Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

AngelFORCE deterjan TÜRKİYE geneli ve K.K.T.C. bayilikleri veriyor

ege starSirketimiz endüstriyel ve evsel kullanıma yönelik temizlik kimyasalları alaninda faaliyet göstermekte olan bir firmadir,genel temizlik ürünleri,oto bakım ve temizlik ürünleri. endüstriyel temzilik ürünleri,havuz kimyasalları ve dezenfektanlar olmak üzere hayatımızın bir çok alanınında temiz ve hijyenik bir ortam sunmaya yaşadığımız ortamlardan zevk almanızı sağlamak için şimdi daha çok çalışıyor.

Sorumluluğumuz ağır başarmamız gereken çok projemiz var . Sorumluluğumuzdan kaçmadan projelerimizi büyük bir azimle yerine getirdik getirmeye devam ediyoruz.

En küçük isletmeden en büyük fabrikaya kadar kurumlarin temizlik ürünü gideri bulunmaktadir. Her kurumun ihtiyaçlari farkli oldugu için. Sirketimiz bu konuda proje bazinda hizmet üretmektedir.
Türkiyede bir ilke imza atarak sizin ürününüz bölümünü internet sitemize koyma cesaretine kolay sahip olamadık çok çalıştık çalışmaya devam edeceğiz.

Biliyoruz,ki bütün başarıların altında bilgi,birikim,tecrübe,paylaşım,azim vardır. Biz bütün bunları başarabilen büyük bir aileyiz . EGESTAR Kimya %100 yerli sermayeye sahip bütün yatırımlarını özkaynakları ile başarabilecek altyapı ya sahip örnek bir firmadır. Kuruluşundaki amacı kendi coğrafyasında başarılı olmayı bölge ekonomisine katkı sağlamak olan firmanın şimdiki hedefleri 2008 yılı sonunda ulusal bir marka olabilmek ve aynı dönem sonunda avrupa ülkeleri de dahil olmak üzere yurt dışına ürün ihrac etmektir. Egesatar kimyanın genç,dinamik yapısı bilgi birikimi ve alt yapısı bütün bu hedefleri sapmaksızın yerine getireceği gerçeğine götürmektedir.

Bayilik Şartları :

GÖRÜŞÜLÜR
Bayilik ile ilgili Destekler :

TANITIM REKLAM DESTEĞİ
EĞİTİM DESTEĞİ
ARAÇ DESTEĞİ

Bayilik için ek şartlar:

CARİ HESAP ÇALIŞMALARDA TEMİNAT

Firma İsmi : AngelFORCE deterjan TÜRKİYE geneli ve K.K.T.C. bayilikleri veriyor
Bayilik Kategorisi : il bayilikleri
Kuruluş Yılı : 1998
Şube Sayısı : 6

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Abidin AKSOY
Telefon : 0232 327 37 28
Web Sitesi : www.egestarkimya.com
E-posta Adresi : abidin2013@mynet.com
Adres : 10021 sk no:31 ATATÜRK ORGANİZE SANAYİ ÇİĞLİ İZMİR

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu