Teknoloji ve İnovasyon Haberleri

Alınabilecek En İyi 10 Kablosuz Şarj Cihazı

Son zamanların en popüler teknolojilerinden biri olan kablosuz şarj cihazı önemli bir pazar oluşturmaya başladı. Telefonun şarjını hızlı bitirenlerin kablosuz bir hızlı şarj cihazına ihtiyacı olabilir.

Kablosuz Hızlı Şarj Cihazları

HAYATIMIZIN her alanında daha akıllı ve daha pratik, zamandan tasarruf etmemizi sağlayacak teknolojiler arıyoruz. Yanımızdan hiç ayırmadığımız cep telefonlarını da her yerde, hızlıca şarj etmek istiyoruz. Bu noktada imdada, kablosuz hızlı şarj cihazları yetişiyor. Kablosuz şarj cihazlarının hızı, şarj edeceği mobil cihaza göre değişiklik gösteriyor. Bu nedenle bir cihaz satın almadan önce, hangi model telefonlarda en yüksek performansı gösterdiğine bakmak gerekiyor.

Alınabilecek En İyi 10 Kablosuz Şarj Cihazı
Alınabilecek En İyi 10 Kablosuz Şarj Cihazı

Öte yandan güvenlik önlemleri bulunan cihazlar da tercih sebebi olarak öne çıkıyor. Cihaz üzerin e bulunan yüksek ısı koruması,yüksek akım koruması, yüksek voltaj koruması gibi özellikler, şarj halindeki cihazların zarar görmesinin önüne geçiyor. Şarjdayken kolaylıkla görüşme yapabilmeyi sağlayacak özelliklere sahip olması ise, aktif çalışan kullanıcılar için önemli bir özellik, işte incelemeye değer birkaç model…

HEM YATAY HEM PORTRE
Yootech Kablosuz Şarj Cihazı:

Qi sertifikalı model, İOS için 7.5W, Android için 10W hızlı şarjı destekler. İki bobinle donatılmış Yootech, hem yatay hem de portre modlarında çalışabiliyor. Telefonu algılandıktan 15 saniye sonra LED ışığı sönüyor.

KILIFLARI DELİP GEÇİYOR
Anker PowerWave 7.5 Kablosuz Şarj Cihazı:

https://www.youtube.com/watch?v=Tsn8k-5Npu8

Genişletilmiş bir şarj yüzeyine sahip olan cihaz, Apple için 7.5W, Samsung için de 10W şarj gücünde kullanım sunuyor. Çoklu güvenlik sistemi bulunan cihazda, aşırı şarj koruması, yabancı cisim algılama, radyasyon koruma gibi özellikler mevcut. 5 milimetre uzaklıktan kalın bir kılıf içindeki telefonu bile şarj edebiliyor.

LAMBA VE ŞARJ BİR ARADA
TaoTronics LED Masa Lambası Hızlı Kablosuz Şarj Cihazı:

Bu cihaz ofis masalarını kullanışlı bir iş istasyonuna dönüştürüyor. Hem lamba hem de şarj cihazı. iOS’a 7.5W, Android cihazlara lOW’a kadar güç sağlayan Qi özellikli bir kablosuz şarj pedi ile donatılmış ve şarj kılıflarıyla çalışabiliyor.

10 WATT GÜCÜNDE
Xiaomi Hızlı Kablosuz Şarj Cihazı 10W:

10W gücündeki cihaz, üzerinde bulunan LED ışık uyarılan sayesinde telefonun şarj olup olmadığı gibi bildirimleri kullanıcıya sunuyor. 4 milimetre uzaklık mesafesine kadar şarj edebiliyor. Aşın gerilim koruması, sıcaklık koruması, kısa devre koruması ve bilinmeyen obje koruması gibi özellikleri mevcut.

AŞIRI ISINMA KARŞITI
Samsung Kablosuz Şarj Cihazı Duo Pad:

Aynı anda iki cihaza güç vermeyi sağlayan bu model sadece Samsung telefonlarla değil, iPhone’lar ve akıllı saatler dahil olmak üzere çoğu Qi özellikli cihazla uyumlu. Aşırı ısınmayı önlemek için yerleşik bir soğutma fanı ve sessiz havalandırması mevcut.

HEM STAND HEM PED
Samsung Kablosuz Şarj Edilebilir Dönüştürülebilir Stand/Ped:

Tüm Qi özellikli cihazlarla uyumlu ve belirli cihazlarda 9W hızlı şarjı destekleyen yerleşik bir fana sahip. Ayakta durma açısı, bildirimlere yanıt vermenize ve fişten çekmeden arama yapmanıza olanak tanıyor.

YÜKSEK AKIM KORUMASI
Philips 15W Quickcharge 3.0 Kablosuz Şarj Seti:

15W şarj gücüne sahip Quickcharge 3.0 şarj cihazı, 360 derece dönebilen başlığı sayesinde rahat bir biçimde istediğiniz yöne sabitleyerek kullanabileceğiniz bir cihaz. Cihaz üzerinde bulunan yüksek ısı koruması, yüksek akım koruması, yüksek voltaj koruması gibi özellikleri sayesinde şarj halinde cihazların zarar görmesinin önüne geçiyor.

YERİNDEN OYNAMAYAN TASARIM
Mcdodo Kablosuz Hızlı Şarj:

Mcdodo’nun bu araç içi telefon tutucu modeli, tüm Apple ve Android telefonların hızlı şarjını destekliyor. Otomatik kilitlenme özelliğiyle güvenli ve 180 derece dönüş imkanı sunuyor. İki aşamalı koluyla asla yerinden oynamıyor.

AKILLI ÇİP KORUMASI
Spigen Essential F308W:

Hızlı şarj cihazı İOS cihazlarda 7.5W, Android cihazlarda ise 5W-10W gücünde çalışıyor. Qi Sertifikalı tüm cihazlar ile de uyumlu. Akıllı çip koruması ve kısa devre koruması ile öne çıkıyor. Isınma sorunlarını da engelliyor.

APPLE’DAN ONAYLI
Belkin Boost Up Kablosuz Şarj Pedi 7.5W:

Apple tarafından onaylı bir aksesuar markası olan Belkin’in bu cihazı, iPhone 8/XS/XS Max ve XR’de 7.5W şarj kapasitesi sunar. Ayrıca Airpods 2’yi 5W ile şarj eder. Ancak, daha eski iPhone modelleri uyumlu bir şarj çantası gerektiriyor.

ÜRÜN DİRİER

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu