Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Shapes for Women bayilik veriyor

Sporda kadınlara özel yeni trend: Shapes for Woman

SHAPES FOR WOMEN
14 Farklı Ülkede Bayilik

Amerika, Avrupa, Afrika ve Asya’daki 14 farklı ülkede milyonlarca kadına hizmet veren firma, hidrolik fitness sektörünün öncü markalarından. 2007’de hizmete başlayan firma, 2008’den beri Türkiye’de de bayilik veriyor. Şu anda Türkiye’nin farklı illerinde toplam 30 şubeye sahip. Global bir marka olmanın bilinciyle dünya üzerindeki spor trendlerini yakından izleyip Türkiye’ye getiren firma tanıtımını yapmış olduğu “Piloxing egzersiz sistemi” ile örnek olmuş. Şu anda Piloxing, Türkiye’de sadece onun salonlarında uygulanıyor.

Girişimcinin, İşine sahip çıkan, insan ilişkileri kuvvetli, iyi organize olabilen, kendine ve çevresine özen gösteren, aktif, dışa dönük, motivasyonu yüksek kişiler olması yeterli görülüyor. Genel merkez, yatırımcılarına ve antrenörlerine işe başlama öncesinde gerekli tüm eğitimleri veriyor. İşletmeci ve çalışan antrenörlerin kadın olması şart koşulurken, yatırımcının erkek olması herhangi bir sorun teşkil etmiyor.

Firmanın Türkiye’deki franchising bedeli 33.500 TL. Ücrete, ana istasyon adı verilen sekiz fitness ekipmanı, dönüşümlü olarak kullanılan 12 ara istasyon, toplam 20 ekipman, web tabanlı üye takip yazılım programı (CRM), yer onayı, açılış öncesi eğitim ve açılış sonrası koçluk hizmeti dahil. Ayrıca firma, 2012 yılından b uyana Shapesdiyet.com internet sitesi üzerinden kişiye özel online diyet çözümleri sunuyor.

Shapes for Women

Artık spora uzun vakitler ayırmaya gerek yok! Sporda ezberler bozulacak…

Merkezi Amerika Birleşik Devletleri Texas’da bulunan Shapes for Women’ın Türkiye’deki şube sayısı hızla artıyor. Shapes for Women’ın amacı; alışılanın aksine kadınların spora uzun vakitler ayırmadan gün içinde kısa bir zaman diliminde incelme sağlamak. Spor salonlarında uzmanlar tarafından kadınlara günde maksimum 30 dakika düzenli spor yaptırılıyor. Bu sayede sağlıklı bir kadının günlük kas çalıştırma süresi yeterli oranda sağlanmış oluyor.

Shapes for Women salonlarında bulunan tüm aletler kadın ergonomisi ve vücut yapısı değerlendirilerek üretiliyor. Spor ekipmanlarındaki hidrolik sistemi, kadınların kendi itme çekme gücüyle çalışmasını sağlarken, vücutta rehabilite edici özelliği de bulunuyor. Bu tüm dünyada yeni bir trend. Artık dünyada spor salonları bir yönüyle vücut rehabilitasyon salonu işlevi de görüyor. Shapes for Women’da bütün ekipman buna göre ayarlanmış durumda. Tümü uzman spor eğitimcileri eşliğinde uygulanan, ana istasyon adı verilen 8 tane hidrolik alet ve ara istasyon adı verilen 4 farklı cins ekipman sayesinde bir günlük spor ihtiyacı karşılanıyor.

Shapes for Women salonlarında Türkiye’deki benzerlerinden farklı olarak; tüm egzersiz boyunca eğitmen üyelerin yanında yer alıyor, yapılan ara istasyon hareketlerini eğitmen belirliyor ve gösteriyor. Ayrıca ara istasyonlardaki çeşitlilik bayanların hiç sıkılmadan uzun süre çalışabilmelerini sağlıyor. Rakiplerde yalnızca koşu karesi ile spor yapma olanağı bulunurken Shapes for Women’da koşu karesi, step tahtası, pilates topu ve pilates lastiği kullanılıyor. Ve tüm bu cihazların üyeler tarafından kullanımı sırasında antrenör birebir çalıştırıyor.

Hedef: Her kadın için hesaplı spor!

Spor salonlarına üye olmanın pahalı olduğunu düşünüp çekinen kadınlar için Shapes for Women çok hesaplı bir seçenek. Aylık olarak ekonomik ücretler karşılığında Shapes for Women hizmetlerinden yararlanmak mümkün.

Her mahalleye bir Shapes for Women…

Kadınlara hızlı ve zahmetsiz spor vadiyle yola çıkan Shapes for Women, 2,5 yılda 50 şubeye ulaştı. Hedef zaman içinde her mahalleye bir Shapes for Women şubesi açarak hızla yaygınlaşmak. Shapes for Women franchising sistemi ile her hafta yeni bir şube açılıyor.

Web: www.shapesturkey.com
Telefon: 0312 433 53 67

Spor Salonu Açmak Çok Para Kazandırıyor

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu