Anasayfa / Pazarlama ve Satış / Eski Pantolonları Getirene İskonto Uygulayan Mağaza

Eski Pantolonları Getirene İskonto Uygulayan Mağazaİngiltere mağazasında, marka, kendi kot pantolonlarını ücretsiz olarak onarıyor.
Londra’daki Nudie Jeans Repair Shop, müşterilerine, pantolonlarını onarmaları için araç/gereç sağlamasının yanı sıra kullanılmış pantolonlarını getiren kullanıcılara iskonto uygulanmış yeni pantolon vaat ediyor.

nudie
Fransız moda markası A.P.C, müşterilerin pantolonlarını alıp, nostaljik bir hava katıp bir fiyat karşılığı geri iade eden bir marka olarak piyasaya çıkmıştı. Fakat şimdi ise, Londra’daki Nudie Jeans Repair Shop, müşterilerine, pantolonlarını onarmaları için araç/gereç sağlamasının yanı sıra kullanılmış pantolonlarını getiren kullanıcılara iskonto uygulanmış yeni pantolon ve eski pantolonları ücretsiz onarmayı vaat ediyor.

Soho’nun merkezinde kurulan bu mağaza, eskisini getiren kullanıcılara yeni ürüm alımlarında %20 indirim uygulayarak, İsveç markalı pantolonların geri dönüşümünü teşvik etmeyi amaçlıyor. Bu pantolonlar, giyilmiş görünümlü pantolon giymek isteyen kullanıcılara tekrar onarılarak satılabiliyor. Fakat bu mağaza, hasar görmüş Nudie Jeans marka pantolonlarını getirip nasıl tamir edileceğini öğrenebilecekleri, ücretsiz hizmet veren Onarım İstasyonu’nu kullanıcıların hizmetine sunuyor.

Bu mağazanın amacı, mağazanın ürünlerinin sürekli kullanılabilirliğini tanıtmak ve müşteriler ile pantolonları arasındaki bağı kuvvetlendirmek.

Website: www.nudiejeans.com
kaynak: www.myfikirler.com

  Mobil reklam 5 yılda 8 kat büyüyecekYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Günümüzde Pazarlama

‘Post marketing’ süreci değişim ve yenilenme demektir. Her aşama sürecin sonlanmasına değil yeni bir başlangıca …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir