Emlak ve Gayrimenkul Haberleri

Acarkent Kiralık Villalar, Acarkent Villaları Kiralık, Acarkent Kiralık

Acarkent Kiralık Villalar, Acarkent Villaları Kiralık, Acarkent Kiralık

Acarkent kiralık villa ve Acarkent satılık villa konusunda Marka\Villa size yardımcı olacaktır. Acarkent kiralık villalar ve Acarkent satılık villallar için Marka\Villa uzman kadrosuyla sizlere emlak konusunda yıllardır hizmet vermektedir. Acarkent, İstanbul Beykoz’da özel orman alanı içerisinde kurulmuş Türkiye’nin en büyük villa projelerinden birisidir. Acarkent, toplam 1452 adet villa, 80 adet boğaz manzaralı daire, 64 adet Acarlife Apart Daire, 72 adet Acarsize Stüdyo Daire ve Ticari Birimler ile Sosyal ve Spor Alanlarından meydana gelmiştir.

Acarkent A Tipi Villalar:
Eğer beklentiniz bir villadan daha da fazlası ise; eşsiz doğa manzarası, hayat tarzınızı yansıtan lüks dekorasyonu, 800m2 iç kullanım alanı ve 1000 ile 2000m2 arasında değişen çok geniş enfes bahçeleriyle A Tipi villalardaki prestijli malikane yaşamı sizi bekliyor.

Acarkent B Tipi Villalar:
Kendi gözünüzle hayata bakışınızda, tüm beklentilerinizi Acarkent B Tipi villalarında bulacaksınız.600 m2 iç kullanım alanı ve yaşam stilinizi yansıtan 1000-2000m2 arasında değişen büyüklükte bahçeler hayatınızı değiştirecek.

Acarkent C Tipi Villalar:
Acarkent’in ayrıcalığı ve kaliteli detayları C Tipi villalarda canlanıyor. 500 metrekare iç kullanım alanı ve 1000-1500 metrekare arasında değişen ölçülerdeki bahçelerinde sizi keyfin tadını çıkarmaya çağırıyor.

Acarkent’te Kiralık Villa…
İstanbul Acarkent’te orman ile iç içe, hakim konumlu, batı cepheli, özel sokakta, yüzme havuzlu, kısmi boğaz manzaralı, asansörlü, özel dekorasyonu ile görülmeye değer 3.5 katlı B revizyon tipi kiralık villa.

* Fiyat: 7,000 USD
* Oda Sayısı: 5
* Salon Sayısı: 2
* Banyo Sayısı: 5
* Metrekare: 500
* Açık Otopark: var
* Kapalı Otopark: yok
* Yüzme Havuzu: var
* Cephe: Batı
* Aidat: 400 TL
* Bölge: Acarkent
* Tip: B Tipi Villa

Marka\Villa, 2004 yılından bu yana Acarkent Villaları ve Beykoz Konakları başta olmak üzere çevre bölgelerde uzmanlaşmış ve gayrimenkul danışmanlığı hizmetini en iyi ve en kaliteli şekilde vermek için çalışmaya devam etmektedir.

Marka\Villa Adresi: Acarlar Mah. Acarkent Sitesi 4.Cad. 15.Sok. C54 Villa Beykoz / İstanbul
Marka\Villa Telefon Numarası: 0 216 485 00 08
Marka\Villa Mobil Telefon: 0 532 6242028

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu