Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

Evlere Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar

Para kazanmak için evde davetiye katlama işi yapmak. Gökkuşağını yansıtan dünyamız da ayrı bir renk olmayı hepimiz çok istemişizdir. Fakat performansımızın üstün de bir kariyer çizsek de bazen bir takım şeyler olmayınca olmuyor gerçekten.Evlere Davetiye Katlama İşi

Bütün bu olumsuz durumları kaldırmak biraz olsun nefes almak istemekteyiz. Ek işlere veya daha farklı bir takım olgulara yöneldiğimiz aşikârdır.

Davetiye katlama işi de yaşamımıza kattığımız alternatif ve etkili bir çalışma sektörüdür. Hiç kuşku yok ki fabrikalar da veya çeşitli çalışma yerlerin de el de etmiş olduğumuz tecrübeler ile beraber bu düşüncüleri bir yerler de ortaya koymaktayız. Bu işe ilk bakışta görülen izlenim küçük ve getirisiz olarak görülebilir lakin durum ole değildir.

evde davetiye katlama işi
Davetiye katlama işi  

Davetiye katlama işi sayesin de evlerini döndüren ve tabir-i caize yaşam koşullarına kafa tutan birçok arkadaşımız mevcuttur. Hayat zordur ve bizler de hal itibari ile yer aldığımız dünya da yalnız değiliz. Ne yapıyorsak yapalım yaşamımız da yer alan sevdiklerimiz mevcut bir konum da bulunmaktadır. Onlara hayat yolculuğun da rahat bir olanak sunmak için elimizden geleni yapmamız gereklidir. Aynı zaman da bu işte dikkat ettiğimiz nokta evde davetiye katlama işi sisteminin hayatımız da yer edinmesidir.

Davetiye Katlama Video

 

Günümüz zamanından örnek olarak tarladan ürün elde etmek için bir ekim sürecine geçmekteyiz. Bunun sonucunda da ekmiş olduğumuz mahsul kadar ürün sağlamaktayız. Ele aldığımız bu iş süreci de bir başlangıç olarak gelmekte ve sonrasın da daha mükemmel yerlere imza atmakta olduğumuz görülmektedir. Çocuklarımızın yetişme alanların da günümüze uyarlı bir şekil de seyir etmesi onlara yaptığımız yatırımlarla sabittir.

evde davetiye katlama işi
Davetiye katlama işi

Bu durum da el de etmiş olduğumuz ana gelirimizin yanın da ek gelir ile paralel bir konum yer almaktadır. Evde davetiye işi sayesin de hem kendimizi hem de çevremizi çıkmaz durumlardan kurtarabiliriz. Şu bir gerçektir ki nefes alıyorsak çalışmamız da gerekmektedir. Yaşam sürekliliğinin sağlanması ve doğa sisteminin kendini koruması açısından bu etken önemlidir. Miniklerimiz de nasıl görürlerse öyle uygulayacaklarından onlara da böylece bir örnek olmuş olmaktayız.

evde davetiye katlama işi
Davetiye katlama işi

Evde davetiye yapımı ev hanımları için bulunmaz bir fırsat niteliğindeki bir iş. Hemen hemen her ev hanımının yapabileceği evden davetiye yapımı, düğün sezonu boyunca güzel paralar kazandırabilir. Düğün davetiyeleri düğünlerin olmazsa olmazlarından biridir.

davetiye katlama işi
Davetiye katlama işi

Bu yüzden davitiyeler için düğün sahipleri hatırı sayılır paralar harcamaktadırlar. Düğün sezonunda evde yapılacak işlerden bir tanesi olan evde davetiye yapımı işini çevrenizde siz yapabilir yada yazımıza yazacağınız yorumlar sayesinde evlere davetiye işi veren firmaların size ulaşması ve evde davetiye işi için sizle irtibata geçmesini isteyebilirsiniz.

Evde etiket işi yapmak başlıklı konumuzuda inceleyiniz.Evlere Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar

Aslına bakarsanız internetten bu tarz işleri bulmak biraz zor. Evde ek iş için bölgesel araştırma yapmanızı tavsiye ederim. Şehirler arası evlere iş veren olmayacağını düşünün. Siz olsanız böyle bir iş için nasıl bir yol izlerdiniz?

Maddeler halinde ek iş nasıl bulunur açıklayalım.

1- Referans ile ek iş bulmak

Eşiniz dostunuz, akrabanız ve komşunuz aracılığı ile bu işlerden bulma şansınız oldukça yüksektir. Yakın çevrenizden ek iş yapanlarla iletişime geçmeyi deneyin.

2- Sosyal medya ile ek iş bulmak

Bulunduğunuz ilçenin soyal medyadan ismi ile araştırma yapın. Sayfalar, gruplar, siteler mutlaka yakın bölgenizde bu tür işleri dağıtan firmalar vardır.

3- Bireysel olarak araştırma yaparak ek iş bulmak

Yine kendi bölgenizdeki fabrikalar, işletmeler, pastaneler, üretimhaneler, konfeksiyonlar vb. bir sürü firma ile iletişime geçmeyi deneyin.

4- İlan siteleri ile ek iş bulmak

İşkur, sahibinden, kariyer.net gibi ilan sitelerinden araştırma yapmayı deneyin.

Evlere Ek İş Veren Firmalar

975 Yorum

 1. Merhabalar elin cok yatkindir işsizim cok ise ihtiyacim var ankarada oturuyorum lutfen

 2. Çorluda oturuyorum, eski matbaacıyım. Davetiye katlama için dönüş sağlayabilirsiniz.

  0543 8864420

 3. Merhaba bende evde paketleme işi ne iş olursa evde yapmak istiyorum eşimin işi yok oyuzden evde işe çok ihtiyacım var Isparta da ikamet ediyorum yardımcı olursanız çok sevinirim hayırlı günler dilerim

 4. Yalova Çiftlikköy de oturuyorum bende eve iş istiyorum 4kişiyiz yardımcı olursanız sevinirim lütfen

 5. Ankarada yaşıyorum. Ev hanımıyım evde çok fazla boş zamanım oluyor bu işi yapmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 6. Merhaba biz dört kişiyiz ekip olarak çalışmak istiyoruz bu işe çok ihtiyacımız var

 7. İyi akşamlar ben de evde davetiye katlama işi yapmak istiyorum çok acil tekirdağ çerkezköy

 8. Merhaba iyi günler bende davetiye katlama işi istiyorum istanbul eyüpte ikamet ediyorum telefon numaram 0553_955_37_20 daha önceden parti süsleri kına çantaları yaptım takı işi yaptım ve telefon tutacağı da yaptım

 9. Ankara çankaya küçük esatta oturuyorum eşimle birlikte yapabiliriz elimiz hızlıdır dönerseniz çok sevinirim

 10. Avcılar reşitpaşa cad ikamet etmekteyim davetiye ve zarf yapıştırma işini büyük bir zevkle yaparım

 11. Benim işe ihtiyacım var elim hızlıdır yardımcı olursanız sevinirim geri dönüş yaparmısınız

 12. Tekirdağ Çorlu da ikametgah ediyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 13. Ev hanımıyım çok zor durumdayım İstanbul kartal da yaşıyorum evde ek iş istiyorum lütfen yardımcı olun

 14. Merhaba istanbul ataşehirde oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var bana dönüş yaparsanız çok sevinirim 5 öğrencim var okul masraflarına yardımcı olmak istiyorum

 15. Fatih Kocamustafapaşa’da oturuyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. Elim hızlıdır geri dönüş sağlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu