yandex
Anasayfa / Bayilik ve Franchising / Bayilik Veren Firmalar

Bayilik Veren Firmalarbayilik veren firmalar, franchise veren firmalar, franchising veren firmalar, bayilik ilanları, bayii veren firmalar, franchise veren şirketler, bayilik veren şirketler

Girişimcilere, yeni iş fikirleri, yeni iş kurmak isteyenlere, yatırım yapmak için araştırma yapanlara enerji, fast food, hazır giyim, oyuncak, takı-aksesuar, temalı eğlence, kafe, spor, gayrimenkul ve eğitim alanları bu yıl da yatırım cazibesini koruyacak. îşte bu alanlardaki öncü markaların franchising ve bayilik şartları…

bayilik veren firmalar

sitemizde bulunan tüm linkleri bir arada topladık bayilik arayan, bayilik ilanları, iş kurmak isteyen, dükkan açmak, yatırım yapmak isteyen tüm girişimcilere yol göstermesi ve yardımcı olması dileğiyle.

Bayilik kategorisinden binlerce firmanın bayilik bilgilerine ulaşmak için

link: Bayilik ve Franchising

Guruplandırılmış bayilik veren firmalar

link: Bayilik Veren Firmalar 2015

link: Franchise Veren Eğitim Kurumları

link: İklimlendirme Sektöründe Klima Bayiliği Veren Firmalar

link: Kuruyemiş Bayiliği Veren Firmalar

link: Frozen Yoğurt Satış Bayiliği Veren Firmalar

link: Markalı Emlak Bayiliği Veren Firmalar

link: Motosiklet Bayiliği Veren Firmalar

link: Franchise Veren Firmalar 2014

link: Bayilik Veren Firmalar 2014

link: Pizza Bayiliği Veren Firmaların Franchise Şartları

link: Tantuni Restoran Bayiliği Veren Firmalar

link: Çelik Kapı Bayiliği Veren Firmalar?

link: Portatif Yüzme Havuzu Satış Bayiliği Veren Firmalar

link: Türkiyede Master Franchise Verecek Yabancı Firmalar

link: Bayilik Veren Firmalar 2013

link: 2013 Franchise 100 Araştırması

link: 2013 Yılında Franchise Pazarı ve Franchising Sistemi

link: franchise veren markalar

link: Franchise Veren 100 Firma

link: Dondurma Bayiliği Veren Firmalar

link: Akaryakıt İstasyonu Bayiliği Veren Firmalar

link: Yerli Kahve Zincirleri Girişimci Arıyor

link: Kahve Zincirlerinin Franchise Şartları 2013

link: Outdoor, Spor Malzemeleri Alanında Bayilik Veren Şirketler

link: Ayakkabı Bayiliği Veren Firmalar

link: Böcek İlaçlama Bayiliği Veren Firmalar

link: Yabancı Büyük Firmalar Bayilik Veriyor

link: Kozmetik Bayiliği Veren Firmalar

link: mobilya bayiliği veren firmalar

link: bayilik veren firmalar 2012

link: Steak House Bayiliği Veren Firmalar

link: Çağrı Merkezi Bayiliği Veren Firmalar

link: franchising veren firmalar

link: bardakta mısır standı bayilik

link: gıda bayiliği veren firmalar

link: hazır giyim bayiliği veren firmalar

link: elektrik dağıtım bayiliği veren firmalar

link: Çiğköfte Bayiliği Veren Firmalar

link: Franchise Veren Emlak Firmaları!

link: Yeni Bayilik Veren Firmalar, Bayilik Veren 10 Marka

link: 5 Bin Lira ve Altında Bayilik Veren FirmalarBu Yazılarıda İnceledinizmi?


48 yorum

 1. Evde iş yapmak istiyorum,ekip kurabilirim diyenler. Türkiye geneline bayilik verilecektir.ücretsiz.İŞ FIRSATI.bu iş daha yeni başlıyor.hayalini gerçekleştir ve harekete geç.05395834951

 2. Çağatay Kurtoğlu

  EK İŞ YAPMAK İSTEYENLER,KENDİ İŞİNİN PATRONU OLMAK İSTEYENLER SİZLERE MUHTEŞEM BİR İŞ FIRSATI SUNUYORUZ…Özelleşen enerji sektöründe yeniden yapılanma başladı elektrik özelleşti artık herkes elektiriğini istediği şirketten indirimli şekilde alacak.Sizde bu işe en kısa sürede başlayarak bu büyük pastadan payınıza düşeni alabilir inanılmaz gelir elde edebilirsiniz.Bunun yanında Turknet ve Emarka ürünlerininde satış ve pazarlama hakkıda aynı pakette verilmektedir.Hemen iletişime geçerek ayrıntılı şekilde bilgi alabilirsiniz.
  İletişim:Çağatay Kurtoğlu-05061132728

 3. RESAMİK BAYİLİK BİLGİLENDİRME FORMU
  BİZ KİMİZ
  SERAMİK SANAT ; 1999 yılında reklam sektörü ile başlayıp ilerleyen yıllarda dekorasyon alanında faaliyet gösteren iki firmanın da katılımı ile 2014 yılında tek çatı altında birleşmiş bir firmadır.
  Firmamız patentli ürünleri PAMUKAP ® ve RESAMİK® ile görselliği ve kaliteyi ön planda tutarak, tercih edilen yaşam alanlarının dekorasyonunu ve izolasyonunu yapmaktadır.
  RESAMİK kendine özgü kimyasal ürün ve teknikler ile alışageldik dekorasyon firmalarından çok daha farklı bir çizgidedir.
  İstenilen her resmi sağlam ve kalıcı bir şekilde seramiklere işleyerek evlerinize, işyerlerinize renk katıyoruz.. Ürünlerimiz tüm kimyasal temizlik malzemelerine, ısıya , buhara ve mekanik darbelere karşı son derece dayanıklıdır.
  Firmamız patentli ürünleri ile tüm Türkiye ye bayilikler ve tüm dünya ya distribütör lükler dağıtmaktadır.
  RESAMİK, Teknik ve sanatın buluşması ile hayallerinizi inşa ediyor.
  RESAMİK Nedir?
  RESAMİK ® , dış etkenlere karşı dirençli, yanmaz, çizilmez, leke tutmaz, bütün temizlik kimyasalları ile silinebilir, solmaya karşı dirençlidir.
  RESAMİK® ile farklı mekanlarda farklı ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte çeşitli tasarımlar yaratılabilir, fotoğraftan daha detaylı ve canlı görsel neticeler elde etmek mümkün hale gelir.
  RESAMİK ® ile uygulayacağınız ürün grubunda bugüne kadar hiç elde edemediğiniz yüksek görsellik düzeyi ve sınırsız sayıda renk kartelasına ulaşmanız artık çok kolay.
  RESAMİK ® ürün grubu Avrupa ve Amerika normları gereği, toksik maddeler barındırmaz, ağır metaller, kükürt ve phataletes içermez.
  RESAMİK NE KADAR DAYANIKLI?
  SERAMİK SANAT kullandığı RESAMİK ® sayesinde her türlü kimyasala karşı dirençlidir. Yoğun bileşenli temizleyiciler, toz bileşenli temizleyiciler, sıvı temizleyiciler gibi piyasada farklı alanların temizliğinde kullanılan her türlü temizlik maddesiyle rahatlıkla silinebilir. Üzerindeki desen veya görsel asla zarar görmez.
  SERAMİK SANAT ; RESAMİK ® sayesinde -20 derecede bile ilk günkü yapısını korumuştur. Görselli bir ürün 4 gün derin dondurucuda bekletilerek test edilmiştir.
  SERAMİK SANAT; RESAMİK ® sayesinde çok yüksek sıcaklıklara dayanıklı bir ürün konumundadır. Dolayısıyla üzerine direkt dökülen sıcak sıvılardan etkilenmez
  SERAMİK SANAT yine aynı şekilde bünyesinde barındırdığı RESAMİK ® ile çizilmelere karşı da yüksek direnç göstermektedir.
  Dekorasyon sektörü
  Dekorasyon, mekân içerisindeki tüm objelerin bir uyum ve oran içerisinde kullanılmasıdır. Bu uyum; gerek renk, gerek sekil, gerekse boyut gibi önemli faktörlerle sağlanır.
  Dekorasyon denildiğinde akla gelen mobilyacılardan veya yapı marketlerinden alınan ürünlerdir; fakat dekorasyon öylesi zengin ve geniş bir yelpazeyi içerir ki sadece bir oda, salon, banyo veya mutfağın dekorasyonu dahi sayfalar dolusu yorum gerektirir. Bunun nedeni ise dekor kavramının anlamca genişliğidir. Dekorasyon sadece eşyalarla düzenlenmiş bir alan yaratmanın da ötesinde uyumun, renklerin, psikolojinin, estetiğin ve daha birçok kavramın dâhil olduğu somut malzemelerle soyut değerler yaratma sanatının genel adıdır.
  Bir insanın nasıl parmak izi sadece kendine ait ve benzersizse o denli muhteşem bir farktır dekorasyon ile insan arasındaki bağ.
  Sonuç olarak yaşam alanınızda yaptığınız dekorasyon sizi tam anlamıyla yansıtıyorsa orada MUTLU, HUZURLU ve RAHAT bir hayat sizi bekliyor demektir.
  RESAMİK Huzurlu alanlar yaratır.
  Misyonumuz
  Dekorasyon sektöründe gelişmekte olan yenilikleri takip ederek sektöre yansıtmak ve minimum maliyet, minimum kar marjı ile maksimum kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamak, ustalarımız ve mimarlarımızla kaliteli hizmeti tam anlamıyla vermektir.
  SERAMİK SANAT iç ve dış dekorasyon sektöründe hizmet vermektedir. Günün koşullarına uygun renk, desen ve kaliteyi göz önünde bulunduran cazip fiyat seçenekleriyle, stoklarını her zaman güncelleyen yenilik ve değişim arayışında olan müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.
  SERAMİK SANAT her geçen gün kendini geliştirmekte, kurumsal marka olma yolunda ilerlemektedir. Firmamız dekorasyon hizmeti vererek, kaliteli malzeme sağlayarak ekonomik fiyatlarla uygulama hizmeti vermektedir. Dekorasyon konusunda profesyonel ekibimiz ile Türkiye genelinde malzeme ve uygulama satış hizmeti vermekteyiz

  NEDEN BAYİLİKLER VERİYORUZ
  Amaç SERAMİK SANAT firmasını , kaliteli ve farklı hizmet anlayışını tüm TÜRKİYE de yaymaktır.
  Bu sebepten dolayı seramik sanat ailesi olarak her il ve ilçede bulunmak ve tüm müşterilerimize ulaşmak istiyoruz.
  BAYİ ÇALIŞMA ŞEKLİ VE ŞARTLARI
  SATIŞ NOKTASI
  Şehir gözetmeksizin her il yada ilçede kurulabilir. Sektöre yakın olması dışında herhangi bir şart aranmaz. Merkezden yada mevcutsa o bölgede bulunan seramik sanat ana bayilerinden bitmiş montaja hazır ürünleri teslim alarak müşterisine satış ve montajını gerçekleştirir. Liste fiyatı üzerinden %20 ıskontosu vardır

  ANA DAĞITICI
  Üretim yapmayan ana bayi statüsünde çalışan firmalardır. Kendisine teslim edilen bölge de satış noktaları oluşturur. Bitmiş ürünü merkezden teslim alarak satış noktalarına dağıtır.
  Ana dağıtıcılık hakkı için 100 m2 lik ürün alma zorunluluğu dışında extra bir şart yoktur. Hava parası isim hakkı talep edilmez. Merkez gerekli gördüğü durumda ana dağıtıcıdan banka teminat mektubu isteyebilir. Liste fiyatı üzerinden %35 ıskontosu vardır

  il merkezlerine sadece tek ana dağıtıcılık verilecektir ( aşağıda yazılan iller hariç). İlçe merkezleri ayrı bayilik gerektirmektedir.
  (İstanbul 4 bayilik, Ankara 2 bayilik, Bursa 2 bayilik, Antalya 2 bayilik, Gaziantep 2 bayilik )

  İnternet yada herhangi bir kanaldan gelen siparişler direk olarak o bölgede ki bayi ye yönlendirilmektedir. Henüz bayilik verilmemiş il veya ilçelerden gelen talepler de mesafe olarak en yakın olan bayi ye yönlendirilecektir.
  Bayilik talebin de bulunan şahıs yada firmaların tüm hakları sözleşme ile garanti altına alınacaktır.

  Not: Tüm teşhir ürünlerinde %50 ıskonto yapılır.
  Proje işler liste fiyatı üzerinden değerlendirilmez özel çalışma yapılır

  1561 son no:65/1-B Çınarlı -İZMİR
  Gökhan GÖKSU
  0 555 592 06 06

 4. Kurumsal iş, ofis giderleriniz yok, tam donanım eğitim, reklam ve pazarlama araçlarınız ile sizleri tam profesyonel enerji pazarlama bayisi olmanızı sağlıyoruz ve kanıtlanmış en çok kazandıran sektör… Büyük bir sermaye yatırıp dükkan açarak kira ödemenize, personel çalıştırıp maaş, sigorta ve yol, eğitim, donanım, reklam, promosyon gibi masraflara katlanıp RİSK almanıza hiç gerek yok. Biz sizin adınıza hepsini yapıyoruz.http://www.globalboyut.org/

 5. http://www.hocalarinhocasi.com/franchise-bayilik#.VAUZ_GPitOI

  20.000 TL’ye malolan ve Türkiye’nin en büyük Eğitim sitelerinden biri tamamen yanınızda olarak yapacağınız muhteşem kazancıyla 2014’ün en gözde yatırımı.

 6. ADAM GİBİ BİR YER CAFE BAYİLİK ŞARTLARI
  Bayilik Şartları : Her ilde aynı damak tadı, açık bahçesi, iş verenin başında durması.
  GÜNLÜK HAYATTA SIK SIK DUYDUĞUMUZ ”BURALAR DA GİDİLECEK ADAM GİBİ BİR YER VAR MI? ” SORUSUNUN CEVABI SİZDEN GELECEK. MARKAMIZ HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI. BU YILIN SONUNA KADAR 20 BAYİLİK HEDEFİNİ TAMAMLAMAK İSTİYOR.
  Bayilik Yatırım Maliyeti : FİRMA İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ…

  SİSTEMİMİZ NASIL ÇALIŞIR

  Kurmuş olduğumuz bayilik sisteminde dekorasyon girişimcinin bütçesine göre yapılır. Fakat marka ismi, içecek sunumu ve kalite her ilde aynıdır.
  İster 100.000 TL değerinde bir dekorasyon seçin ister 600.000 TL İçecek markaları her ilde aynıdır. Bununla ilgili eğitimler firmamız tarafından verilmektedir.
  Yiyecekler ve sunumu size bağlıdır.

  Marka bilinirliği ;
  Google a Cafe açmak için yapacağınız 78 başlıkta doğal yollardan 1. Sıradayız( cafe dekorları, cafede neler satılır, anahtar teslim cafe, cafe açmak için gerekli malzemeler, belgeler, evraklar vb.) Buda marka bilinirliğini hızla arttırmaktadır.

  Dekorasyon sizin içinize sinecek şekilde olmaktadır. Yabancı mimarımız size uygun çözümler sunar.
  İlk vereceğimiz 10 bayilikte marka ücreti, gelirden pay, reklam bedeli alınmaz. Şuan ( 6 bayiligimiz verilmiştir)
  Büyük karlar sağlamaktan ziyade, mutlu ve iyi hizmet vermeyi isteriz. Bu nedenle sizin bulduğunuz dükkan eger cafe için uygun değilse o işi almayız.

  Daima yeni lezzetler ile rakiplerinizden hep daha yukarıda olursunuz.
  MALİYET
  Eğer dünya kahvelerini satmak istiyorsanız ve tost, pasta, cips vb. Atıştırmalık lar satmak istiyorsanız. Mutfak kısmında 35.000 tl harcamanız gerekiyor. (Dünya kahveleri değil yanlizca türk kahvesi, nescafe, bitki çayları ve meşrubat gibi şeyler satacaksanız, 20. 000 TL mutfak için yeterli.
  Fakat 35.000 TL masraf ile rakiplerinizden asağı kalmazsınız. (Bayilik için minimum mutfak masrafı budur)

  İçerisinde
  Professional kahve makinesi
  Kumda kahve makinesi
  Blender, mikser, katı meyve Sıkacağı
  Çay kazanı, satışa hazır ürünler, eğitim, pasta dolabı, bardak, tabak, çatal, tost Makinesi, fritöz vb.

  Geriye masalar , duvarlar, aksesuar, ses sistemi, tesisat, ısıtma, bahçe Dekorasyonu gibi şeyler kalıyor.
  Biraz açık konuşmam gerekirse düzgün bir cafe için bulunduğunuz dükkanın m2 si ile 1000 i çarparak İdeal bir cafe sahibi olabilirsiniz .
  İsterseniz tüm kısımlarda bizden yardım alabilirsiniz.

  *Anahtar teslim cafe
  * Marka bayiliği
  * Eğitim
  * Menü belirleme
  * Kurumsal kimlik
  * Makineler

  * Kahve çekirdeği ve şuruplar

  ADAM GİBİ BİR YER CAFE BAYİLİK İLETİŞİM BİLGİLERİ
  Yetkili Kişi : ERHAN DEMİREL
  Adres Bilgileri : HİGHWAY AVM/MERKEZ/BOLU
  Telefon : 0542 319 14 19
  Web sitesi : http://www.adamgibibiryer.com
  E-Mail : info@adamgibibiryer.com

  CAFE AÇMAK VE BASARILI OLMAK İÇİN GEREKLİ HERŞEY

 7. cevrenizi kazanca cevirin..indirimli elektrik abonesi yaparak hem cevrenize tasarruf ettirin hem kendiniz prim kazandırın 2015 in gözde sektörü olmaya aday elektrik piyasasında şimdiden yerinizi alın..sıfır sermaye bol kazanc.iletişim 0 531 775 91 58 arayın ayrıntılı bilgi alın

 8. merhabalar

  özsüt franchising almak isteyenler bana ulaşabilir…

  0531 566 12 31

 9. YILIN EN KAZANÇLI İŞİ, KAHVE STANDI…

  DOP DOLU BİR STAND, İÇERİSİNDE DÜNYA KAHVELERİNİN TAMAM’I, MEŞRUBAT VE SIKMA MEYVE SULARI, ÇAY VE BİTKİ ÇAYLARI, POGÇA, PASTA VB. ÜRÜNLERİNİZ İLE KAZANCA HAZIR MONTAJI, EĞİTİMİ, ÜRÜNLERİNİZ BİZDEN. GOOGLE A KAHVE STANDI YAZARAK STANDIMIZI İLK SIRADA GÖREBİLİRSİNİZ.

  AVM ŞART DEĞİL 10 M2 ALAN YETERLİ.

  PİYASADA EMSALİ YOK.
  ADAM GİBİ BİR YER CAFE DEN…

  İnfo@adamgibibiryer.com
  0542-3191419
  Erhan DEMİREL

 10. http://www.reyonburada.com sitemize tedarikçi firmalarla anlaşılacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>