Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Alcatraz Korku Evi Evden Kaçış Oyunları Franchise Veriyor

Yeni bir trend olan ve kendi alanında sektör yaratan oyun ve eğlencenin değişik konsepti olan evden kaçış oyunları alanında bayilik alarak kendi işinizi kurabilirsiniz. Birçok firmanın bayilikleri bulunmaktadır. Bugün sizlere Alcatraz Korku Evi’nin bayilik şartları hakkında bilgi veriyoruz. İyi bir yerde mekan seçimi ile bu işten güzel paralar kazanabilirsiniz. Eğlence ve heyecan insanların vazgeçemeyeceği bir aktivitedir bu tür aktiviteleride girişimciler fırsata çevirmelidir.

Evden Kaçış Oyunları sektöründe, Türkiye’nin ilk korku konseptli evden kaçış oyunu firması olan, yani Türkiye’nin ilk Korku Evi olan firmamız bütün dünyada yeni olan bu sektörde, Türkiye’de bir ilk olarak Korku Evi şeklinde hizmet vermeye 2014 yılında başladı. Kısa sürede kurumsallaşma anlamında hızla yol kat eden ve verdiği müşteri memnuniyetli profesyonel hizmetle, sektöründe öncü olmanın yanı sıra aynı zamanda lider konuma oturmayı da başarmıştır.

Alcatraz Korku Evi

Alcatraz Korku Evi Evden Kaçış Oyunları, Merkez şube Ankara/Kızılay olmak üzere aynı zamanda, İzmit, Düzce, Niğde, Ankara/Bahçelievler ve Kayseri’de de oyuncularıyla buluşmuştur.

Alcatraz Korku Evi Evden Kaçış Oyunları, Türkiye’de Master Franchise olarak tüm lisans haklarına sahiptir. Oyun alanlarının işletmeciliği için verilen lisans (franchise) süresi minimum 2 yıldır. Verilen lisans sayesinde Lisans Alan kişi sahip olduğu oyun alanında ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır.

İşletmecilerimize, oyun alanının açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma ve lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.

Girişimcilerin, Alcatraz Korku Evi Evden Kaçış Oyunları adı altında faaliyet göstermesi için aslında bir çok neden var. Bunların en başında Türkiye’nin ilk korku evi olmuş olmamız ve sektöre yön ve hatta isim vermiş olmamızdır. Kurumsal anlamda ciddi adımlar atmış ve belirli kalite standartlarını oluşturmuş olmamız. Sektörde en eski tecrübeye dayanarak portföy üzerindeki verilerimiz ve hareket kabileyetimiz ile yanılma payımızın neredeyse yok denecek kadar az olması ve bu hususta başarının da vazgeçilmez olmasıdır. İşletme modeli olarak ilk olmamızın yanı sıra aynı zamanda işletmecilik anlamında da öncülüklerimiz, ilk ve tek olan uygulamalarımız ile de hem müşterilerimize hem de bayilerimize hukuki anlamda destek oluyor olmamız. Mevcut oyunlarımızın binlerce grup üzerinde yarattığı etki-tepki üzerine oyunların tüm eksik yönleri giderilmiş ve aksine oyuncular nezninde bütün olumlu girişimler yerine getirilmiş ve kendini oyuncuya kanıtlamış oyunların oynatılıyor olması da en büyük tercih sebeplerindendir.

Franchise Adaylarında Aranan Özellikler:

Girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip olmak
Başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi
Yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilmek
Destek Hizmetleri:

İşletmecilerimize, oyun alanının açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma ve lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.

Yatırım Şartları:

YATIRIM maliyeti; oyun alanının yerine, tipine ve büyüklüğüne bağlı olarak değişmekle birlikte yatırım maliyetleri değişkenlik göstermektedir.

Yer Seçimi:

Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, sinema, okul, dershane yakınları, ulaşımın rahat olabileceği bölgeler, Gerçek Evden Kaçış Oyunları işletmeciliğine uygun ana arterler, aranan özellikler arasındadır.

Oyun açılacak lokasyon, Alcatraz Korku Evi yetkilileri tarafından onaylandıktan sonra kiralanır.

Fiziksel Özellikler:

Fiziksel özellikler, Alcatraz Korku Evi yetkilileri tarafından belirlenmiş kriterlerde olmalıdır. Bu bilgiler sizlere, birebir görüşmeler neticesinde aktarılacaktır.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  H. İlker Öztekin
Telefon :  (0)312 434 15 85
Web Sitesi : alcatraztr.com
E-posta Adresi :  ankara@alcatraztr.com
Adres :    Kültür Mahallesi Doktor Mediha Eldem Sokak 73/3 Kızılay / Çankaya / Ankara

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu