Anasayfa / Teknoloji / Akıllı Bildirim Cihazı Ditto

Akıllı Bildirim Cihazı Ditto2012 yılında teknoloji dâhisi Bob Olodort ve teknoloji strateji uzmanı Marc Guren
tarafından Kaliforniya’da kurulan mobil teknoloji firması Simple Matters, akıllı bildirim cihazı Ditto’yu geliştirdi. Sadece sekiz gram ağırlığında olan Ditto’yu ister üzerinizdeki bir kıyafete tutturarak, ister cebinize koyarak, ister satış esnasında cihazın yanında verilen kayışa takarak bileğinizde rahatça kullanabilirsiniz.

Ditto
Ditto, özellikle telefonunuz sessizde olduğu zaman gelen bildirimleri anında takip etmeniz için bulunmaz bir fırsat. Ditto’nun aktif hale gelmesi için kullanıcısının İOS veya Android işletim sistemine sahip akıllı telefonuna cihazın uygulamasını indirmesi ve cihaza pilini yerleştirmesi gerekiyor. Cihaz aktif hale geldikten sonra telefonunuza gelen her aramayı, mesajı, e-postayı veya sosyal ağlarınızdan gelen bildirimleri titreşerek size bildiriyor. Cihazın en önemli özelliklerinden biri de telefonunuzda sessiz alarm kurduğunuzda titreşim ile sizi uyandırması. Böylece sizinle aynı ortamda uyuyan diğer kişileri rahatsız etmeden sadece sizi uyandırıyor. Buna en uygun kullanım tabii kayışlı kullanım. Pil ömrü yaklaşık altı ay olan Ditto, pilin yenilenmesi gerektiğinde uygulaması üzerinden bunu kullanıcısına anında bildiriyor. http://simplematters.com/

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir