Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

İnternetten Anket Doldurarak Para Kazanmak

“Merhaba, Sizce internetten para kazanmak çok mu zor, yoksa imkansız mı? Bu soruyu bana birkaç yıl önce sorsaydınız size bunun çok zor olduğunu söylerdim. Çünkü ben de sizler gibi bu sorunun cevabını epeyce araştırdım, ama vardığım nokta başladığım yerden pek farklı bir yer değildi.

Anket Doldurarak Para Kazanmak

Ama ne mutlu ki vazgeçmedim. Geçmişte internetten para kazanmanın çok zor olduğu düşencesine kapılmış olsamda bugün, cevabı hep yanlış yerde aradığımı farketmiş ve doğru sonuçlara varmış olduğumu, interneti kullanarak para kazanmanın, hatta çok çok çok para kazanmanın mümkün olduğunu rahatça söyleyebilirim.

Anket Doldurarak Para Kazanmak
Anket Doldurarak Para Kazanmak

İnternetten para kazanmak düşünüldüğü kadar zor bir iş değil. Google’da konuyla ilgili bir arama yaptığınızda, bu konuda yazılmış, internetten para kazanma yollarını gösteren pek çok yöntemin olduğunu görebilirsiniz. Tabiki bu yöntemlerin arasında işe yarayanlar da var, ama boş, çöp bilgilerde çıkmıyor değil.

Kalıcı ve yüksek bir kazanç elde etmek, iyi bir web sitesi sahibi olmaktan geçer. Fakat her yöntem bunu gerektirmez. Ben şimdi size çok kolay, herkesin rahatlıkla yapabileceği ve kesinlikle site kurmayı gerektirmeyen, ya da belirli bir konuda tecrübe gerektirmeyen ve son zamanlarda tüm dünyada bir trend haline gelmiş olan anket doldurarak para kazanma yönteminden bahsetmek istiyorum.

Eskiden bir çok marka kamuoyu araştırmalarını, genelde anketörler çalıştırarak yapıyordu. Fakat son yıllarda artık internet kullanımının da yaygınlaşmasıyla birlikte büyük markalar da araştırmalarını internet üzerinden, anket siteleri aracılığıyla yapmaya başladı. Bu şekilde çok daha büyük kitlelere ve bunun yanısıra, rastgele değilde önceden belirlediği profildeki insanlara ulaşbiliyorlar. Ve artık kamuoyu araştırma harcamalarını anketlerini dolduran internet kullanıcılarına veriyorlar.

Genelde hemen hemen kimse 30-40 dakikasını ayırıp anket doldurmakla uğraşmaz. Ama bu bize para kazandıracaksa neden uğraşmayalım değil mi?

Elbette aklınızda ilk beliren soru “Ne kadar para kazanılabilir?” olacaktır. Ben fazla abartmadan 1 kişinin günde 2-3 anket doldurarak günlük 30 ile 50 TL arasında bir para kazanabileceğini söyleyebilirim. İnternetten arama yaptığınızda bir çok anket doldurarak para kazanma sitelerine ulaşabilirsiniz.

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler

1- Toluna TR

2- Global Test Market

3- Panel Station TR

4- İpsos TR

5- Marketagent TR

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu