Başarılı Girişimcilik

30 Yaşında Kurduğu Fabrikayla Türkiye’nin Güneş Paneli Devi Haline Geldi

Güneşin Işığıyla Aydınlanan Bir Başarı Hikayesi: 30’unda Fabrikasını Kuran, Türkiye’nin Güneş Paneli Üretim Devi

ACS Enerji’nin Başarı Hikayesi: Enerji ve İnançla Yolculuk

ACS Enerji’nin önderi Aysun Aktaş Akdoğan, gençlik yıllarında, sadece ek gelir amacıyla kurduğu bir e-ticaret sitesiyle adım attı iş dünyasına. Üniversite öğrencisiyken enerji ürünleri satarak harçlığını çıkarmaya çalıştı. Ancak bu küçük adım, bugün Türkiye ve dünyada söz sahibi büyük bir güneş enerjisi panelleri üreticisi olan bir firmaya dönüşerek örnek bir başarı hikayesine dönüştü.

Aysun Aktaş Akdoğan’ın öncülüğünde kurulan e-ticaret sitesi, Amerika başta olmak üzere Avrupa ve Orta Doğu ülkelerine ihracat yapan önemli bir güneş enerjisi panelleri üreticisi olan ACS Enerji’ye dönüştü. Bu yolculuk, sadece enerji ürünleri değil, aynı zamanda inanç ve azmin gücüyle de şekillendi.

Genç yaşta sıfırdan başladığı bu hikaye, ACS Enerji’nin vizyoner kurucusu Aysun Aktaş Akdoğan’ın girişimcilik ruhu ve kararlılığı ile tüm dünyaya örnek olmaya devam ediyor.

Yarının Işığına Adanmış Çalışmalar: ACS Enerji’nin Yenilenebilir Gelecek Vizyonu

Enerji ihtiyacının sürekli arttığı bir dünyada, alternatif enerji arayışı öncelik haline geldi. Bu gereklilik doğrultusunda, en etkili ve verimli alternatif enerji kaynağı olan güneş enerjisinin yaygınlaştırılması hedefiyle 2015 yılında ACS Enerji’yi kurdular. 2017 yılında İzmir’deki fabrikalarında fotovoltaik güneş panelleri üretimine başladılar.

Fosil yakıt kaynaklarının sınırlı ve çevresel tahribata neden olan etkileri, temiz ve sürdürülebilir enerjiye olan ihtiyacı daha da vurguluyor. ACS Enerji olarak, parlak bir yarının temel şartı olan temiz bir çevreyi, güneş enerjisiyle sağlıyoruz. Ülkemizin güneş ve diğer yenilenebilir enerji potansiyelini artırmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz AR-GE çalışmalarıyla, “En Az Maliyet, En Yüksek Verim” anlayışını benimsiyoruz.

Güneş Paneli
Güneş Paneli

Şebeke bağlantılı sistemlerden projelendirmeye, danışmanlıktan sistem tasarımına, endüstriyel kurulumlardan bağımsız akü destekli sistemlere kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz. Güneş enerjili sulama sistemlerinden aydınlatma sistemlerine kadar, yüksek kaliteli hizmetimizle Türkiye ve yurtdışında üretmeye ve aydınlatmaya devam ediyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

1376 Sokak, Boran Plaza No:3AG Halkapınar/İZMİR

ITOB OSB Ekrem Demirtaş Cad.
No:44 Menderes/İzmir

+90 232 458 00 45
info@acsenerji.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu