Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Grup Cimri Türkiyede Temsilcilikler Veriyor

Grup Cimri Türkiyede Temsilcilikler Veriyor

%100 yerli sermaye ile küllerinin Amerika’dan doğduğu ve ve dalga dalga bütün dünyaya yayılan günlük fırsatların yer aldığı girişimciler tarafından fiyatlarda cimri fırsatlarda bonkör sloganıyla yayına başladı.

Güç birlikten doğar düşüncesi ile yola çıkan Grup Cimri, işletmelerden sizin adınıza büyük indirimler alıyor ve yeni deneyim ile sizi sevdiklerinizlede yeni serüvenlere taşıyan bir grup alışveriş sitesi oluyor.

Tüm dünya çapında 5.5 milyar doları geçen cirosu ile her geçen gün yatırımcı ve girişimcilerin iştahını kabartan yatırım modelleri arasında şuan itibari ile Türkiyede tüm fırsat sitelerine eldeki veriler 17 milyonun üzerinde insanın üye olduğu tahmin ediliyor.

TÜRKİYE’DE TEMSİLCİLİKLER VERİLECEK

Büyükşehirler’de örgütlenmesini tamamlayarak başarılı iş girişimlerinde bulunan ve 1 tl’ye sinema , 2 tl’ye fotoğrafçılık eğitimi Ferrari ve Porsche deneyimi , 1 tl ‘ ye kahve gibi ses getiren fırsat görüşmelerini yapan www.grupcimri.com önümüzde ki günlerde sadece İstanbul , Ankara , İzmir ve Eskişehir’de kalmayarak herkesin fırsatlara katılabilmesi için şehirlerde fırsat kampanya temsilciliği verecek yeni bir model üzerinde çalışmalarını yürütmektedir.

Şuan itibariyle 2010 yılında gerçekleştirilen ferrari , porsche deneyimini yurdun dört bir yanında tüm insanlara hayatları boyunca deneyebilecekleri fırsatı sunabilmek için özellikle Anadolu üzerinde büyük yatırım planları ve örgütleme gerçekleştirmektedir.

KAZANÇ SİSTEMİ

İstanbul , İzmir , Ankara , Eskişehir , Bursa , Antalya ve Türkiye’nin dört bir yanında yeni temsilci görüşmelerine açık olan kazanç sistemi aynı zamanda mynet ve yonja medya tarafından desteklenerek turkcell ve vodafone ile ön anlaşmayı yaparak kullanıcılarına ödeme alma imkanlarını genişletip herkese hitap edecek. Temsilciler kendi bulundukları illerde en iyi fırsatları çıkararak hedef kitleye sunmak üzere merkeze aktaracak o fırsatın kazancı aynı zamanda temsilciye bölüşülmektedir.

NASIL ÇALIŞIYOR ?

Grup Cimri’nin bir diğer amacı da giderek artan mekan ve etkinlik arasından kalite olarak sıyrılanların daha çok insana ulaşması, kendini tanıtabilmesidir. GrupCimri, kaliteli etkinlik, iyi servis sunan mekan ve üyeleri arasında bir köprü olmayı hedefler. Bu görevini de alabildiği kadar sorumluluğu üstlenerek gerçekleştirmeye çalışan GrupCimri, üyelerinin en iyi ve kaliteli hizmetlerden faydalanmalarını amaçlar. Diğer yandan GrupCimri ile işbirliğine giden işletmelerin de daha fazla insana ulaşarak sadık yeni müşteriler kazanabilmelerini sağlamak, hizmet veren ve alanı tanıştırmak ve uzun bir dostluğun mimarı olmak GrupCimri’nin öncelikli hedefidir.

İletişim bilgileri ;
www.grupcimri.com
Nesrin Balaban – Asya Ajans
Dijital Pr Sorumlusu

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

3 Yorum

  1. kayseri bölgesinde temsilciniz olarak calışmak isterim 0543 430 80 36

  2. sakarya dan ümit ben 0531 643 48 36 görüşmek isterim

  3. rize bölgesinde temsilciniz olarak calışmak isterim gerekli bilgiyi sağlamam acısından iletişime gecmenizi beklemekteyim saygılarımla 05469468864

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu