama ve Satış Direktörü Tolga Alıcı gibi dijital pazarlama sektörünün önde gelen isimleri eğitimci olarak katılıyor.

Dijital Pazarlama Sertifika Programı ile ilgili olarak IBS Genel Müdürü Yeliz Kum şunları söyledi: “Pazarlama dünyası çok ciddi bir değişimi içinde. Bu değişim, sektöre yeni mecralarla desteklenmiş pazarlama anlayışını dayatmasının yanı sıra gençler için kariyer fırsatları anlamına da geliyor. Pek çok şirkette açılmaya başlayan dijital departmanlar ve dijital pazarlama konularında marklara hizmet vermek için kurulan online ajanslar, yeni pazarlamanın dinamiklerini bilen, markalar için online stratejiler geliştirebilen, dijital pazarlama araçlarını kullanabilen, projeleri yürütebilecek gençleri arıyor.  IBS’in markaların ve bireylerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırladığı ve vaka incelemeleri ve workshop programlarıyla zenginleştirdiği Dijital Sertifika Eğitimi bu noktada önem kazanıyor. Dijital ajanslar başta olmak üzere kreatif ve PR ajanslarında, şirketlerin pazarlama, pazarlama iletişimi, kurumsal iletişim departmanlarında çalışan ya da çalışmak isteyen genç profesyonelleri, sosyal medya uzmanları ve adaylarını eğitimimize bekliyoruz.”

Sektör profesyonellerinin önerdiği eğitimin kontenjanı 25 kişi ile sınırlı olduğundan bu fırsatı kaçırmak istemeyen gençlerin bir an önce başvurusunu yapmaları gerekiyor. Programlarla ilgili detaylı bilgiyi 0212 340 48 49 numaralı telefondan ve www.ibsturkiye.com ve www.facebook.com/ibsturkiye adreslerinden edinebilirsiniz.

İstanbul Business School Hakkında:

Bir Youth Republic girişimi olan İstanbul Business School, iş dünyasına daha iyi hazırlanmak isteyen yeni mezun üniversite öğrencilerine ve kariyerlerini bir adım öteye taşımak isteyen genç profesyonellere yönelik eğitimler verme amacıyla kurulmuştur. Sektördeki seçkin kuruluşların üst düzey profesyonellerini eğitmen kadrosuna katan IBS?de reklamcılık, liderlik, pazarlama ve kurumsal iletişim gibi konularda mikro eğitimlerin yanı sıra sertifika programları ve sektör eğitimleri verilmektedir.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu