Anasayfa / İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği / Hürriyet Online Alışveriş Yeniçarşım.com Açıldı

Hürriyet Online Alışveriş Yeniçarşım.com AçıldıTürkiye’de gerçek mağazalardan 7 gün 24 saat, görerek ve deneyerek güvenli alışveriş yapma dönemi yeniçarşım.com ile başlıyor. Evden çıkmadan alışveriş keyfi yaşamak isteyenler için 160 gerçek mağazanın 120 binden fazla ürün sunduğu yeniçarşım açıldı!

yeniçarşım.com gerçek mağazaların olduğu güvenli bir online platformda keyifli bir çarşı alışverişi deneyimi sunmak üzere açıldı. Türkiye’nin en büyük çarşılarından biri olan yeniçarşım’da tamamını ticari ünvana sahip kişi ve kurumların açtığı 160 gerçek mağaza bulunuyor. Kullanıcılar bu gerçek mağazalardan istedikleri ürünü 7 gün 24 saat satın alma imkanı buluyor.
Gerçek hayatta mağazası olan ve daha önce internet üzerinden satış yapma imkanı olmayan yüzlerce mağazaya daha geniş bir kitleye ulaşma imkanı tanıyan yeniçarşım, 120 binin üzerindeki ürünü Hürriyet Güvenli Alışveriş Sistemi ile sunuyor. Bu sisteme göre müşteri, ürünü seçip satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra, mağaza ürünü en geç 3 gün içerisinde kargoya veriyor. Bu esnada para, Hürriyet Güvenli Alışveriş Sistemi’nde müşterinin onayını bekliyor. Ürün müşteriye ulaştığında ve müşteri ürünü görüp, kontrol ettikten sonra onay işlemi gerçekleşiyor ve mağazaya ödeme aktarılıyor. Bu sistem sayesinde müşterilere hem ürünü görerek, deneyerek alma rahatlığı hem de internetten güvenli alışveriş yapma imkanı sunuluyor.

E-ticareti yaygınlaştıran ve tüccarlar için e-ticaret konusunda eğitici ve destekleyici bir platform olma misyonuyla yola çıkan yeniçarşım’da şu an 40’ın üzerinde uzman çalışıyor.

Konuyla ilgili olarak yeniçarşım Genel Koordinatörü Elif Bakiler şunları söyledi: “Biz bir yıldan uzun bir süredir yeniçarşım.com üzerinde çalışıyoruz. Sistem, yazılım, arama motoru, CRM, çağrı merkezi, kampanya yönetimi vb. altyapılarda en iyi teknolojiler kullanıldı ve geliştirmeler de devam ediyor. Platformun kurulumuna ciddi bir yatırım yapıldı. Ayrıca son derece profesyonel bir ekip ile iş ortaklarımızın satışlarına katkı sağlayacak birçok çalışma yapmayı planlıyoruz. yeniçarşım işbirliği yaptığı mağaza sayısını 5000’e çıkartarak tüm ürün kategorilerini kapsamayı ve geniş kitlelere ulaşan lider bir oyuncu olmayı hedefliyor.”

  Türkiye’de müzik dinleme alışkanlığıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yurtdışından 20 işbirliği teklifi

Türkiye Odaiarve Borsalar Birliği’ne (TOBB) şubat ayı içerisinde birçok farklı ülkeden işbirliği teklifi geldi. Makarnalık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir