Bayilik ve FranchiseBayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

10 Bin TL Altında Bayilik Veren Firmalar

10 Bin TL Altında Bayilik Veren Firmalar

KOMAGENE
130 şube daha açacak
Çiğ köfte, içli köfte, Erzurum kadayıf dolması, meze ve zeytinyağlı çeşitleri, sütlü tatlı çeşitleri, bardakta mısır, künefe, baklava, soğuk sandviç ve sıcak-soğuk içecekler… Ürünlerini çeşitlendirdikten sonra hızlı bir şekilde şube sayılarını artıran Komagene’nin faaliyet gösterdiği il 58’e, şube sayısı 288 ulaştı. Şirket, 2012’de franchising sistemiyle 130 şube daha açacak.

Komagene yurtdışındaki ilk şubesini ise Nisan 2012’de Almanya Hamburg’da açacak. Yıl sonuna kadar en az 2 ülkede 10 şube açılması hedefleniyor.

Komagene’nin franchise giriş bedeli 10 bin TL. Bir şubenin yatırım tutarı ise 15 bin ile 30 bin TL arasında değişiyor. Komagene, şubelerinden sürekli franchise ödemesi talep etmiyor. Personel ve bayi eğitimi de ücretsiz. Şubenin açılış aşamasında 300 kg çiğ köfte, 5 bin adet broşür ve bin adet magnet bedelsiz olarak veriliyor. Franchise alan kişide istenen özellikler şu şekilde sıralanıyor:

İşinin başında durması, kurallara uyması, ödemelerini aksatmaması ve sistemle rekabet etmemesi…

Telefon: 0541 357 30 04

***************************************************************************

TURYAP
100 yeni ofis açacak
Turyap, gayrimenkul sektöründe birçok ilke imza atan bir firma. Örneğin, sektöründe Türkiye’nin franchising sistemine geçen ilk firması oldu. Yine ilk kez bir emlak bilgi bankası oluşturdu…

Turyap’ın faaliyet gösterdiği il sayısı 40’a, şube sayısı ise 400’e yaklaştı. Şirket, franchising sistemiyle 100 yeni şube açmayı hedefliyor. Franchise verilecek iller şu şekilde sıralanıyor: Kayseri, Edirne, Kırklareli, Sinop, Uşak, Trabzon, Giresun, Kastamonu, Afyon, Aksaray, Çorum, Niğde ve Erzurum. Yurtdışında ise KKTC, Yunanistan, Almanya, İngiltere, Arnavutluk ve Sırbistan’da ofis açılması hedefleniyor. Yuı tiçinde açılacak şubeler için en az 40 metrekarelik bir ofis gerekiyor. Franchise giriş bedeli bölgeye göre değişiyor. Sürekli franchise ödemesi yok. Sadece hizmet bedeli olarak aylık 110 dolar talep ediliyor.

Telefon: 0212 373 13 00

***************************************************************************

SHAKESPEAREİN LOVE
Franchise giriş bedeli almıyor
Maremo Tekstil, “Shakespeare in Love” markasıyla 15-45 yaş arası kadınlara hitap eden mağazalar açıyor. Şirket, 2012’de 20 mağaza açmayı hedefliyor. Mağazalar plaj giysilerinden ev tekstiline, pijamadan mobilyaya kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip. Franchise giriş bedeli yok. Yatırım tutarı 25 bin ile 45 bin TL arasında değişiyor. Mağaza konsepti, mal dizim ve yerleşimi merkez tarafından yapılıyor. Satılmayan tüm ürünler merkez firmaya ait. Yani franehisee herhangi bir risk taşımıyor. Yeni açılacak mağazalar için İstanbul ve Ankara’da gelecek taleplere öncelik verilecek. Ancak diğer tüm illerden gelecek talepler de değerlendiriliyor.

Web: shakespeareinlove.com.tr

***************************************************************************

KAPBULA ORGANİK ŞEYLER
Bebek ve çocuklara özel mağaza
Bebek ve çocuklara yönelik sadece organik ve ekolojik ürünlerin satıldığı Kapbula Organik Şeyler, franchising sistemiyle yeni mağazalar açıyor. Kapbula Organik Şeyler’in sahibi Tuba Tuna Yalcuva, “Her yıl 3 yeni mağaza açmayı hedefliyoruz. Yeni mağazalar için öncelik İstanbul Anadolu Yakası, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa’da olacak” diyor.

Kapbula Organik Şeyler mağazasının en az 40 metrekare büyüklüğe sahip olması gerekiyor. Şirket, franchise giriş bedeli olarak 10 bin TL talep ediyor. Diğer yatırım şartlar ise yüz yüze görüşmelerde belirleniyor.

Telefon: 0212 351 77 07

***************************************************************************

COLDWELL BANKER
120 şube açacak
ABD menşeli Coldvvell Banker’in Türkiye’de 26 ofisi var. Tüm ofisler franehising sistemiyle açılmış. Bu ofisler İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Zonguldak’ta bulunuyor. Şirket, bu yıl franehising sistemiyle yeni şubeler açacak. Coldvvell Banker’in franchise kontratları beş yılda bir yenileniyor. Franchise giriş bedeli 15 bin dolar. Yeni açılacak şubeler için öncelik İstanbul, Ankara ve Antalya’da olacak. Aynı zamanda Bursa, Eskişehir, Adana, Konya, İzmit, Gaziantep, Kayseri, Samsun ve Edirne’de şubeler açılacak. Şirket, önümüzdeki 5 yılda 20 ilde 120 ofise ulaşmayı hedefliyor.

Telefon: 0216 411 80 30

***************************************************************************

BİL DERSHANELERİ
110 şube açacak
YGS, LYS ve SBS’ye hazırlık, yabancı dil ve KPSS kursları veren Bil Dershaneleri, bu yıl franehising sistemiyle 110 şube açacak.

Bil’in halen Türkiye genelinde 106 şubesi var. Bu şubelerin sadece biri şirket tarafından işletiliyor. Kalanların tamamı franchise. Franchise giriş bedeli 5 bin ile 20 bin euro arasında değişiyor. Ortalama işletme sermayesi için 80 bin euro gerekiyor. Reklam katılım payı ise ciro üzerinden yüzde 10 olarak belirlenmiş.

Telefon: 0212 690 26 54

***************************************************************************

Ev Telefonuna Kontör Yüklenir mi?
YÜKLENİR Hem de %80 Daha Ucuza Konuşmanızı Sağlar.

Ev telefonunuza TeleCARD yükleyerek Tüm dünya ile en uygun fiyat tarifesi üzerinden konuşun. Konuşmak için yapmanız gereken tek şey sabit telefonunuzdan 0811 293 0812 numarasını çevirmek. (Erişim numarasını Telefonunuzun hafızasına kayıt ederseniz her defasında erişim numarasını tuşlamak zorunda kalmazsınız) Eğer hattınıza TeleCARD yüklediyseniz erişim numarasını aradığınızda Lütfen aramak istediğiniz numarayı girin anonsunu duyacaksınız bu anonstan sonra aramak istediğiniz numarayı tuşlayarak TeleCARD üzerinden görüşmeye başlayabilirsiniz. Sabit telefonunuza internet sitemizdeki Hemen Yükle bölümünden TeleCARD yükleyebilirsiniz aynı zamanda Türkiye genelinde birçok kontör ve parça kontör satış noktalarından sabit numaranıza direkt TeleCARD yükleyebilirsiniz.

Firma İsmi : Kobikom iletişim ve bilişim hizmetleri
Bayilik Kategorisi :
Telekomunikasyon
Kuruluş Yılı :
2009
Şube Sayısı :
350

Firma Tanıtımı : 2004 Yılında Telekomünikasyon sektöründe yapılan özelleştirmeden sonra Türkiye ve Yurtdışı Operatörleri ile iş ortaklığı yapıp, ara bağlantılarını tamamlayarak Türkiye’de bir çok Kurum ve Kuruluşlara ses hizmeti sağlayan firmamız 2009 yılı itibari ile BTK (Bilgi Teknolojileri Kurumu Başkanlığı ) tarafından STH Sabit Telefon Hizmeti verme konusunda Ulusal olarak yetkilendirilmiştir.

Yetkilendirildiği tarihinden itibaren Kurumsal müşteri sayısını hızlı bir şekilde artıran Firmamız kendini sürekli geliştirip, sektöründe yenilikleri takip ederek 2010 Yılı itibari ile Kurumsal müşterilerine sağlamış olduğu ses hizmetlerinin yanı sıra Türkiye’de ilk olarak Bireysel kullanıcılara yönelik çıkarmış olduğu “TeleCARD Mobil” alternatif GSM arama kartı hizmeti ile sektöre farklı bir boyut kazandırmıştır.

Hâlihazırda İletişim giderleri yüksek olan birçok Kurum ve Şirket iletişim giderlerini azaltmaları konusunda Kobikom Hizmetinden faydalanmaktadır. Memnun müşteri anlayışını en üst sırada tutan, Kurumsal ve Bireysel kullanıcılara şeffaf ve güvenilir hizmet sunmayı amaçlayan Firmamız aynı zamanda ‘’Gerçek Değerlerle Konuşun’’ sloganıyla müşterilerini mümkün olan en uygun fiyatlarla konuşturmayı kendine hedef olarak görmektedir.

Bayilik Şartlarımız : Bayilik için herhangi bir teminat talebinde bulunmuyoruz. Sadece en az 5000 tl. değerinde ürün alımı yapılması gerekmektedir
Bayilik ile ilgili Desteklerimiz :
Afiş,Bröşür,sms desteği
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :
5000 tl. Tatırım maliyeti % 24 lere varan kar marjı
Bayilik için ek şartları :
yok

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : ferdi yıldız
Telefon : 0224 211 00 48
Web Sitesi : www.kobikom.com
E-posta Adresi : satis@kobikom.com
Adres : Kobikom İletişim Hizmetleri Ltd. Şti.
Y.Yalova Yolu 4 km BUTTİM A Blok Kat:4 No: 1039
Osmangazi/BURSA-TÜRKİYE

***************************************************************************

Nurcorn Bardakta Mısır, Nurcorn Franchise

Nurcorn frachising yöntemi ile Türkiye nin her köşesine ulaşmayı hedeflemektedir. Nurcorn frachising sözleşmesinin
garantisinde, yüksek kar marjı ile çalışıcak iş ortaklarını beklemektedir. Düşük yatırım maliyeti ile düşük sermaye ile
başlamak isteyen girişimciler için idealdir.

Neden Bizimle Çalışmalısınız:
* Düşük yatırım maliyeti
* Yüksek kar marjı
* Düşük risk
* İşletme kolaylığı
* Yüksek sermaye geri dönüş hızı
* Açılış öncesi ve sonrası firmamızdan alacağınız profesyonel destek
* Franchising toplantıları organize etmek
* Franchiselerin performansını analiz etmek ve daha iyi performans göstermeleri için tavsiyelerde bulunmak
* Yüksek kalite standartlarını korumak ve geliştirmek için eğitim programları geliştirmek ve uygulamak
* Franchiseler için pazarlama stratejileri geliştirmek
* Satış stratejilerinin geliştirilmesi
* Sağlıklı ve taze ürün satışının verdiği memnuniyeti yaşamak

Franchisenin yükümlülükleri
* Satış yeri almak veya kiralamak.
* Önerilen ekipmanı ve malzemeyi kullanmak
* Standartlara ve tariflere bağlı kalmak
* Uygulama kılavuzuna bağlı kalmak
* Franchisor tarafından organize edilen toplantılara katılmak
* Gerekli tüm izin ve lisansları temin etmek
* Gerekli tüm tedbirleri almak ve uygulamak
* Franchisorun ihtiyacı doğrultusunda tüm muhasebe, stok, satış, performans ve benzeri rapor ve kayıtları düzenli bir şekilde tutmak
* Franchisor tarafından önerilen eğitimlere katılmak

İLETİŞİM
Nurcorn Mısır Keyfi
Kadir BEKTAŞ
Telefon 0538 608 18 98
Mail Adresi nurcorn@hotmail.com

 

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu