Başarılı Girişimcilik

Sıfırdan Başlayarak Airbus Dahil Büyük Başarılara İmza Atan Girişimci

Sıfırdan Başlayarak Büyük Başarılara İmza Atan Girişimci

Savunma sanayisine önemli katkılarda bulunan ve dünya çapında tanınmış firmalardan Airbus gibi isimlere mühendislik hizmeti sunan Ottonom’un Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Özcan, etkileyici bir başarı öyküsünün sahibidir. İsmail Özcan, hayatına sıfırdan başlamış, hatta hayallerine ulaşmak adına garsonluk ve komilik gibi işlerde çalışmış biri olarak tanınır. Kararlılığı ve azmi sayesinde Özcan’ın kurduğu firma, kısa bir sürede 260 mühendisin istihdam edildiği büyük bir şirkete dönüşmüştür. Milli muharip uçağımız Kaan, Gökbey helikopteri ve dünyanın en üstün savaş helikopterlerinden biri olan Atak-2 projelerinde imzası bulunan İsmail Özcan, aynı zamanda Airbus’un 2035 yılında kullanıma sunmayı planladığı hidrojen yakıt hücrelerini test ediyor.

İsmail Özcan, Bursa’da sadece 7 bin 500 metrekarelik bir alanda devasa hizmetler sunan Ottonom’un hikayesini anlatırken, sıfırdan başlayıp dünya çapında büyük işlere imza atmanın getirdiği deneyimleri paylaşıyor.

Ottonom Grup, 2013 yılında kurulan bir Mühendislik Çözüm Tedarikçisi olarak faaliyet göstermektedir. Otomotiv, Havacılık, Savunma Sanayi, Beyaz Eşya ve diğer endüstrilere yönelik yüksek kabiliyetli yeni nesil teknolojik mühendislik ürünleri ve çözümleri sunma amacıyla kurulmuştur.

Dinamik yapısı ve alanında uzmanlaşmış mühendis ekibi ile küresel mühendislik alanına yön verme hedefi taşıyan Ottonom Grup, yarının mühendislik teknolojilerini ve sistemlerini bugünden yaratma vizyonuyla hareket etmektedir.

Ülkemizden başlayarak uluslararası alana esnek, özgün, kaliteli ve yüksek teknolojili mühendislik çözümleri sunarak, alanında lider yerli ve yabancı şirketlerle çözüm ortaklığı yapmayı amaçlamaktadır. Bugün 3 farklı kıtada faaliyet gösteren ana sanayilere her türlü mühendislik hizmetini sunmaktadır.

Büyük Başarılara İmza Atan Girişimci
Büyük Başarılara İmza Atan Girişimci

18 farklı mühendislik branşından oluşan kadrosu ile 4 farklı dilde hizmet sunan Ottonom Grup, Bursa ve Almanya’da toplam 8000 metrekarelik üretim alanı ve AR-GE ofisleriyle faaliyet göstermektedir.

Ottonom Merkez Ofisi Görükle Sanayi Bölgesi, Dumlupınar Mahallesi, Anafartalar Caddesi No: 58A 11A-11B, 16285 Nilüfer/BURSA

Ottonom Üretim Teknolojileri Görükle Sanayi Bölgesi, Dumlupınar Mahallesi, Selçuk Caddesi No:8, 16285 Nilüfer/BURSA

İletişim Bilgileri

Telefon: +90 224 443 11 16
E-posta: info@ottonom.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu