Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Akyaka Elektronik Bayilikler Verecek

akyakaFirma İsmi : AKYAKA ELEKTRONİK
Bayilik Kategorisi : MÜZİK ALETLERİ VE MÜZİKAL HEDİYELİKLER
Kuruluş Yılı : 2012
Şube Sayısı : 2
Firma Tanıtım : Akyaka Elektronik, 15 yıllık teknolojik birikim ve deneyimleriyle Muğla ili ve Gökova Körfezi bölgesinde Ses, Görüntü, Işık ve Güvenlik Sistemlerinde bireysel ve kurumsal müşterilerimizin taleplerine, kendilerini kanıtlamış üretici firmalarımızın markaları ve ürünleri ile Pazarlama, Satış, Teslim, Montaj ve Teknik Servis desteği vermektedir.

Üstün kaliteli Profesyonel Ses Sistemleri, yüksek çözünürlüklü Uydu, Televizyon, DVD, Projeksiyon, Görüntü Sistemleri, etkileyici ve canlı Sahne Işık Sistemleri, Güvenlik Kamera Sistemleri, Alarm Sistemleri, Müzik aletleri, ihtiyaçlarınızın belirlenmesi, marka seçimi, cihaz temini, sistemin projelendirilmesi,ürünün satışı, uygulaması ve yerine montajında Akyaka Elektronik kalıcı çözümler sunan uzman bir kuruluştur.

Bayilik Şartları : Merkezi yerde Show room yapılabilecek nitelikte mağaza, Müzik aletleri konusunda bilgi ve deneyim

Bayilik ile ilgili Destekler : Bayii yönetimi eğitimi, bayilik sözleşmesi tesis edilen il bayilerimize ücretsiz verilecektir. Yeni tesis edilen işletmelerin ürün temini ve sevkiyat gibi konuları Akyaka Elektronik, çözüm ortağı olarak yürütecek ve il bayilerinin güler yüzlü personellerine ürün ve satış eğitimlerinde destek verecektir.

Bayiliklerimiz tesis edilirken, kriterler oluşturmaktayız. Her bayimizin hedefini ortak planlıyoruz, bu hedefi finansal yapının incelenmesi, coğrafi lokasyona ve iş yerinin özelliklerine bakarak yetkin kişilerin konu ile ilgili değerlendirmelerini alarak belirliyoruz.

Akyaka Elektronik olarak şirket kaynaklarının yoğun bir şekilde bayiye yönlendirilmesi için çalışmalar yapılacaktır. Bayilerimizin yeni müşteri edinmeleri için Akyaka Elektronik, bayilerimiz için Merchandising çalışmaları hazırlayacaktır. Bayimiz elemanlarının ürün eğitimleri, satış eğitimleri ve motivasyonu sağlamak için work shop çalışmaları yapılacaktır. Bayilerimizi destekleyici tanıtım ve teşhir malzemeleri hazırlanması ve bunların dağıtımını gerçekleştireceğiz. Bayimizin bölgesindeki pazar payını ve kapsama alanını ölçebilmesine yardımcı olacağız. Bayimizin stoklarını yönetmek için stok yönetimi eğitimi vereceğiz.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Yatırım maliyeti ve ürün temini 15.000 – 25.000 TL arasındadır. Kar marjı ortalama %35 tir.

Bayilik için ek şartlar: Eğitimler katılmak, bölgesinde yapılması gereken aktiviteleri gerçekleştirmek.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Gökhan Tosun
Telefon : 0 252 243 43 33
Web Sitesi : www.akyakaelektronik.com
E-posta Adresi : info@akyakaelektronik.com
Adres : Atatürk caddesi No 14/4-5
AKYAKA – MUĞLA

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu