Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Dsmart Bayilik Alma ve D-Smart Bayilik Şartları

D-Smart bayilik bilgileri

D-Smart digital yayın yapan bir platform. Yerli ve yabancı kanalların bulunduğu bu platformun içerisinde hd kanallar, ulusal kanallar ve yabancı kanallar bulunuyor. D-smart bayisi olmak için ise kendi sitesindeki bu formu doldurmanız ve Şirketinizin bir adet dış cepheden, bir adet iç cepheden resmini toplam dosya büyüklüğü 1MB’ı geçmeyecek şekilde göndermeniz gerekmektedir.

d-smart bayilik

D-Smart bayilik hakkında

Firmanın bayisi olduğunuz takdirde müşterilerinize sattığınız ürün paketleri karşılığında D-smart’ın belirlediği oranlarda komisyonlar alıyorsunuz. Ne kadar çok üye yaparsanız cironuzda o kadar büyüyor. Reklam konusunda sürekli destek veren D-Smart’ın bilinirliği oldukça iyi. Bayi olmak isteyenler genelde uydu, uydu aletleri satan yerler, elektrik ürünleri satan yerler ve telefon malzemeleri satan yerler oluyor. Tek başına sadece D-smart bayiliği almaktansa diğer yan ürünler ile birlikte iş yapmak daha mantıklı. Böylece sadece belli bir üyelik satışı yerine diğer ürünlerdende kazanmak mümkün.

D-Smart bayilik iletişim bilgileri

İlk yapmanız gereken kendi sitesindeki formu doldurmak ve beklemek. Daha çok ayrıntılı bilgi istiyorsanız 0850 266 0 266 numaralı çağrı merkezinden bilgi alabilirsiniz.

D-Smart yazışma adresi

19 Mayıs Mah. 19 Mayıs Cad. Dr. Hüsnü İsmet Öztürk Sok.
Şişli Plaza D Blok No:1 Şişli
34360 İstanbul

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

3 Yorum

 1. PROJE ARAYAN ÇAĞRI MERKEZLERİNE GSM NUMARA TAŞIMA VEYA ADSL-VDSL-FIBER SATIS BAYILIGI VERIYORUM.
  Red/Prime/Platinum 100, MASS 40, ADSL-VDSL 90 FIBER 250 TL (KDV,CRM,Data,Evrak toplama vb tum masraflar dusulmus net rakamlardır) NOT Ödemeler takip eden ayın 10 unda yapılmaktadır. Kurumsal yapılarda günlük ya da haftalık ödeme yoktur.

  05422059050 Gokhan

 2. GSM Numara taşıma projeleriyle ilgili Çağrı Merkezlerine bayilik vermekteyiz.
  Aktiflenme oranı ve kazancı en yüksek olan proje olan GSM projelerinin en geniş ağa sahip yapısıyla çalışma avantajınızın yanı sıra tüm operasyonel destekleri de sunuyoruz Size sadece satış yapmak kalıyor.

  Sorgulu datalar / İşyerinize özel CRM / Kurye ve Kargo Hizmeti / Eğitim Desteği ücretsizdir.

  VOIP Hizmeti ücrete tabidir.

  İletişim Gökhan Karakoç 05422059050

 3. Çağrı Merkez Kurulumu
  Bu işi profesyonel yapan hiç kimse sizden hazır kurulum parası istemez
  çağrı merkezi kurulumda herkesin bütçesine ve zevkine göre değişir ( 200 tl pc de var 1500 tl yede 30 liraya koltukta var 1000 tl yede )
  5 kişilik bir çağrı merkezi kurulum maliyeti
  1 . Herhangi bir handa 700 tl kiralık ofis işinizi görür merkezi yerde olsun eleman akışını sağlamak için bu sektorun elemanları oynaktır . en fazla omurler 9 aydır.
  2. pc lere ole cok para vermeyınız 200 – 400 arası pcler işinizi görür leptop alınız arkadaşlar daha sağlamlardır yer kaplamazlar bozuldumu kaldırır hemen yenisini koyarsınız bu leptoplara harici ses kartı alın 9 tl bozuldukca cıkarırı atarsınız zaman kaybetmessiniz
  3 iş yerinize ikea dan 45 tl lik 5 tane masa alın
  4 spotcudan 30 tl ye doner koltuk alın
  5 en az 2 tane internet bağlatın
  yani ortalama 5 kişilik çağrı merkezinin kurulumu
  kira + depozit + peşinat = 1700 tl
  masa + sandalye = 75*5 = 475 tl
  kulaklık ses kartları fare = 500 tl ( dandık kulaklık almayın alırsanız her ay yenılemek zorunda kalırsınız)
  pc = 6*300 = 1800
  ıvır zıvır gideri (şirket kurulumu vs dahil) 1700 tl
  düzhesap en fazla 6000 ile 8000 tl arası masraf gider
  Baş bayiler Ana bayiler sizden data parası istemez isteyenler aracı kurumlardır . çünkü Ana Bayi datasını kendı yaratır kalkıp bırde dataya para harcasalar oo ooo 35-45 binarası data giderleri olur data vermeyen datayı parayla satanlar aracılardır bu bayilerle asla çalışmayın işleriniz çalarlar . satarlar yok olur giderler.
  CRM Yazılımı asla paralı olamaz çünkü hazır sistemdir . size alt bayilik açarlar tek tuşla bunun için para isteyenlerden uzak durun tokatcıdırlar.. Dikkat Edin
  Primleri fazla verenbayilere inanmayın arkadaşlar gözünüzü yanıltmasın işlerinizi çalarlar paranızı ödemezler
  Check up lardan sigortacılardan ürüncülerden uzak durun bunlar kredi kartıyla işlem yapar başınız ağrır yasal değildir DİKKAT
  kazanca gelince 5-6 kişilik ekip günde ortalama 12-35 arası adsl satsa ortalama ayda 25bin tl ile 65 bin tl arası gelir elde eder
  çalışan agent çok önemlidir.
  Elimizden geldiğince bilgi paylaştık işi bilmeyen bu işe hemen girmeye çalışmasın yazık olur yaptığı masraflara Bilgi İçin 5077623113

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu