Anasayfa / Pazarlama ve Satış / Pazarlama ve satış kanalı yaratmak daha önemli

Pazarlama ve satış kanalı yaratmak daha önemliekonomi kadin gucu projesiTurkcell’in geçen yıl TÎSVA işbirliğiyle hayata geçirdiği Ekonomiye Kadın Gücü projesinden bugüne kadar 68 bin dar gelirli girişimci kadın faydalandı. Ancak sadece finansal destek kadınlann girişimlerini büyütmeleri için yeterli değil. Yaptıkları işi daha iyi yapmak için tasarımdan pazarlamaya ve satışa kadar pek çok konuda desteğe ihtiyaçları var.
Turkcell de bu doğrultuda projeye yeni ayaklar eklemeyi sürdürüyor.

Şimdi şirket alanında marka olmuş isimlerle kadın girişimcileri bir araya getirip koçluk hizmeti de almalarını sağlıyor. Bu kapsamda ilk kez moda alanında faaliyet gösteren kadınlara koçluk yapıldı. Kadın girişimcilerin koçu ise moda alanındaki tecrübelerini paylaşan Tülin Şahin oldu. 2014 yılında yeni isimler de koç olarak bu projeye destek verecek.

Ancak ben kadınlar için en büyük sıkıntının satış olduğunu düşünüyorum. Satış kanalı bulmakta zorlanan kadınlara yeni bir pazarlama kanalı olarak hizmet eden ekonomiyekadingucu. com sitesinin de bu anlamda zayıf kaldığını söylemeliyim. Kendi adıma projenin bundan sonraki ayağının soruna çözüm sunacak bir çalışma olmasını bekliyorum.

  Pazarlama: İhtiyaç yaratma sanatı!Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Günümüzde Pazarlama

‘Post marketing’ süreci değişim ve yenilenme demektir. Her aşama sürecin sonlanmasına değil yeni bir başlangıca …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir