Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilikler ve Franchising / Mozaik Tekstil Bayan İç Giyim Bayiliği

Mozaik Tekstil Bayan İç Giyim Bayiliğimozaik tekstil bayilik veriyor, mozaik tekstil franchise, iç giyim bayilik, iç giyim bayiliği veren firmalar

Firma İsmi : MOZAIK TEKSTİL (LAURA BARESSE LINGERIE)
Bayilik Kategorisi : BAYAN İÇ GİYİM
Kuruluş Yılı : 1995
Şube Sayısı : 12

Firma Tanıtım : Bayan iç giyim sektörünün öncü firmalarından Mozaik Tekstil, Laura Baresse markası tüketicilerine kalite ve ürün çeşitliliğini birarada sunuyor. Detaylı firma bilgisi için www.mozaikteks.com.tr. Bünye içerisinde bulunan markalarımız, Laura Baresse lingerie, Laura Baresse For Him, Laura Baresse Tights, Laura Baresse Sea, Dreamgirl (Amerikan Erotik İç giyim), Intimidea (İtalyan Korse)

Bayilik Şartları : Bayilik şartları olarak, Laura Baresse markasını yaraşır reyon düzenine sahip olunması, verilen destekler karşısında aylık bazda ürün sirkülasyonunun sağlanması ve sözleşme dahilindeki finansal birtakım yükümlülükleri yerine getirebilmesi gerekmektedir.
Bayilik ile ilgili Destekler : İç giyim butikleri, corner veya mağazaları müşterilerinin talepleri doğrultusunda aradıkları ürün çeşitlerini bünyemizde bulabilir, satış önce ve sonrası danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Reyon personellerine daha iyi satış yapabilmeleri adına iç giyim satış eğitimi verilmektedir. Tüm üretimlerimize, bir sene boyunca her türlü fabrikasyon hataya karşın garanti veren yegane iç giyim üreticidir. Uygun ödeme koşulları ve alım kapasitesine göre indirim olanakları ile bayilere destek olunmaktadır.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Yatırım maliyetleri 10.000tl- 50.000tl arasında değişkenlik göstermektedir. Ortalama kar marjı 1.85’tir (Örnek olarak, 10tl alım değerli ürün 18,5tl’ye satılmaktadır.)

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Ralfi Akkohen
Telefon : 0212 222 77 82
Web : www.mozaikteks.com.tr
E-posta Adresi : rakkohen@mozaikteks.com.tr
Adres : Altınay Caddesi,Gökdeniz Sok. 212 İş merkezi No:3, Kat 2-3
Seyrantepe, İstanbul

  House Cafe Franchising Yatırım Maliyeti 500 Bin TL’den BaşlıyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Fanpop Bebek ve Çocuk Dünyası Bayilik

Fanpop bebek ve çocuk giyim BAYILİK vermeyi durdurmuştur. Firma İsmi : Fanpop Bebek ve Çocuk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir