Pazarlama ve Satış Taktikleri

Sinemada Satış – Pazarlama Eğitimi

Türkiye ekonomisinin en dinamik sektörü ve son yıllardaki lokomotiflerinden biri olan perakende büyümeye devam ediyor. Pazara yeni markalar giriyor, yeni AVM’ler ve mağazalar açılıyor. Dolayısıyla bu alanlarda yeni iş fırsatları da doğuyor. Perakende sektöründe ise en çok, satış temsilcileri ve mağaza müdürleri aranıyor.

Türkiye’de bu alandaki açığı görüp, yeni bir eğitim modeline başlayan Asemble Eğitim ve Danışmanlık, Bonus ve Bahçeşehir Üniversitesi işbirliği ile ‘Bonus Akademisi’ni hayata geçirdi. Dünyada ilk defa yapılan bu eğitimle, 18-30 yaş arası gençler, sinema salonlarında canlı yayınla aynı anda satış ve pazarlama eğitimi alıyor.

Akademinin eğitimleri; İstanbul’dan yapılan canlı yayınla, Ankara, İzmir, Eskişehir ve Trabzon’daki Cinebonus’larda aynı anda izleniyor. Kurulan interaktif alt yapı sayesinde öğrenciler rahatlıkla eğitmenler ile iletişim kurup, sanki oradaymış gibi derse katılabiliyor. Ayrıca sinema salonu bulunmayan illerde ise katılımcılar internet ortamından kendilerine verilen şifre ile dersleri takip edip, sorularını eğitimcilere yöneltebiliyor.

İş bulma şansı yüksek

Eğitim sonunda ise bir sınav yapılıyor. İşin güzel yanı ise eğitim sonrası istihdam. Eğitimi başarıyla tamamlayan her katılımcının CV’si başta Garanti Bankası ve Doğuş Grubu şirketleri olmak üzere aralarında Anadolu Hayat Sigorta, Starbucks, Aras Holding, Knauff, CNR Holding gibi kurumların da bulunduğu 400 bine yakın Bonus üyesi iş yeri ve Türkiye’nin önde gelen firmalarının insan kaynakları ile paylaşılıyor.

20 Mart’ta başlayacak olan eğitim programı, salı-çarşamba ve cumartesi günleri 8.30 ile 11.00 saatleri arasında yapılacak. Eğitim 3 hafta sürecek. Program sonunda başanlı olan ilk iki katılımcı Amerika’da 3 aylık dil kursu ve European School of Economics’de Marketing Sertifika Eğitim Programı kazanırken, diğer katılımcılara ise Asemble – Bonus Akademisi Sertifikası verilecek.

ÖZGE YAVUZ

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu