Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Gıda ve Restoran Bayilikleri / 33 Tantuni kebap franchising sistemiyle şubeler açacak

33 Tantuni kebap franchising sistemiyle şubeler açacak33 TANTUNİ KEBAP
Yeni şubeler açacak
33tantuni33 Tantuni Kebap, 1970’de Mersin’de Ömer Aytan tarafından kurulmuş. Şirketin yönetiminde şimdi oğlu Muzaffer Aytan var. Aytan, 1993’de Ankara Bahçelievler’de bir şube açarak, şirketin faaliyetlerini Ankara’ya taşımış. Şirket, 2003’te Ankara’da bir 3 TANTUNİ restoran daha açmış. Daha sonra Cepa ve Gordion AVM’de birer şube daha açılmış. Şimdi Ankara’da toplam dört şubesiyle faaliyet gösteriyor. 33 Tantuni Kebap franchising sistemiyle şubeler açacak. Yeni açılacak şubeler için yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu, fast-food iş-letmeciliğine uygun ana arterler, alışveriş merkezleri, süper marketler, sinema ve okulların yoğun olduğu bölgeler tercih edilecek. Şirket, franchise adaylarının şu özelliklere sahip olmasını istiyor: Gıda sektöründe tecrübeli olması, işin bizzat franchise sahibi tarafından yönetilmesi, dinamik ve yeniliğe açık olması.

Telefon: 0312 212 26 02 E-posta: info@33.com.tr

  Turyap Emlak yeni bayilik - Turyap bayilik şartlarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Tostmatik Franchise Verecek

Türkiye’de ilk ve tek tost yapabilen Tostmatik tescilli marka adıyla uluslararası patente sahip bir tost …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir