Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Alev Saçan Stop Lambaları İş Fikri

Alev Saçan Stop Lambaları İş FikriMOTOSİKLET MERAKLILARI İÇİN ÇOK UYGUN

Yenilikleri oluşturmada ihtiyacı saptamak işin başı malum… Otomotiv endüstrisinde sadece konfor ve sağlamlık yetmiyor. Ufak buluşlar, tatmin ve farklılık duygularına yol açarken, fikir sahiplerine de büyük paralar kazandırıyor.

Örneğin alev saçan stop lambaları spor otomobiller ve motosikletler için geliştirilmiş yeni bir proje. Bu yenilik fikrinin esası bir mercek sistemine dayanıyor. İşi geliştiren ilk girişimci ışık yanılsamalarını lens sistemi üzerine oturtmuş.

motosiklet

Birkaç mercek bileşeni kristal yapıda saydam plastikten. Üstelik üretimi oldukça basit.
Far üzerine doğrudan uygulanıyor. Stop lambaları yakıldığında alev fışkırıyormuş gibi canlı bir görüntü oluşuyor. Bu manzarayı görenler stop lambalarından canlı alev çıktığı sanısına kapılıyor. Şaşırtıcı bir yanılsama! Frene basıldığında daha yoğun alev üreten cinsleri de var.

Yenilik fikrini geliştiren girişimci Rene Batiste isimli bir Amerikalı… Las Vegaslı bir ışık oyunları ustası. Mercekleri doğrudan stop lambalarına takıyorsunuz. Ve gösteri başlıyor…

Fazla Sermaye Gerektirmeyen 10 İş Fikri

  Sermayesiz bir iş fikri merdiven temizlemekYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir