Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Mastihashop Damla Sakızında Franchising Veriyor

Mastihashop Damla Sakızında Franchising VeriyorMASTİHASHOP DAMLA SAKIZINDA FIRSAT

Mastihashop, dünyanın bilinen ilk doğal sakızı reçinesini asırlık bir süreç ile hasat eden Sakız Adası, Damla Sakızı (Mastiha) Yetiştiricileri Birliği’nin resmi satış mağazası ve markası. Mastihashop, 2002’de hayata geçirildi ve Yunanistan’da 10, yurtdışmda da beş mağazasıyla faaliyet gösteriyor.

Mastihashop Bayilik
Konseptinde damla sakızın kendine has ürün karakteristikleri, farklı özellikleri ve kullanım alanları, ürün çeşitliliği ve menşeinin geniş bir coğrafi alana yayılması bulunuyor. 42 damla sakızı yiyecek ve şekerleme ürününden oluşan Mastihashop’un, 20 damla sakızı kozmetik ürünü içeren Mastihashop bakım serisi, altı muadil ilaç ürününü barındıran Mastihashop tedavi serisi ve 25 geleneksel yiyecek ürününden oluşan Cultura Mediterra serisi olmak üzere dört ayrı ürün gamı bulunuyor. Akdenizli AŞ, Mastihashop’un Türkiye’deki master franchise’ı olarak faaliyet gösteriyor. Şirket, Türkiye’de de franchising vermeye başlamış durumda.

AKDENİZLİ KOZMETİK ÜRÜNLERİ GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş
ATAŞEHİR BULVARI , ATA BLOKLARI 3-2 K:19 D:138
ATAŞEHİR/İSTANBUL
T: 0216 4560124-25
F: 0216 4560126

  Termopet Akaryakıt İstasyonu BayilikYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir