Emlak Bayilikleri

1A Plus Türkiye Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı Franchise

Firma İsmi : 1A Plus Türkiye
Bayilik Kategorisi : Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı
Kuruluş Yılı : 2015
Şube Sayısı : 5
Firma Tanıtım : New York City Manhattan’da Türk girişimciler tarafından kurulmuş olan uluslararası bir gayrimenkul markasıdır.

1A Plus, gayrimenkulde ulusal ve uluslararası yatırım fırsatları sunduğu için Türkiye Genel Merkezini turizm, gayrimenkul ve inşaat üzerine ülkenin başta gelen şehirlerinden biri olan Antalya’da açmıştır. 1A Plus Türkiye, ülke çapında her bölgede sadece bir 1A Plus işletmesini franchise vererek seçkin bir ağ oluşturmayı hedefler.

Franchise işletmecilerinde aranan kriterler;

Başarma tutkusu ve girişimci ruha sahip yatırımcı iş adamı/iş kadınları,
Tüm zaman ve gücünü işletmenin yönetimi için harcama isteği ve imkanı,
Bölgesinde marka tanıtımına titizlik göstermesi,
Gayrimenkul portföyü ve ilişkileri ile güçlü referanslara sahip olması,
Eğitime açık, teknolojiye yatkın olması,
Ekibine liderlik edebilecek vizyona sahip olması beklenir.
Bayilik ile ilgili Destekler : Demokratik işletmecilik modeli.

1A Plus franchise işletmelerinin bölgelerine özel, adil olarak belirlenmiş isim hakkı giriş bedeli ve aylık royalty ödemelerini, 1A Plus franchise işletmelerinin büyük bölgelerde faaliyet göstermesini, 1A Plus franchise işletme sahipleri, çalışanları ve müşterileriyle memnuniyet seviyesi yüksek bir hizmet anlayışını kapsar.

Yatırım ortaklığı.

1A Plus Amerika ve Türkiye Genel Merkezinin finans gücü ile 1A Plus işletmeleri arasında kurulan yapılanma sayesinde, gayrimenkul alıp satmak, gayrimenkul projeleri oluşturmak mümkündür. 1A Plus franchise işletmeleri, 1A Invest™ için düşündükleri portföyleri 1A Plus Genel Merkez ile paylaşır, uygun görülenler için yatırım planlaması yapılmak üzere çalışmalar başlatılır.

Yatırımcılar kulübü

1A Club™, franchise işletmelerinden alışveriş yapan yatırımcıların dahil edildiği özel bir kulüptür. 1A Club™ Yatırımcılar kulübü, üyelerini tanır. Zevklerini, yatırım alanlarını bilir ve istediği gayrimenkule kolayca ulaşmalarını sağlar. Ülke içi ve dışından bir çok yatırım fırsatı ilk önce 1A Club™ Yatırımcılar kulübü üyelerine sunulur. Üstelik bu çok özel portföyler hiç bir yerde satışa sunulmamış portföylerdir.

İşletim sistemi.

Amerika silikon vadisi yazılımcılarının geliştirdiği, 1A OS™ İşletim sistemi ile 1A Plus üyeleri hızlı ve kolay bir şekilde global gayrimenkul ağına entegre olurlar. 1A OS™ İşletim sistemi arayüzü; yeni, kullanımı kolay şık tasarımı ve Türkçe dahil çoklu dil desteği ile eşsiz bir kullanıcı deneyimi sunar. 1A OS™ İşletim sistemi yeni özelliklerle zenginleştirilmiş emlak ekleme modülü, mobil cihazlarınız ile de tamamen yeni bir entegrasyon sağlar. Emlak adresini GPS sisteminden alan modül kullanıcıya hız kazandırır ve hata yapmasını engeller. 1A OS™ İşletim sistemi, Bulut sunucu (Cloud Server) merkezli portföy ilan yönetimi, ödül yönetimi, müşteri yönetimi, dijital pazarlama yönetimi, sözleşme yönetimi, ajanda/iş takibi gibi daha pek çok yenilik ve çözümler sunarak kendini güncelleyen benzersiz bir platformdur.

Eğitim uygulama merkezi.

1A Plus markasına katılacak olan franchise işletme sahibi ve gayrimenkul yatırım uzmanlarının teorik eğitimlerinin yanısıra pratik yapmalarına da imkan verir. 1A Camp™, 1A Plus franchise işletmelerinde çalışmak isteyen gayrimenkul yatırım uzmanı adaylarına staj maaşı ödenerek bir ay süreyle çalışmalarına imkan sağlar. Ayrıca 1A Plus işletmelerinde il farkı gözetmeksizin sürekli koçluk hizmeti programları ile verimlilik ve performans artışı sağlanır.

Motivasyon programları.

1A Plus, üyelerinin başarılarını motive etmek amacıyla; yılda dört kez franchise işletme sahipleri ile performans değerlendirme toplantıları yapar. Yıl sonlarında ise 1A Plus Genel Merkezi tarafından franchise işletme sahibi ve gayrimenkul yatırım uzmanlarının katıldığı yıl sonu değerlendirme ve 1A Show™ ödül programı düzenler.

Kazanç modeli.

Franchise işletme sahipleri gibi 1A Plus Gayrimenkul yatırım uzmanları da hedeflerle çalışır. Hedeflerini gerçekleştiren uzmanlar ürettikleri hizmet bedeli üzerinden her üç ayda bir Extra %5 kazanç elde eder. 1A Extra™ Kazanç modeli ile 1A Plus Gayrimenkul yatırım uzmanları hiç bir aylık ödeme yapmak zorunda kalmaksızın %80’e varan prim geliri elde eder.

Sunum paketi.

Küçük bir paket içinde gelen Prezentasyon sistemi 1A Tube™, tonlarca muhteşem gayrimenkul içeriğini HD kalitesinde sunmanızı sağlar.
Yüksek çözünürlüklü TV’nizde, üstelik kablosuz olarak, hedef kitlenin talepleri doğrultusunda özenle seçilen portföylerin fotoğrafları ve videoları gösterilir.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Ebubekir Sevimli
Telefon : 0242 248 0660
Web Sitesi : www.1aplus.com.tr
E-posta Adresi : iletisim@1aplus.com.tr
Adres : Deniz Mahallesi Konyaaltı Caddesi 131. Sokak Mehtap Apartmanı No:2/10
07050
Antalya Türkiye

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu