Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Shapes Studio Premium Konsepti İle Bayilik Fırsatı

Shapes Studio Premium Konsepti İle Bayilik FırsatıKadınlara özel spor merkezi Shapes For Women’in kurucusu Gediz Ersin, Shapes Studio ve Shapes Studio Premium olmak üzere iki yeni konsept geliştirdi. Franchise vererek büyümeye hazırlanan Ersin, 2015’te her ay iki şube açmayı hedefliyor.

Spor kökenli girişimciler aranıyor

Sağlıklı yaşam trendi ve spora olan ilginin artması pek çok yeni girişimi de beraberinde getiriyor. Pazardaki potansiyeli görerek 2007 yılında Shapes For Women markasıyla kadınlara özel spor salonu işine giren Gediz Ersin, şimdi de egzersiz sektörünün grup fitness, kişisel antrenörlük (personal trai-ning) ve reformer pilates konularındaki gelişimi üzerine iki yeni franchise markası oluşturdu. Shapes Studio ve Shapes Studio Premium ismiyle iki farklı marka yaratan girişimci, hidrolik egzersiz konseptinin dışına çıkarak, global egzersiz trendlerini takip eden, ‘butik, sağlıklı yaşam ve bireysel egzersiz salonları’ açmaya hazırlanıyor.

shapes

Shapes Studio’larda grup fitness ve kişisel antrenörlük hizmetleri verilirken, premium konseptte farklı olarak reformer pilates eğitimleri de verilecek.
LANSMANA ÖZEL FİYAT

Shapes Studio franchise bedeli lansman özel fiyatı ile 26 bin 500 TL + KDV olarak belirlendi. Direnç makine ve aksesuarları ile serbest ağırlıklardan oluşan bir içeriğe ek olarak, kontrat süresince marka kullanımı, açılış öncesi altı günlük eğitim, açılış sonrası üç günlük koçluk hizmeti, web tabanlı ShapesNet üye takip programının bu ücrete dahil olduğunu söyleyen Ersin, bir şubenin ortalama 50 bin TL’ye mal olacağını söylüyor.

Reformer aletlerinin bulunduğu Shapes Studio Premium konseptinde ise yatırım maliyeti kullanılan ekipmanlara göre 70-100 bin TL arasında değişiyor. Aylık ciro üzerinden pay almayan şirket, royalty ücreti olarak 350 TL + KDV talep ediyor.

HER AY İKİ ŞUBE AÇACAK

İlk aşamada Shapes Studio’lara öncelik vermeyi planlayan girişimci, ilk şubesini İstanbul’da açmayı hedefliyor. 2015’te her ay iki şube açma planları olduğunu belirten Ersin, şunları söylüyor: “Shapes Studio açmak isteyen yatırımcıların spor kökenli olmasını tercih ediyoruz. Yatırımcıların Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) mezunu veya merkezimizce geçerliliği kabul edilen en az bir antrenörlük sertifikası almış olması gerekiyor. Yatırımcılarımız yaklaşık üç aylık periyotlarda düzenli ve katılımı zorunlu eğitimlere tabi tutuluyorlar. Böylelikle hem dünyadaki grup egzersiz trendlerini izleyecek hem de personal trai-ning ile ilgili yeni sertifika programlanyla hiz-1 metlerini bir üst seviyeye çıkaracaklar.”

  Araç Yakıt Tasarruf Cihazı Ertürbülatör Bayilik Veriyor

Shapes Stuido’larda grup fitness ücretlerinin 150 ile 180 TL, kişisel antrenörlük hizmetlerinin ; ise 600 ile bin TL arasında olması planlanıyor.

İŞİN AYNASI

Uygun yer: İstanbul, İzmir, Mersin başta olmak üzere Türkiye geneli.

İlk sermaye: 25 bin TL + KDV

Ciro hedefi: Aylık 18 bin ile 20 bin TL arasında değişiyor.

Kâr marjı: Yüzde 100’ün üzerinde.

Bayilerde aranan özellikler: BESYO mezunu ve en az bir antrenörlük serfikasına sahip olan, girişimci ruha sahip, enerjik, çalışmayı seven, özgüveni yüksek ve güler yüzlü kadın antrenörler tercih ediliyor.

Başvuru için: 0232 463 64 69 ya da info@shapesturkey.com
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir