yandex
Anasayfa / Bayilik ve Franchising / Bayilik Veren Firmalar

Bayilik Veren Firmalar
Franchise veren firmalar, bayilik veren firmalar, franchising veren firmalar.

İş kurmak için sadece sermaye tek başına yetmiyor. Ünlü markalar’ın çatısı altın yatırımınızı yapabilmeniz için bayilik veren firmalar hakkında detaylı bilgi araştırması yaptık.

Girişimcilere, yeni iş fikirleri, yeni iş kurmak isteyenlere, yatırım yapmak için araştırma yapanlara enerji, fast food, hazır giyim, oyuncak, takı-aksesuar, temalı eğlence, kafe, spor, gayrimenkul ve eğitim alanları bu yıl da yatırım cazibesini koruyacak. îşte bu alanlardaki öncü markaların franchising ve bayilik şartları…

bayilik veren firmalar

Sitemizde bulunan tüm linkleri bir arada topladık bayilik arayan, bayilik ilanları, iş kurmak isteyen, dükkan açmak, yatırım yapmak isteyen tüm girişimcilere yol göstermesi ve yardımcı olması dileğiyle.

Bayilik kategorisinden binlerce firmanın bayilik bilgilerine ulaşmak için

link: Bayilik ve Franchising

Guruplandırılmış bayilik veren firmalar

link: Elektronik güvenlik sistemleri bayiliği veren firmalar

link: Kırtasiye Bayiliği Veren Firmalar

link: Franchise Veren Firmalar 2017

link: Franchise Veren Eğitim Kurumları

link: İklimlendirme Sektöründe Klima Bayiliği Veren Firmalar

link: Kuruyemiş Bayiliği Veren Firmalar

link: Frozen Yoğurt Satış Bayiliği Veren Firmalar

link: Markalı Emlak Bayiliği Veren Firmalar

link: Motosiklet Bayiliği Veren Firmalar

link: Pizza Bayiliği Veren Firmaların Franchise Şartları

link: Tantuni Restoran Bayiliği Veren Firmalar

link: Çelik Kapı Bayiliği Veren Firmalar?

link: Portatif Yüzme Havuzu Satış Bayiliği Veren Firmalar

link: Türkiyede Master Franchise Verecek Yabancı Firmalarlink: franchise veren markalar

link: Franchise Veren 100 Firma

link: Dondurma Bayiliği Veren Firmalar

link: Akaryakıt İstasyonu Bayiliği Veren Firmalar

link: Yerli Kahve Zincirleri Girişimci Arıyor

link: Kahve Zincirlerinin Franchise Şartları

link: Outdoor, Spor Malzemeleri Alanında Bayilik Veren Şirketler

link: Ayakkabı Bayiliği Veren Firmalar

link: Böcek İlaçlama Bayiliği Veren Firmalar

link: Yabancı Büyük Firmalar Bayilik Veriyor

link: Kozmetik Bayiliği Veren Firmalar

link: mobilya bayiliği veren firmalar

link: bayilik veren firmalar 2017

link: Steak House Bayiliği Veren Firmalar

link: Çağrı Merkezi Bayiliği Veren Firmalar

link: franchising veren firmalar

link: bardakta mısır standı bayilik

link: gıda bayiliği veren firmalar

link: hazır giyim bayiliği veren firmalar

link: elektrik dağıtım bayiliği veren firmalar

link: Çiğköfte Bayiliği Veren Firmalar

link: Franchise Veren Emlak Firmaları!

link: Yeni Bayilik Veren Firmalar, Bayilik Veren 10 Marka

link: 5 Bin Lira ve Altında Bayilik Veren Firmalar
Bu Konularıda İnceledinizmi?

Bunu da İnceledinizmi ?

Çaygiller Bayilik Şartları

Kahveden sonra çay içme, çay içirmeye yönelik yapılan konseptler ile yeni bir kiosk modeli popüler …

58 Yorumlar

 1. Beylikdüzü Cam Balkon

  Beylikdüzü Cam Balkon, yaz ve kış aylarında balkonların özelliğini kaybetmeden şık bir görüntü sağlayan yeni ve estetik bir sistemdir. 1 Cam Balkon kullanımı kolay, güvenlik açısından oldukça sağlam, temizlik açışından da işinizi kolaylaştırmaktadır. Cam Balkon özellikle tozdan, topraktan ,yağmurdan, çamurdan,kışın soğuğu gibi sıkıntılardan sizi kurtaracaktır. Beylikdüzü Cam Balkon sistemi balkonların estetiği bozmadan sıcak bir görüntüye kavuşmanızı sağlar.

  Katlanır Cam Balkon Yaşamınızı Değiştirir.

  Cam Balkon işçilik ve kullanılan ürünün kalitesi büyük önem arzeder. 1 Cam Balkon yaptıracak tüketicilerin cam balkon yaptırmadan önce çok iyi araştırma yapmalarını öneriyoruz
  http://www.beylikduzucambalkon.info

 2. Abacubes Mental Aritmetik

  Mental Aritmetik ekipmanları, eğitim setleri hazırlayan ve bunları satışa sunan Abacubes Mental Aritmetik 2012 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

  4-12 yaş grubundaki çocuklar için özel olarak tasarlanmış zihin gelişim programıdır. Programımız tamamen öğrencilerimize uygun olarak alanında uzman eğitmenler tarafından tasarlanmıştır. Küçük çocuklara sayı kavramını ve sayıların değerlerini öğretmek zordur; bu nedenle soyut biçimde verilen sayısal kavramlar ve onların değerlerini öğrenmek çocuklar için zaman alır. Sayısal veriler abaküste olduğu gibi somut objelere dayanmamakta, bunları anlamsallaştırmak beyin gücüne dayanmaktadır.Abacubes Mental Aritmetik, mental aritmetik eğitimi ile sayıları zihinsel olarak işlemleştirmek beynin az kullanılan bölümlerini harekete geçireceği için bütünsel olarak zekâ kapasitesini de olumlu etkileyecektir. Bilimsel araştırmalar, zihin kapasitelerini güçlendirme fırsatı bulamayan çocukların, 20 li yaşlardan sonra beyin güçlerinde bir gerileme sürecine girerken, zihin kapasitelerini güçlendirme fırsatı bulan çocukların 70 li yaşlarda bile zihin güçlerini koruduğu anlaşılmıştır.

  4-12 yaş arası çocuklar için hazırlanmış olan Abacubes Mental Aritmetik zihinsel aritmetik eğitimi toplam 3 eğitim kurundan oluşmaktadır. Her bir eğitim kuru 8 ay sürmektedir.

  Eğitimlerimiz öğrencilerin sürekli katılımını sağlayarak, öğrencilerde zihinsel- mental aritmetik ilgisi uyandıracak şekilde aktif bir eğitim olarak uygulanmaktadır.

  Kurlar, okul dönemine paralel olarak düzenlenen normal kurlar ve yaz döneminde düzenlenen hızlandırılmış kurlar olarak iki şekilde düzenlenebilmektedir. Hızlandırılmış yaz dönemi kurları daha çok yıl içinde programı uygun olmayan yeni çocuklar için veya çeşitli nedenlerle yıl içi programı tam olarak takip edememiş tekrar yapmak isteyen çocuklar için düzenlenmektedir. Bayilik İçin http://www.abacubes.com.tr

 3. Beylikdüzü Özel Ders Beylikdüzü’nde butik eğitim, bire bir özel ders merkezi, etüt merkezi, eğitim koçluğu, Butik Dersane hizmetleri veren profesyonel bir eğitim kurumudur. 2011 yılından beri uzman eğitimcilerle hizmet veren kurumumuz her sene başarılarına yenilerini katmaktadır.
  Özel Ders Merkezi Bayilik fırsatları..

 4. Merhaba İnşaat sektöründe çok iyi deneyimli biriyim inşaat YAP SAT yapmak isteyip de inşaattan anlamayan yatırımcı arkadaşlara danışmanlık hizmeti vermekteyim. Tüm iş takibi işin gidişatı tarafımdan takip edilmektedir.saygılarımla. NOT: Detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki numarayı arayınız0506 611 6954

 5. ŞENOLLAR MODERN HAYVANCILIK İŞLETME ORTAKLIĞI

  SÖZLEŞMELİ TARIM VE HAYVANCILIK İŞLETME ORTAKLIĞI
  NEDİR ?

  HİÇ BİR RİSK OLMADAN HİÇ BİR BANKANIN YA DA TASARRUF HESABININ SİZE KAZANDIRAMAYACAĞI MİKTAR PARAYI KAZANMAK İSTEMEZ MİSİNİZ ?

  Bugüne kadar çevremizde birçok müteşebbis ruhlu kişinin tarim yada hayvancılık alanında yatırım yapmak istediklerine şahit olduk.Genellikle bu istekli ve potansiyel müteşebbis yatırımcıların iki temel sebeple bu isteklerini gerceklestiremediklerini gördük.Bu iki temel sebebin ilki yeteri kadar sermaye miktarina sahip olmadıkları ikincisi ise tarim ve hayvancılık konusunda gerekli bilgi,görgü ve donanima sahip olmadıkları olarak özetlenebilir.Yine bununla birikte yeterli sermaye birikimine sahip olamayipta gelir getirici bir alanda ticaret yapmak isteyen birçok müteşebbisin varlığıda ayrı bir vakıadır.Ayrıca küçük miktarlarda birikimi olan birçok kişinin önünde alternatif olarak altın,döviz her çeşit gayrımenkul hisse seneti yada borsa bankalara mevduat yatırma gibi çeşitli seçenekler bulunmaktadır.Küçük yatırımcı genellile bunlardan hangisine para yatırarak mümkün olabilecek en kisa sürede değerinden cok daha fazla nasıl kar elde edebileceğini sürekli takip eder.Hatta küçük yatırımcı bütün bu alternatifler için çeşitli portföy yöneticilerinin farklı tv kanallarındaki programlarınida sürekli izlemeyi de ihmal etmez.Genellikle gayrımenkul yatırımları uzun vadede daha karlı gozukebilir.Bu sebeple yatırımcılarımiz reklamların da tesiriyle devremulk gibi kısa vadede gelir getirici olmayan birçok yatırıma da yatırım yapma gereğini hisseder ve küçük birikimlerini yada yatırımlarını buralara kanalize eder.Gayrımenkul yatırımlarında kar daha ziyade gayrimenkulün tekrar satışı ile yada kira geliri ile mümkün olabilir.Son zamanlarda enflasyon rakamlarının düşük olması dolayısıyla kira gelirinin arzu edilebilir kazanç sağlamadığı da ayrı bir vakıadır.(küçük bir değerlendirme yaptığımızda ortalams bir ev 200.000 TL Bunu kiraya verdiğimizi varsayarsak ortalama 500-800 TL geliri olur.Karar sizin kiyaslayabilirsiniz.)
  Diğer yatırım araçlarına alternatif olarak işletme ortaklığımız yatırımcıların birikimlerini hayvancılık alanında değerlendirerek çok kısa bir zamanda istirakcisine herhangi bir zarar söz konusu olmadan garantili olarak iyi bir kar marjı ile sözleşme devamı müddetince gelirinizin olmasini hedefleyen yeni bir işletme aracıdır.
  ŞENOLLAR MODERN SÖZLEŞMELİ HAYVANCILIK İŞLETME ORTAKLIGI NEDİR
  Belli bir birikime sahip olan istirakcilerimiz damızlık inek başına 10.000 TL ödeyerek sisteme üye olmaları mümkündür.Herhangi bir şekilde fiili olarak uretim faaliyeti icerisinde bulunmadan tasarruflarını karlı bir alanda değerlendirmek isteyen tasarruf sahipleri damızlık sığırcılık gibi alanlarda hayvan satın alarak işletmeye ortak oldukları sistemdir.ŞENOLLAR MODERN SÖZLEŞMELİ HAYVANCILIK isletmemiz halen mevcuttur.Bünyemiz tarafından belirlenecek kontenjan dahilinde davetimizle gelip tesislerimizi dolaşıp bilgilendirme konferansimiza katiliminizdan sonra ve sözleşme imzalanmadan (hayvan küpe numaraları üzerinize gecemeden )kesinlikle ücret talep edilmeyecektir.
  YARARLANABILECEGINIZ İMKANLAR
  1.İnternetten 24 saat kamerayla izleyebilirsiniz.Doğum sürecini bile izleme imkanınız olacaktır.
  2.Sizin belirleyeceğiniz tarihlerde ailenizle tatil imkanı sunmaktayiz.(tamamen ücretsiz apart dairemizde size özel)
  SÖZLEŞME SÜRESİNCE TOPLAM NE KADAR PARA ELİME GEÇECEK (KAR PAYIM)
  Bir damızlık inek için günlük =20 litre
  20 litre /gün =20×1200=24 TL/gün
  600 litre /ay=600×1200=720 TL /ay
  Ödeme 10 ay üzerinden (2 ay laktasyon donemi)
  10 ay ×720=7200
  Sözleşme 5 yıl 7200 yıllık ×5yıl =36.000 süt geliri+ineginiz +5.yılın doğan buzasi sizin (5.yıl sonunda ineginiz yaş olarak damizliktan çıkmaması için teşvik olarak değer kaybetmesin diye buzasi hediyemizdir.)
  DAMIZLIK KÜÇÜKBAŞ KOYUN VE KEÇİ ÜYELİĞİ KAZANÇ TABLOMUZ
  Sistem giriş bedeli:1000 TL(1 adet koyun ve keçi için )
  Koyunlarda:100 LİTRE/YIL
  Keçilerde :120 LİTRE/YIL
  Sabit ödeme yapılacaktır.Süt fiyatı o yılın süt piyasası üzerinden (mutlaka her yıl zamlı)ödenecektir.
  BU YILI BAZ ALIRSAK KAZANÇ TABLOMUZ ŞÖYLEDİR
  1 TANE KOYUN=100LİTRE. 1 TANE KEÇİ=120 LİTRE
  100 LİTRE*2.40=240 TL/YIL. 120 LİTRE*2.00=240 TL/YIL
  BEŞİNCİ YILIN SONUNDAKİ KAZANÇ TABLONUZ
  240 TL/YIL*5 YIL=1.200 TL (BU SÜT KAZANCINIZ)
  GİRŞTE ALMIŞ OLDUĞUNUZ (KOYUN VEYA KEÇİNİZ)DAMIZLIĞINIZ SİZİN
  VE DÖRDÜNCÜ YILIN DOGAN KUZUSU(YANİ SOZLEŞME BİTİMİNDE DAMIZLIK KOYUN)
  TOPLAM=1.200 TL+İKİ KOYUN
  BUYRUN HESABI SİZ YAPIN!!!
  İLETİŞİM:05300433609

 6. Ayhan Sarımeşe

  6 yıllık eğitim sektörü birikimimiz ile ortaya çıkardığımız Mobildiri Veli Bilgilendirme Sistemi’nin Türkiye geneli bayilikleri verilecektir. Bölgesinde ki anaokullarla irtibata geçerek veli bilgilendirme sistemimizin tanıtımını ve satışını yapacak tercihen sektöre hakim firmalara bayilikler verilecektir.

  Sektörün ihtiyaçlarını karşılayan ve ciddi ilgi gören mobil uygulamamızın tanıtımında kendine güvenen, uzun vadeli kalıcı kazancı hedefleyen, adım adım basamakları sabırla çıkabilecek girişimciler hedeflenmektedir.

  Bölgesel kritere göre değişen bayilik ücreti Max 20.000
  Yatırım Maaliyeti : Firma, Bayilik ücreti, Araç

 7. E-ticaret siteleri ve perakende satış yapan firmalara 2000 adet üzerinde ürün çeşidi depodan hızlı kargo imkanı ile aynı gün müşteriye veya firmaya ürün sevkiyatı yapılmaktadır.
  XML Servisi ücretsizdir bayiilere özel müşteri temsilcisi ile indirim kampanya sorun ve problemlerine hızlı bir sekilde yardımcı oluyoruz.
  Anlaşmalı kargomuz ile sizin fatura bilgileriniz ile müşterilerinize aynı gün kargo gönderiyoruz.
  “toptanoyuncak.org” oyuncak satmak isteyen tüm firmalari bünyesinde görmekten mutluluk duyar.

  bayii@toptanoyuncak.org mail adresinden XML ve XLS talebinde bulunabilirsiniz.

 8. İş Tanıtımı için Tıklayın

  SMART SANTRAL PROJESİ BİR FİRMAYA NE SAĞLAR ?

  1- İnanılmaz Bir Kurumsal İmaj ile Güvenilirlik

  2- 7/24 Aynı Anda Binşrce Müşteriye Üstün Kalitede Hizmet

  3- Müşteriye İstediği Bilgiyi 1 Dakika İçinde Otomatik Oluşturma

  4- Tüm Potansiyel Müşterileri Takibe Alma

  5- Google ve Benzeri Reklamlarla Gelen Tıklama Sahiplerini Otomatik Bilgilendirme Sistemine Alarak Yatırımının Her Kuruşunu Fazlasıyla Geri Alma

  6- Alanında Rakipsiz Olma

  7- İstediği Zaman İstediği Kadar Müşteri Adayı !
  Bilgi Talep İçin : http://www.teknodepar.org/deparsoft/?a_aid=560c2c3e46e09&a_bid=f09c6747

 9. ankara ve istanbulda olan subemizi genişletmek için

  cagrı merkezi sektöründe olanlara proje verilir datasıyla beraber

  ödemeler haftalık ve aylık olarak yapılacaktır.
  DİLEK AY 544 850 60 27

 10. Mustafa Cem Şimşek

  Activbaby, 10 senedir anne ve bebek ihtiyaçlarına yönelik ürünlerin satış ve pazarlanmasında faliyet gösteren Leylek Mağazacılık Ltd. Şti. nin bir markasıdır. Activbaby ekibi olarak ; 350 marka ve 8.000 çeşit ürünle bebekler ve annelerin A dan Z ye tüm ihtiyaçlarına yönelik kaliteli, sağlıklı ve her bütçeye uygun alışveriş imkanı sağlıyoruz. Biz bebeklerimizin aktif, zeki, eğitimli ve başarılı olmasını istiyor, büyüdüklerinde de onları değerli bir “Vatandaş” , saygın bir “Dünya İnsanı” olarak görmek istiyoruz. Bu vizyon için Türkiye’nin gelecek kuşaklarına hizmet ediyoruz. Şimdiye kadar 100 den fazla satış noktasıyla bebek marketler zinciri, mağaza, outlet, depo toptan satış, xml hizmetleri ve sanal bayilik ağıyla Türkiyenin her yerindeki bebeklere ulaşabilen ActivBaby, yatırımcılardan gelen yoğun talep üzerine artık franchise vermeye de başladı. B2B ve B2C yi bir arada uygulayabilen ilk ve tek örnek olmaya da devam eden ActivBaby kuruluşunun 10. yılında artık kendi markasıyla da Türkiyenin her yerinde bebeklere ulaşacak. Adını; kuruluşumuzla birlikte büyüyen geleceğin aktif bebeklerinden alan markamız, sizler için ticari ve finansal yönü güçlü bir ana firma, uzun yıllar çalışabileceğiniz güvenilir, dinamik bir iş ortağınız olacak. Günümüzde “zorunlu ihtiyaçlar” sınıfında yer alan anne ve bebek ürünleri ve içinde bulunduğumuz bu sektörü, yeniliklere ve öğrenmeye açık siz girişimcilere tavsiye ediyor, sizleri organizasyonumuzda yer almaya davet ediyoruz

 11. Odadan Kaçış formatında yer açmak isteyenler için (25.000 – 30.000) arası teslim ediyoruz.
  İlerleyen yıllarda komisyon almıyoruz. Tamamen size ait .
  http://www.kacakankara.com
  info@kacakankara.com

 12. Paintball ve lazertek ten sonra Ankara ve İstanbulda hızla büyümeye başlayan yeni trend evden kaçış oyunu. 25.000 tl sermaye ile ayda ortalama 8.000-9.000 tl kazanç sağlayabilirsiniz.
  Özellikle açmak istediğiniz şehirde evden kaçış oyunu yoksa kazancınız katlanır.
  Şehirde bi işin öncüsü ve ilki olmak her zaman avantajdır.
  Kısacası bu kazancı sağlamak için acele edin. Anahtar teslim oyun yapıyoruz.
  Sizin ise tek yapmanız gereken bize ulaşmak.
  iquitankara@gmail.com

 13. Evde iş yapmak istiyorum,ekip kurabilirim diyenler. Türkiye geneline bayilik verilecektir.ücretsiz.İŞ FIRSATI.bu iş daha yeni başlıyor.hayalini gerçekleştir ve harekete geç.05395834951

 14. Çağatay Kurtoğlu

  EK İŞ YAPMAK İSTEYENLER,KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAK İSTEYENLER SİZLERE MUHTEŞEM BİR İŞ FIRSATI SUNUYORUZ…Özelleşen enerji sektöründe yeniden yapılanma başladı elektrik özelleşti artık herkes elektiriğini istediği şirketten indirimli şekilde alacak.Sizde bu işe en kısa sürede başlayarak bu büyük pastadan payınıza düşeni alabilir inanılmaz gelir elde edebilirsiniz.Bunun yanında Turknet ve Emarka ürünlerininde satış ve pazarlama hakkıda aynı pakette verilmektedir.Hemen iletişime geçerek ayrıntılı şekilde bilgi alabilirsiniz.
  İletişim:Çağatay Kurtoğlu-05061132728

 15. RESAMİK BAYİLİK BİLGİLENDİRME FORMU
  BİZ KİMİZ
  SERAMİK SANAT ; 1999 yılında reklam sektörü ile başlayıp ilerleyen yıllarda dekorasyon alanında faaliyet gösteren iki firmanın da katılımı ile 2014 yılında tek çatı altında birleşmiş bir firmadır.
  Firmamız patentli ürünleri PAMUKAP ® ve RESAMİK® ile görselliği ve kaliteyi ön planda tutarak, tercih edilen yaşam alanlarının dekorasyonunu ve izolasyonunu yapmaktadır.
  RESAMİK kendine özgü kimyasal ürün ve teknikler ile alışageldik dekorasyon firmalarından çok daha farklı bir çizgidedir.
  İstenilen her resmi sağlam ve kalıcı bir şekilde seramiklere işleyerek evlerinize, işyerlerinize renk katıyoruz.. Ürünlerimiz tüm kimyasal temizlik malzemelerine, ısıya , buhara ve mekanik darbelere karşı son derece dayanıklıdır.
  Firmamız patentli ürünleri ile tüm Türkiye ye bayilikler ve tüm dünya ya distribütör lükler dağıtmaktadır.
  RESAMİK, Teknik ve sanatın buluşması ile hayallerinizi inşa ediyor.
  RESAMİK Nedir?
  RESAMİK ® , dış etkenlere karşı dirençli, yanmaz, çizilmez, leke tutmaz, bütün temizlik kimyasalları ile silinebilir, solmaya karşı dirençlidir.
  RESAMİK® ile farklı mekanlarda farklı ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte çeşitli tasarımlar yaratılabilir, fotoğraftan daha detaylı ve canlı görsel neticeler elde etmek mümkün hale gelir.
  RESAMİK ® ile uygulayacağınız ürün grubunda bugüne kadar hiç elde edemediğiniz yüksek görsellik düzeyi ve sınırsız sayıda renk kartelasına ulaşmanız artık çok kolay.
  RESAMİK ® ürün grubu Avrupa ve Amerika normları gereği, toksik maddeler barındırmaz, ağır metaller, kükürt ve phataletes içermez.
  RESAMİK NE KADAR DAYANIKLI?
  SERAMİK SANAT kullandığı RESAMİK ® sayesinde her türlü kimyasala karşı dirençlidir. Yoğun bileşenli temizleyiciler, toz bileşenli temizleyiciler, sıvı temizleyiciler gibi piyasada farklı alanların temizliğinde kullanılan her türlü temizlik maddesiyle rahatlıkla silinebilir. Üzerindeki desen veya görsel asla zarar görmez.
  SERAMİK SANAT ; RESAMİK ® sayesinde -20 derecede bile ilk günkü yapısını korumuştur. Görselli bir ürün 4 gün derin dondurucuda bekletilerek test edilmiştir.
  SERAMİK SANAT; RESAMİK ® sayesinde çok yüksek sıcaklıklara dayanıklı bir ürün konumundadır. Dolayısıyla üzerine direkt dökülen sıcak sıvılardan etkilenmez
  SERAMİK SANAT yine aynı şekilde bünyesinde barındırdığı RESAMİK ® ile çizilmelere karşı da yüksek direnç göstermektedir.
  Dekorasyon sektörü
  Dekorasyon, mekân içerisindeki tüm objelerin bir uyum ve oran içerisinde kullanılmasıdır. Bu uyum; gerek renk, gerek sekil, gerekse boyut gibi önemli faktörlerle sağlanır.
  Dekorasyon denildiğinde akla gelen mobilyacılardan veya yapı marketlerinden alınan ürünlerdir; fakat dekorasyon öylesi zengin ve geniş bir yelpazeyi içerir ki sadece bir oda, salon, banyo veya mutfağın dekorasyonu dahi sayfalar dolusu yorum gerektirir. Bunun nedeni ise dekor kavramının anlamca genişliğidir. Dekorasyon sadece eşyalarla düzenlenmiş bir alan yaratmanın da ötesinde uyumun, renklerin, psikolojinin, estetiğin ve daha birçok kavramın dâhil olduğu somut malzemelerle soyut değerler yaratma sanatının genel adıdır.
  Bir insanın nasıl parmak izi sadece kendine ait ve benzersizse o denli muhteşem bir farktır dekorasyon ile insan arasındaki bağ.
  Sonuç olarak yaşam alanınızda yaptığınız dekorasyon sizi tam anlamıyla yansıtıyorsa orada MUTLU, HUZURLU ve RAHAT bir hayat sizi bekliyor demektir.
  RESAMİK Huzurlu alanlar yaratır.
  Misyonumuz
  Dekorasyon sektöründe gelişmekte olan yenilikleri takip ederek sektöre yansıtmak ve minimum maliyet, minimum kar marjı ile maksimum kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamak, ustalarımız ve mimarlarımızla kaliteli hizmeti tam anlamıyla vermektir.
  SERAMİK SANAT iç ve dış dekorasyon sektöründe hizmet vermektedir. Günün koşullarına uygun renk, desen ve kaliteyi göz önünde bulunduran cazip fiyat seçenekleriyle, stoklarını her zaman güncelleyen yenilik ve değişim arayışında olan müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.
  SERAMİK SANAT her geçen gün kendini geliştirmekte, kurumsal marka olma yolunda ilerlemektedir. Firmamız dekorasyon hizmeti vererek, kaliteli malzeme sağlayarak ekonomik fiyatlarla uygulama hizmeti vermektedir. Dekorasyon konusunda profesyonel ekibimiz ile Türkiye genelinde malzeme ve uygulama satış hizmeti vermekteyiz

  NEDEN BAYİLİKLER VERİYORUZ
  Amaç SERAMİK SANAT firmasını , kaliteli ve farklı hizmet anlayışını tüm TÜRKİYE de yaymaktır.
  Bu sebepten dolayı seramik sanat ailesi olarak her il ve ilçede bulunmak ve tüm müşterilerimize ulaşmak istiyoruz.
  BAYİ ÇALIŞMA ŞEKLİ VE ŞARTLARI
  SATIŞ NOKTASI
  Şehir gözetmeksizin her il yada ilçede kurulabilir. Sektöre yakın olması dışında herhangi bir şart aranmaz. Merkezden yada mevcutsa o bölgede bulunan seramik sanat ana bayilerinden bitmiş montaja hazır ürünleri teslim alarak müşterisine satış ve montajını gerçekleştirir. Liste fiyatı üzerinden %20 ıskontosu vardır

  ANA DAĞITICI
  Üretim yapmayan ana bayi statüsünde çalışan firmalardır. Kendisine teslim edilen bölge de satış noktaları oluşturur. Bitmiş ürünü merkezden teslim alarak satış noktalarına dağıtır.
  Ana dağıtıcılık hakkı için 100 m2 lik ürün alma zorunluluğu dışında extra bir şart yoktur. Hava parası isim hakkı talep edilmez. Merkez gerekli gördüğü durumda ana dağıtıcıdan banka teminat mektubu isteyebilir. Liste fiyatı üzerinden %35 ıskontosu vardır

  il merkezlerine sadece tek ana dağıtıcılık verilecektir ( aşağıda yazılan iller hariç). İlçe merkezleri ayrı bayilik gerektirmektedir.
  (İstanbul 4 bayilik, Ankara 2 bayilik, Bursa 2 bayilik, Antalya 2 bayilik, Gaziantep 2 bayilik )

  İnternet yada herhangi bir kanaldan gelen siparişler direk olarak o bölgede ki bayi ye yönlendirilmektedir. Henüz bayilik verilmemiş il veya ilçelerden gelen talepler de mesafe olarak en yakın olan bayi ye yönlendirilecektir.
  Bayilik talebin de bulunan şahıs yada firmaların tüm hakları sözleşme ile garanti altına alınacaktır.

  Not: Tüm teşhir ürünlerinde %50 ıskonto yapılır.
  Proje işler liste fiyatı üzerinden değerlendirilmez özel çalışma yapılır

  1561 son no:65/1-B Çınarlı -İZMİR
  Gökhan GÖKSU
  0 555 592 06 06

 16. Kurumsal iş, ofis giderleriniz yok, tam donanım eğitim, reklam ve pazarlama araçlarınız ile sizleri tam profesyonel enerji pazarlama bayisi olmanızı sağlıyoruz ve kanıtlanmış en çok kazandıran sektör… Büyük bir sermaye yatırıp dükkan açarak kira ödemenize, personel çalıştırıp maaş, sigorta ve yol, eğitim, donanım, reklam, promosyon gibi masraflara katlanıp RİSK almanıza hiç gerek yok. Biz sizin adınıza hepsini yapıyoruz.http://www.globalboyut.org/

 17. http://www.hocalarinhocasi.com/franchise-bayilik#.VAUZ_GPitOI

  20.000 TL’ye malolan ve Türkiye’nin en büyük Eğitim sitelerinden biri tamamen yanınızda olarak yapacağınız muhteşem kazancıyla 2014’ün en gözde yatırımı.

 18. ADAM GİBİ BİR YER CAFE BAYİLİK ŞARTLARI
  Bayilik Şartları : Her ilde aynı damak tadı, açık bahçesi, iş verenin başında durması.
  GÜNLÜK HAYATTA SIK SIK DUYDUĞUMUZ ”BURALAR DA GİDİLECEK ADAM GİBİ BİR YER VAR MI? ” SORUSUNUN CEVABI SİZDEN GELECEK. MARKAMIZ HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI. BU YILIN SONUNA KADAR 20 BAYİLİK HEDEFİNİ TAMAMLAMAK İSTİYOR.
  Bayilik Yatırım Maliyeti : FİRMA İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ…

  SİSTEMİMİZ NASIL ÇALIŞIR

  Kurmuş olduğumuz bayilik sisteminde dekorasyon girişimcinin bütçesine göre yapılır. Fakat marka ismi, içecek sunumu ve kalite her ilde aynıdır.
  İster 100.000 TL değerinde bir dekorasyon seçin ister 600.000 TL İçecek markaları her ilde aynıdır. Bununla ilgili eğitimler firmamız tarafından verilmektedir.
  Yiyecekler ve sunumu size bağlıdır.

  Marka bilinirliği ;
  Google a Cafe açmak için yapacağınız 78 başlıkta doğal yollardan 1. Sıradayız( cafe dekorları, cafede neler satılır, anahtar teslim cafe, cafe açmak için gerekli malzemeler, belgeler, evraklar vb.) Buda marka bilinirliğini hızla arttırmaktadır.

  Dekorasyon sizin içinize sinecek şekilde olmaktadır. Yabancı mimarımız size uygun çözümler sunar.
  İlk vereceğimiz 10 bayilikte marka ücreti, gelirden pay, reklam bedeli alınmaz. Şuan ( 6 bayiligimiz verilmiştir)
  Büyük karlar sağlamaktan ziyade, mutlu ve iyi hizmet vermeyi isteriz. Bu nedenle sizin bulduğunuz dükkan eger cafe için uygun değilse o işi almayız.

  Daima yeni lezzetler ile rakiplerinizden hep daha yukarıda olursunuz.
  MALİYET
  Eğer dünya kahvelerini satmak istiyorsanız ve tost, pasta, cips vb. Atıştırmalık lar satmak istiyorsanız. Mutfak kısmında 35.000 tl harcamanız gerekiyor. (Dünya kahveleri değil yanlizca türk kahvesi, nescafe, bitki çayları ve meşrubat gibi şeyler satacaksanız, 20. 000 TL mutfak için yeterli.
  Fakat 35.000 TL masraf ile rakiplerinizden asağı kalmazsınız. (Bayilik için minimum mutfak masrafı budur)

  İçerisinde
  Professional kahve makinesi
  Kumda kahve makinesi
  Blender, mikser, katı meyve Sıkacağı
  Çay kazanı, satışa hazır ürünler, eğitim, pasta dolabı, bardak, tabak, çatal, tost Makinesi, fritöz vb.

  Geriye masalar , duvarlar, aksesuar, ses sistemi, tesisat, ısıtma, bahçe Dekorasyonu gibi şeyler kalıyor.
  Biraz açık konuşmam gerekirse düzgün bir cafe için bulunduğunuz dükkanın m2 si ile 1000 i çarparak İdeal bir cafe sahibi olabilirsiniz .
  İsterseniz tüm kısımlarda bizden yardım alabilirsiniz.

  *Anahtar teslim cafe
  * Marka bayiliği
  * Eğitim
  * Menü belirleme
  * Kurumsal kimlik
  * Makineler

  * Kahve çekirdeği ve şuruplar

  ADAM GİBİ BİR YER CAFE BAYİLİK İLETİŞİM BİLGİLERİ
  Yetkili Kişi : ERHAN DEMİREL
  Adres Bilgileri : HİGHWAY AVM/MERKEZ/BOLU
  Telefon : 0542 319 14 19
  Web sitesi : http://www.adamgibibiryer.com
  E-Mail : info@adamgibibiryer.com

  CAFE AÇMAK VE BASARILI OLMAK İÇİN GEREKLİ HERŞEY

 19. cevrenizi kazanca cevirin..indirimli elektrik abonesi yaparak hem cevrenize tasarruf ettirin hem kendiniz prim kazandırın 2015 in gözde sektörü olmaya aday elektrik piyasasında şimdiden yerinizi alın..sıfır sermaye bol kazanc.iletişim 0 531 775 91 58 arayın ayrıntılı bilgi alın

 20. merhabalar

  özsüt franchising almak isteyenler bana ulaşabilir…

  0531 566 12 31

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir