Anasayfa / İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği / Ağır Yük Palet rafları

Ağır Yük Palet rafları

“Ağır Yük Palet rafları”

Daha çok ağır yüklerde ve paletli malzemelerde kullanılan paletli raf sistemi rack sistem olarak da adlandırılır. Tasarım şekli yükleme ve boşaltma yapmaya elverişlidir. Bu sistem aynı zamanda asma kat raf sistemine daha çok uygun bir sistemdir. Paletli raf sistemleri karmaşık bir depolama sisteminde işlemlerinizi kolaylaştırır. Farklı ölçülerdeki paletlerin yüklenmesi için ideal bir yöntemdir. Paletli raf sisteminde kullanacağınız araçların ölçüleri istiflemede kullanacağınız paletlerin özelliklerine göre belirlenir.

Paletli raf sistemi ile istifleme yapacağınız alanı en kullanışlı hale getirirsiniz. Genellikle koyu mavi renklerde imal edilir. Traversler ise çok canlı renklerden oluşur. Bu renkler turuncu ve sarı olarak tercih edilir. Paletli raf sistemi ile depolayacağınız paletlerin boyutlarının farklı olması bir sorun değildir. Bu sistem istiflemede size en uygun şartları oluşturur. Hareket avantajını artırır. Yükleme ve boşaltma seri bir şekilde yapılır.

RAF GRUP 2000 yıllarından beri raf sistemleri imalatına başlamıştır. Tecrübeli ve teknik elemanlarıyla deneyimli geçmişi ile uluslar arası alanda da adını duyurmayı başarmıştır. İstifleme yapacağınız alanı önce yerinde keşif eder ve inceleme yaptıktan sonra raf sistemi kurulacak alanı en güzel şekilde değerlendirir.Paletli raf sistemi’nin kullanış amacı çok geniştir. Paletli raflarınızın depolanmasında en ideal yöntemdir. Aynı zamanda en çok tercih edilen raf sistemidir. Otomatik kullanım alanları da mevcuttur. Aynı anda birden çok paleti yan yana kullanabilirsiniz.Müşterilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak ölçülendirilebilir. Paletler birbirlerinden bağımsız şekillerde yerleştirilirken sizin işiniz de daha kolaylaşır ve yüklerinizi sırayla taşıyabilirsiniz. Paletli raf sisteminin standart bir ölçüsü yoktur. Ayrıca bu sistemi kolayca söküp takabilirsiniz.

Sırt sırta raf sisteminin kullanım amacı çok paletli rafların depolanmasını sağlamaktır. Lojistik depo rafları, ağır yük raf sistemleri, sırt sırta raf sistemleri paletli raf sistemleri grubu arasında yer almaktadır. Lojistik paletli yük rafları depo rafları sisteminde güvenle kullanılır. Ağır yük raflarında da güvenle kullanabilirsiniz. Taşıma paletleri de tamamı ile müşterilerin özel ihtiyaçlarına göre hazırlanır. Birbirlerine bağlanmış bu paletler 4 taraftan katlanabilir ve açılabilir. Ayrıca hızlı taşıma kolaylığı sağlar. Taşıma paletleri günümüzde istifleme de kolaylık sağlama özelliği ile tercih edilen raf sistemidir.

RAF GRUP müşterilerine uluslar arası standartlar da hizmet vermektedir ve müşterilerinin çıkarlarını gözetmektedir. Profesyonel ekibi ile çalışmalarını sürdürmekte ve müşteri memnuniyetini göz önünde tutmaktadır. Raf sistemi kurulumunda tüm mallarınızı güvenle saklama koşullarını temin ediyor. Tüm tasarımları önceden mutlaka test ediliyor. Doğru depolama koşullarını depolarınızda güvenle sağlıyor. Yüksek kalite profesyonel teknik elemanları ile depo tasarımını en güvenilir hale getiriyor. RAF GRUP zamanında teslim ve hızlı sevkiyat ile müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan çok güvenilir firmalar arsında yerini almış ve bu yönde emin adımlarla ilerlemektedir.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir