Başarılı Girişimcilik

10 Yaşında Girişimci Olmak

10 YAŞINDA GİRİŞİMCİ OLMAK
ERDEM GENÇ

Sabancı’nın çocuğu olmamak sizin suçunuz değil, ama Sabancı’nın anne babası olmak sizin elinizde!

Girişimci çocuk yetiştirme yollarını barındıran bu kitap yazarın çok satan “20 Yaşında Patron Olmak” kitabının öncülü niteliğinde. Yılın Genç Girişimcisi ve Türkiye’nin En Başarılı Genci ödüllerinin sahibi Erdem Genç, uzman psikologların ve çocuk girişimciliği konusunda uzman akademisyenlerin süzgecinden geçirdiği öğütlerini kendi öyküsü üzerinden akıcı bir şekilde aktarıyor. Her bölüm sonundaki özet ve psikolog notları doğru bilgilerin akılda kalmasını kolaylaştırıyor. Son bölümde yer alan röportajlar ise Genç’in merak edilen soruları cevapladığı bir bölüm olarak eseri tamamlıyor.

10 YAŞINDA

GİRİŞİMCİ OLMAK

Başarılı girişimciliğin ilk adımları çocuklukta atılır

Yazar Adı: Erdem Genç

Yayınevi: Ceres Yayınları

Yayın Dizisi: Yönetim-İş Geliştirme

Cilt Bilgisi: Karton Kapak

Kağıt Bilgisi:Enzo Kitap Kağıdı

Sayfa Sayısı: 160

Boyut: 13,5x21x1 cm

Basım Bilgisi: 1. Basım

Basım Tarihi: Ekim 2017

ISBN No: 978-605-2048-01-6

Barkod No: 9786052048016

Fiyatı: 18 TL

Erdem Genç’in hem girişimcilik ruhuna hem de girişimlerine hayranlıkla tanıklık etmiş biri olarak, “Çocuklar ve girişimcilik” temelinde bir kitap yazdığından bahsettiğinde hiç şaşırmadım. Dahası, Erdem’in müthiş bir titizlik ile kendi deneyimlerinin ve saptamalarının teknik bir süzgeçten geçirilmesini isteyişini görünce bu kitap projesini ne kadar ciddiye aldığını fark ettim.

Bir çırpıda okunacak, hızla akıp gidecek bu eğlenceli kitap, okuyan anne babaların kafalarında çocuk gelişimi ve yetiştirme şekilleri ile ilgili soruların oluşması, bu soruların cevaplarının bulunması, konuya ilgi ve motivasyonun artması alanlarında faydalı olacaktır.

Psikolog Burak Baduroğlu Bakkal bir baba ile ev hanımı bir annenin iki çocuğundan biri. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu. Yani içimizden biri. Ama onu akranlarından ve diğer gençlerden ayıran birçok özelliği var. Erdem Genç, Türkiye’nin en başarılı genç girişimcilerinden.

Özgeçmiş:

Erdem Genç’in 20 Yaşında kurduğu, World Tourism Forum’da üçyıldır üstüste En İyi Etkinlik Sağlayıcısı ödülü kazanan M3 Works Kurumsal Organizasyon şirketi dışında kafe, yayıncılık, e-ticaret, gayrimenkul yönetimi gibi çeşitli alanlarda girişimleri bulunmaktadır. Bu kitapdışında “20 Yaşında Patron Olmak”, “Debut” ve “KübaRitmi” adlarındaüç kitabı daha vardır.

YıldızTeknikÜniversitesiMakineMühendisliği, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümleri mezunudur. Özyeğin Üniversitesi’nde Girişimcilik Yüksek Lisans bölümü burslu öğrencisi olan Genç, Boğaziçi Üniversitesi’nde Pazarlama Yönetimi ve New York Üniversitesi‘nde Oyun Tasarımı bölümünde eğitimler almıştır. Yabancı dil eğitimini Londra Oxford House College ve San Francisco EF Dil Okulu’nda tamamlamış olup ICF onaylı Profesyonel Yaşam Koçu ünvanı sahibidir.

2016’da Uluslararası JCI tarafından Türkiye’nin En Başarılı Genci ünvanıyla ödüllendirilmiş, 2017 Türkiye Gençlik Zirvesi‘nde Yılın Genç Girişimcisi Ödülü‘yle onurlandırılmış olup Young CEO Club Yönetim Kurulu Başkanı seçilmiştir.

Kitabı sipariş vermek için: http://www.dr.com.tr/Kitap/10-Yasinda-Girisimci-Olmak/Egitim-Basvuru/Is-Ekonomi-Hukuk/Yonetim-Is-Gelistirme-Kalite/urunno=0001727402001

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu