Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Akıllı Park Metre Sistemi, KERBspace

Akıllı Park Metre Sistemi, KERBspaceYüksek teknoloji park metreler, araçları tespit ediyor ve ona göre ücretlendirme uyguluyor.
KERBspace, park metre operatörlerine yardımcı olmak ve bilet kesme işlemini daha adil hale getirmek için yüksek teknoloji kullanıyor.

Şehir içinde park yeri bulmak bazen kabusa dönüşebiliyor. ParkTag, kullanıcılara, sokak sokak tarama yaparak boş park yerlerini gösteriyordu. Şimdi ise KERBspace, park metre operatörlerine yardımcı olmak ve bilet kesme işlemini daha adil hale getirmek için yüksek teknoloji kullanıyor.

kerbspace
Son olarak Montana’da kullanılan sistemi takip eden KERBspace sistemi, standart park metrelerin yerine, daha düzgün, Wi-Fi bağlantısı ve dinamik ekranlı park metreler kullanıyor. Park yerlerinin dolu ya da boş olduğunu sensörler sayesinde tespit edebilen bu aygıt aynı zamanda park eden aygıtın tipini de tespit edebiliyor. Bu sistem, yerel otoritelerin ve şirketlerin daha esnek bir fiyat listesi oluşturmalarına imkan tanıyor. Müşteriler, kredi kartıyla ya da akıllı telefonları ile ödeme yapabiliyorlar ve park süreleri bittiği zaman akıllı telefonlarına araçlarını çekmeleri ya da park süresini uzatabilecekleri seçenek listesi geliyor.

Akıllı park metre, park ücretlerinin, sürücüler için daha uygun hale gelmesini sağlıyor. Bu park metreler, herhangi bir kural ihlalinde, gerekli verileri otoritelere göndererek daha sağlıklı kararların alınmasına yardım ediyor. Ayrıca, dinamik ekranlar, reklam kampanyaları sayesinde daha fazla para kazandırabiliyor.

Website: www.kerbspace.com

kaynak : www.myfikirler.com

  Süt Üretimi Kârlı Yatırım OlacakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Her Lezzeti Paketleyip Satışa Sunan Konsantre Dip Üretimi İş Fikri

Yeni çeşitleriyle her lezzeti paketleyip satışa sunan ‘konsantre dip’ üretimi iş fikri girişimcilere çok para …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir