Anasayfa / Pazarlama ve Satış / Mağazalar, gerçek zamanlı Pinterest etkinliğini baz alarak, ürünlerini tanıtıyor

Mağazalar, gerçek zamanlı Pinterest etkinliğini baz alarak, ürünlerini tanıtıyorMağazalar, gerçek zamanlı Pinterest etkinliğini baz alarak, ürünlerini tanıtıyor.
Nordstorm, kendi Pinterest sayfasındaki işaretlenmiş ürünlerini, aynı zamanda mağazalarında da işaretlediği bölümü tanıttı.

Nordstorm

Sosyal medya eklentileri, markalar için yararlı bir reklam yeri olarak düşünülüyor. Fakat, offline mağazalardaki gerçek değişimi görmek oldukça zor. Brezilya’nın C&A mağazası, her bir ürün için eş zamanlı bir beğeni sayacı sistemini kullanmaya başlamışken, Nordstorm, kendi Pinterest sayfasındaki işaretlenmiş ürünlerini, aynı zamanda mağazalarında da işaretlediği bölümü tanıttı.
İlk başlarda 13 Amerikan markanın mağazası tarafından kullanılan bu proje, mağaza içindeki ürünlere Pinterest logosu ekleyerek, müşterilerin, bu ürünlerin sosyal medyada popüler olduğunu anlamalarını sağlıyor. Program, bölgesel tabanlı en popüler ürünleri seçerek, mağazadan mağazaya farklılık yaratıyor. Nordstorm şirketinin, kendi Pinterest sayfasına aktardığı kaynak düşünüldüğünde, firmanın en çok pinlenmiş ürünleri, alışveriş yapan insanlar arasına eşit bir paylaşımı ve trendeler için iyi bir önderliği yansıtıyor.

Bu başı çeken proje, müşterileri offline mağazalarla haşır neşir etmenin ve diğer insanlar tarafından rağbet gören ürünleri bu müşterilere sunmanın basit ve ucuz yolu.

Website: www.nordstrom.com
kaynak: www.myfikirler.com
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Pazarlamada Nöromarketing Dönemi

Pazarlamacıların en yeni silahlarından birisi artık nöromarketing. Bunu keşfeden perakende zincirleri kendi kokularını ürettiriyor. Çünkü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir