Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Akyel Kimya Bayilik

akyelFirma İsmi : Akyel Kimya
Bayilik Kategorisi : Temizlik
Kuruluş Yılı : 2010
Şube Sayısı : 2
Firma Tanıtım : Mutfak hijyen ürünleri, kişisel hijyen ürünleri, genel temizlik ürünleri, zemin bakım ve cila ürünleri, çamaşır temizlik ürünleri, kağıt temizlik ürünleri, çöp poşetleri, aparatlar ve dozaj pompaları üretimi ve tedariği ile Akyel Kimya, plaza, ofis, kurum, fabrika, hastane, otel, kamu kurumları, restaurantlardan oluşan geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermektedir.

Siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına kesin çözümler sunabilmenin yanı sıra, insan sağlığı ve ekolojik dengeye kesinlikle zarar vermeyen ürünler ortaya çıkarmak temel amacımızdır. Ürün geliştirme ve üretim faaliyetlerimizin merkezini bu temel amaç oluşturmaktadır. Uygun fiyat politikası, 250’nin üzerinde ürün çeşidi ile siz müşterilerimize zamanında ve kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

Akyel Kimya, kalite yönetim sistemi gereklerinden ödün vermeyen, teknolojik yeniliklere duyarlı, müşteri odaklı, kaynaklarını koruyan ve geliştiren, şeffaf yönetim anlayışı, dinamik ve tecrübeli kadrosunun ve sahip olduğu kalite yönetim sistemini sürekli geliştirerek ulusal ve uluslararası platformda sektörün her dalında var olacaktır.

Bayilik Şartları : Lütfen iletişime geçiniz
İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Ozan Aydemir
Telefon : 0506 268 86 26
Web Sitesi : www.akyelkimya.com
E-posta Adresi : ozan@akyelkimya.com
Adres : Sogukkuyu Mah. Seyhan Sok. NO:7
Tekirdağ

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu