Dünyadan ve Türkiyeden Güncel Haberler

13. Bayim Olur Musun Fuarı 15-18 Ekim 2015 Tarihinde

Hızla büyüyen, Franchising veren Markalar artık kabına sığmıyor…

MedyaFors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD işbirliği ve Coldwell Banker Türkiye Ana Sponsorluğunda gerçekleştirilecek 13. Bayim Olur Musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı buyıl 15–18 Ekim 2015 tarihleri arasında, CNR Fuar Merkezi 5-6-7’nci hall’lerde gerçekleştirilecek.

Kendi eko sistemini yaratan Franchising sektöründe, bu yıl da önemli bir büyüme yaşanacağını belirten Medyafors Fuarcılık Genel Müdürü Aycan Helvacıoğlu, ‘’2015’te 22.000 m2 alanda 400 markanın katılımı ile gerçekleşmesini beklediğimiz fuar franchise sektörünün her geçen yıl ne kadar geliştiğinin göstergesi. Hızını arttıran markalar 2015’te de dur demeyecek’’ dedi.

bayim olurmusun fuarı

2015 Avrupa Franchise Federasyonu Toplantısı Türkiye’de…

Avrupa Franchise Federasyonu’nun *(EFF) her yıl düzenlenen Yönetim Kurulu Toplantısı, 15–16 Ekim tarihlerinde fuar ile eş zamanlı olarak Avrupa derneklerine üye markaların katılacağı Franchising Deneyim paylaşım günü UFRAD ve MEDYAFORS ev sahipliğinde gerçekleşecektir.

Dört gün sürecek fuarda gerçekleştirilecek UFRAD Seminerleri, hem girişimcilere hem markalara yol gösterici rol oynayacak. Franchising alanında farkındalık yaratacak seminerler ekonomistler, hukukçular, franchise uzmanları ve üniversite eğitmenleri tarafından verilecektir. Ayrıca fuar alanına kurulacak workshop alanına konuk olacak tanınmış yüzler hem temsil ettiği markayı anlatacak hem de misafirlere keyifli zaman yaşatacaklar.

*EFF Hakkında: 1972 yılında kurulan EFF’nin amacı Avrupa Franchise derneklerini tek bir çatı altında toplamak olup dernek, dünya franchising sektöründe aktif ve küresel bir role sahiptir. Temel görevlerinden biri Avrupa Birliği tarafından hazırlanan franchise sektörünü ilgilendiren konularda gerekli çalışmaları yapıp AB’ye rapor sunmak ve sistemin zarar görmemesi, ilerlemesi ve gelişmesi için çalışmaktır. EFF, “Dürüst Franchise İlkeleri” ile uygulamaya belli standartlar getirmiş ve üyelerinin uymasını zorunlu tutmuştur. EFF üyeleri, Avrupa Birliği üyesi veya AB üyesi olmaya aday olan ulusal franchise derneklerinden oluşmaktadır.

Derneğin 22 üye Ülkesi bulunmaktadır. http://www.eff-franchise.com/

Detaylı Bilgi İçin: Pınar Erdağ / perdag@medyafors.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. 4 yıldan beri Kinoa Yetiştiriciliği yapıyoruz. Ülkemiz şartlarına çok iyi uyum sağlayan ıslahı yapılmış kurak şartlarda yetişen, sıcaklara karşı dayanıklı, verimi yüksek ALEKO cinsi saponinli ve saponinsiz (Hasattan sonra işlemeye gerek olmayan) KİNOA TOHUMU mevcuttur. 0 544 328 41 17

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu