Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Anadolu Sigorta Reklamlarıyla Ödüle Doymuyor

Anadolu Sigorta Reklamlarıyla Ödüle Doymuyor
Anadolu Sigorta Reklam Filmi

Media Cat Dergisi tarafından Türkiye’de düzenlenen 5 reklam yarışmasının sonuçları göz önüne alınarak hazırlanan, bu yıl üçüncüsü açıklanan The Cat Report sonuçlarına göre Anadolu Sigorta 2010 yılında reklamlarıyla en çok ödül alan reklamverenlerden biri oldu. 2010 yılında aldığı 9 ödülle zirveyi Unilever ile paylaşan Anadolu Sigorta, birbirinden etkili reklam filmleriyle ödül almaya devam ediyor.

2010 yılının en beğenilen reklam çalışmasına da imza atan Anadolu Sigorta’nın, aynı zamanda yılın en çok ödül olan ajansı olan TBWA ile birlikte hazırladığı, 85. kuruluş yıldönümü için hazırladığı film, 1924 Erzurum depreminden sonra şirketin Atatürk tarafından kurulmasını anlatan etkileyici prodüksiyonuyla büyük ses getirdi ve hafızalarda yer etti.Anadolu Sigorta 85. yıl reklam filmi, 1924 yılında Erzurum-Pasinler depreminde yıkılan köyleri kalabalık bir heyetle ziyaret eden Mustafa Kemal Atatürk’ün yıkıntılar arasında sessizce oturan yaşlı bir adama yaklaşarak, onunla sohbetinin görüntülerine yer veriyor. İhtiyarın zor duruma karşın vakur davranışları, devletten bir şey beklemeyen tokgözlülüğünün Atatürk’ü çok duygulandırdığı vurgulanan filmde, bu konuşmadan 6 ay sonra Atatürk’ün talimatıyla Anadolu Sigorta’nın kuruluşu anlatılıyor.

Anadolu Sigorta Hakkında:

Anadolu Sigorta, özel bir sigorta şirketi olarak, kuruluşundan bugüne kadar geçen sürede Türkiye’de sigortacılık sektörünün gelişiminde ve bu gelişime paralel olarak sosyo-ekonomik ortamın çağdaşlaşmasında önemli bir rol oynadı. 1997′ de uygulamaya koyduğu “Yeniden Yapılanma Projesi”yle tüm acentelerini on-line ve real time sistemiyle, bilgi işlem ağına kattı. Bilişim teknolojisinden yararlanarak hizmette kalitenin yükselmesini, çağdaş düzeye erişmesini sağladı. Anadolu Sigorta’nın yıllardır değişmeyen, hasarları hemen ve eksiksiz ödeme ilkesi, insanlarımız için bir güven kaynağı oldu. Bugün, güçlü sermaye tabanı ve gelişmiş altyapısını arkasına alarak müşteri memnuniyeti odaklı öncü bir sigortacılık anlayışını “Maksimum Hizmet Sigortacılığı’nı” uygulayan Anadolu Sigorta, Türkiye’de sigorta bilincinin yaygınlaşmasını hedefliyor.


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir