Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Franchise Veren Firmalar’ın Fiyatları

Bu fuarda franchise veren firmalar’ın fiyatlarını ve bayilik şartlarını araştırabilirsiniz. Kendi alanında dünya dördüncülüğüne yükselen “Bayim Olur Musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı”, İstanbul’da düzenlendi. İşte fuarın en çok ilgi çeken stantları ve markaların franchise yatırım şartları…

Franchise Veren Şirketler

Bayim Olur Musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı ’nda yatırımcı ve girişimcilerin en fazla ilgi gösterdikleri markaları araştırdık. Medyafors Fuarcılık Organizasyonu ve UFRAD (Ulusal Franchising Derneği) işbirliğiyle düzenlenen fuara bu yıl ilk kez katılanlann sayısındaki fazlalık dikkatimizi çekti. Yabancı menşeli yatırımcıların özellikle gıda firmalarının stantlarında yoğun bir şekilde ikili göriişmeler yaptıklarını gördük. Önceki yıla göre muazzam bir şekilde büyüyen fuara yerel, ulusal ve uluslararası olmak üzere 365 firma katıldı.

Medyafors Fuarcılık Genel Müdürü Aycan Helvacıoğlu, “Bu yıl da kendi işini kurmak isteyen yatırımcılar ve markasını büyüterek zincir haline gelmek isteyenleri bir araya getirdik.

Fuarın kendi alanında dünyanın dördüncü büyük fuarı olduğunu belirten UFRAD Başkanı Dr. Mustafa Aydın, “Türkiye’yi markalaştınna adına elbirliğiyle gerçekleştirilen bu fuar adeta markalaşmanın yolu haline geldi” diyor.

İşte fuarın en çok ilgi çeken stantlarından bazıları…

NATIONAL GEOGRAPHIC
National Türkiye’de mağaza açıyor

National Geographic mağazalarının Türkiye temsilciliğini alan Ankara merkezli Karma Grup, Türkiye genelinde şubeler açacak.

Franchising sistemiyle açılacak şubeler için öncelik büyükşehirlere verilmiş. Yayınladığı belgesellerle macera ve keşif tutkunlarını ekranlara bağlayan National Geographic aynı fikirden yola çıkarak dünyanın pek çok ülkesinde açtığı National Geographic mağazalarını Türkiye’de de açacak. National Geographic mağazalarında bulunan kafelerde beş kıtadan yiyecek, kahve ve farklı içecekler servis edilirken yöresel tatlara da yer verilecek.

Telefon: 0312 4380095

BRAVO TELEKOM
Ekonomik telefon tarifeleri

Alfa İletişim bünyesinde faaliyet gösteren Bravo Telekom sabit telefon ve internet hizmeti sunuyor. Ayrıca şubelerinde yeni nesil sabit telefonların satışı yapılacak.

Bravo Telekom

Önümüzdeki beş yılda 364 şubeye ulaşmayı hedeflediklerini belirten Bravo Telekom Genel Müdürü Emre Eskici, franchise bedelinin 25 bin dolar olduğunu söylüyor. Bir şubenin kurulum maliyeti ise 10 bin TL.

Telefon: 0850 470 02 78

PM PET MARKET
Pati yıkama cihaz

Evde beslenen kedi-köpekler için bakım ürünleri üreten PM Pet Market, dünyada bir ilke imza atarak Peggy Matic markasıyla bir ürün geliştirdi. Peggy Matic, kedi ve köpeklerin dışarıda dolaştıktan sonra eve girerken ayak ve genital bölgelerini su ile fırçalayarak temizliyor.

PM PET MARKET

Şirket bu yenilikçi ürünü geliştirirken KOSGEB ve TÜBİTAK’tan hibe desteği almış. PM Pet Marketin sahibi Taner Sürmeli, “Önümüzdeki günlerde piyasaya sunacağımız bu ürün için Türkiye genelinde bayilikler verilecek. Ayrıca söz konusu ürünü yurtdışı pazarlara sunabilecek firmalarla işbirliği yapmak istiyoruz”
Telefon: 0216 510 54 52

ÇÖREK OTU
Satış potansiyeli yüksek

Fatih Kocatepe ve Mustafa Terlemez isimli iki genç girişimci tarafında kurulan Çörek Otu, unlu mamullerin satıldığı bir stant.

Fatih Kocatepe ve Mustafa Terlemez

Haziran 2013’te ilk şubesini açan Çörek Otunun şimdi üç şubesi var. Fatih Kocatepe, franchising sistemiyle AVM’lerde yeni şubeler açacaklarını söylüyor. Çörek Otu’nun franchise giriş bedeli yok. 12-15 metrekarelik bir standm kurulum maliyeti ise toplam 80 bin TL.

Telefon: 0555 608 60 59

BORDO ENERJİ
Taksitle elektrik faturası ödeme

Güriş Holding bünyesinde faaliyet gösteren Bordo Enerji, tamamı yenilenebilir enerji kaynağı kullanan enerji santrallerinde üretilen elektrik enerjisinin satışını gerçekleştiriyor. Şirketin şu anda 26 bayisi var. Bayi sayısını artırmayı hedefleyen şirket, Türkiye’nin her bölgesinde yeni şubeler açacak.

Bordo Eneıji Genel Müdürü Alper Aydınalp, tüketicilere ilk kez kredi kartıyla ödeme seçeneği sunduklarım söylüyor. Buna göre elektrik faturalarını altı taksitle ödeme imkanı sunuluyor.
Telefon: 0312 485 64 20

FARUK GÜLLÜOĞLU
Anadolu’ya açılıyor

Tatlı, kafe ve restoran konseptiyle yeni şubeler açmaya devam eden Faruk Güllüoğlu, 2017’te 15 şube daha açmayı hedefliyor.

Franchise giriş bedeli lokasyon ve projeye göre değişiyor. Ortalama işletme sermayesi ise 400 bin TL. Yeni açılacak şubeler için öncelik İstanbul, İzmit, Yalova ve Ankara’da olacak.

Telefon: 0212 45148 00

LİTTLE CAESAR’S PİZZA
Yeni şubeler açacak

Little Caesar’s Pizza, önümüzdeki yıl franchising sistemiyle 50 restoran açacak. Bunun için Edirne, Çanakkale, Tekirdağ, Adapazarı, Eskişehir, Antalya, Denizli, Samsun, Kayseri, Adana, Mersin başta olmak üzere nüfus yoğunluğunun belli bir düzeyde olduğu yerlere öncelik verilecek.

Franchise giriş bedeli 40 bin dolar+KDV. Ortalama işletme sermayesi ise 220 bin dolar+KDV.
Telefon: 0212 604 14 14

KASAP DÖNER
Kendi tarzını yarattı

1946’dan bu yana Afyonkarahisar’da besicilik, toptan ve perakende et satışı yapan Sarıtaş Ailesi, Kasap Döner markasıyla döner pazarına bir girdi pir girdi. Şirket muazzam bir şekilde büyüyor. Şirket emin adımlarla yurtiçi ve yurtdışında ciddi büyüme planları yapıyor.

Yeni şubeler franchising sistemiyle açılıyor. Franchising verirken 50 bin dolar isim hakkı alınıyor. Yerin durumuna göre şube inşaat maliyeti 450 bin TL’den başlıyor.
Telefon: 0216 695 1111

CHARLY TEMMEL
Franchise bedeli yok

Avusturya menşeli dondurma markası Charly Temmel’in master franchise haklarını alan futbolcu Ekrem Dağ, Türkiye genelinde franchising sistemiyle yeni şubeler açıyor. Şirketin şu anda dört şubesi var.

Charly Temmel

Şirket yetkililerinden Ekrem Metin, 2017’te sekiz, 2018’da 10 şube açmayı hedeflediklerini söylüyor. Firma franchise giriş bedeli almıyor. Dolap ücretsiz veriliyor. Sadece dondurma satışı yapacak bir şubenin toplam yatırım tutarı 20-25 bin euro arasında değişiyor. Eğer dondurmayı kendi şubenizde üretmek isterseniz yatırım tutarı 60-70 bin euro arasında değişiyor.

Telefon: 0212 245 7797

MAGIC PLASTER
Yüzde 30 iS! tasarrufu

Ankara merkezli Türgiş İnşaat, yüzde 30 ısı ve ses yalıtımı sağlayan yeni bir ürün geliştirmiş. Bu ürün duvar kağıdı ya da boyaya altematif olarak kullanılıyor.

MAGIC PLASTER

Şirketin 38 bayisi var. Yeni bayilikler için Ege ve Akdeniz Bölgeleri’ne öncelik verilecek. Magic Plaster Pazarlama Müdürü Uğur Taşkıran, “Ana bayiliklerinin yatırım tutarı bölge potansiyeline göre değişiyor. Alt bayilik için 20 bin TL yeterli” diyor.

Telefon: 0312 386 20 80

1 2Sonraki sayfa

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

8 Yorum

 1. Merhaba Hindistan ile ticaret yapmak isteyenler bize ulaşın : 0091 7738712603 Dünyanın 7 ülkesine ticari danışmanlık yapıyoruz.

  Hizmetlerimiz:

  Hindistan nın tüm bölgesinde ticari rehberlik hizmeti&tercümanlık
  Gümrükleme
  Faturalandırma- sevkiyat

  Türkiye iletişim 0532 665 06 38

 2. Merhaba İnşaat sektöründe çok iyi deneyimli biriyim inşaat YAP SAT yapmak isteyip de inşaattan anlamayan yatırımcı arkadaşlara danışmanlık hizmeti vermekteyim. Tüm iş takibi işin gidişatı tarafımdan takip edilmektedir.saygılarımla. NOT: Detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki numarayı arayınız0506 611 6954

 3. 25 yıldır teknik servis olarak içanadolu ve akdeniz bölgesinde oteller tatil köyleri ,shell opet benzin istasyonyaları avmler market zincielerine hizmet vermekteyim teknik müdürler ve satın alma müdürleriyle 2 li ilişkilerimiz ileri derecede mevcuttur bu sektörlerde uygun olacak her türlü ürünün ve projenin bayiiliğini arıyorum

 4. Evden calismak istiyorum ve sizin ilanin8zi gordum. Ozel bir sirkette muh. Sorumlusuyum

 5. Merhaba
  17 yıldır bir şirkette yöneticiyim. Kendi işimi kurmak istiyorum.

 6. Çalıştığım şirketten emekli olup ayrıldım. Biraz birikmişim var mağaza açmak istiyorum. Activ Baby ile görüştüm franchise veriyorlarmış kazançlı bir iş olabilir gibi. Şuan yer arayışındayım. Düşünenler araştırsın derim.

 7. Bizler 81 ilde ortak ekip çalışması oluşturulması ile bayi arayışı içindeyiz.
  Saygın esnafımıza ve kariyer insanımıza vereceğimiz sanal hizmet ağında,
  40 yıllık devam eden endüstriyel üretimde esnaflık tecrübemizle, iş kurmayı arzu eden tanıtım ve reklamın ehemmiyetini bilen, bay bayan iş arkadaşlarımızla görüşmek istiyoruz.
  Kazanmak arzunuzun temelinde dürüstlük cesaret ve çalışkanlık varsa en büyük sermayedir.
  (Bağda izi olmayanın istemeye yüzü olmamalı) atasözünün yaşam felsefesi ile mücadelede bizlerle hedefe koşmak isteyen bayan, bay arkadaşlarla bulunduğu ilde home ofis oluşturarak çalışmak istiyoruz.
  REFKAR BİLİŞİM Mustafa Topcu oğlu
  E-mail: venue04@hotmail.com mobil: 05326753739
  Perpa ticaret merkezi A. blok kat13/ 2059 Şişli İstanbul.
  Aranan özellikler,
  *Serbest çalışarak iyi kazanç hedeflemek
  *Bulunduğu ilde referansları sağlam
  *Lise veya üniversite mezunu
  *İnsan ilişkilerinde akıcı anlatım kabiliyetli
  *İlin ilçelerindeki üye temsilcilerini yönetecek
  *Konuya uygun görüntü ile titiz giyinen
  *Serbest çalışmayı prensipli düzene taşıyabilen
  Konuda kararlı arkadaşlarımızla İstanbul merkezimizde yapacağımız toplantıda gerekli bilgilendirme verilecektir, Birlikte başarı dileğimizle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu