Anasayfa / Başarılı Girişimcilik Fikirleri / Anne Bebek Ürünleri Üzerine Girişim Bebeksayfasi.com

Anne Bebek Ürünleri Üzerine Girişim Bebeksayfasi.comEn hesaplısı Bebeksayfasi.com

Anne bebek ürünleri arama motoru ile anne ve bebek kategorisindeki binlerce marka ve on binlerce ürünü bir araya getiren bebeksayfasi.com ; bebek bezi, çocuk giyim, oto koltuğu, bebek arabası ve daha nice ihtiyaç bebek ürünü ile hamile giyim, kozmetik gibi anne ürünleri için onlarca site gezmeye son veriyor.

Tek tıkla tüm ürünler karşınızda.

Sitede 3256 marka, 100’den fazla alışveriş sitesi ve 1.000.000’in üzerinde ürün var

bebek sayfasi
Sistem komplex bir yapıya sahip, büyük arama motoru sistemlerindeki gibi indeksleme mantığı kullanılıyor. Arka tarafta Türkiye’nin en başarılı e-ticaret siteleri (hepsiburada, kliksa, N11, e-bebek, annelutfen, butikbebe, hizlial, lcwaikiki, joker, panço …) bebeksayfasi.com ekibi tarafından günlük olarak taranıyor ve ürünlerin aranan kategori sonuçlarında çıkması sağlanıyor.

Birkaç farklı gelir modeline sahip olan bebeksayfai.com reklam,tanıtım yazıları,sosyal medya kampanyaları, satış başına komisyon, ve tıklama başına ücret şeklinde çalışmalar ile gelir elde ediyor.

Bebeksayfasi.com’un gelecek planlarındaysa hızlı büyümek ve sektörde farklılaşmak bulunuyor.

Türkiye’deki online alışveriş alanında, anne ve bebek kategorisinde en büyüğünden en küçüğüne 1000 den fazla mağaza hizmet veriyor. Kullanıcılarına zaman kazandırmak ve onlara ürünleri en iyi şekilde sunmak, içeriğindeki binlerce yazıyla aileler için bilgi kaynağı olmak, anne ve bebek alışverişi için tek nokta olmak ,kısaca vazgeçilmez aile dostu bir site olmak.

Her şey dünyanın en değerli insanları yani çocuklar için…

  Kadın Girişimci Sibel Gündoğan Fotoğraf Tutkusunu İşe DönüştürdüYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Girişimcilik Yaşı Düşüyor Başarılı Genç Girişimciler

Son yıllarda girişimciliğe adım atanların sayısı artarken “girişimcilik” yaşı da düşüyor. 28 yaşına gelmeden iş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir