Anasayfa / İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği / Araç Kiralama Şirketi Eti Lüks Rent A Car

Araç Kiralama Şirketi Eti Lüks Rent A Caretiler-car-rentalEti lüks rent a car şirketi olarak İstanbul çeşitli semtlerinde verdiğimiz kaliteli, sorunsuz, güler yüzlü hizmetimiz ile sektörde lider kuruluş olmanın gururunu yaşıyoruz. Araç kiralama şirketimiz ilk açıldığından bu yana yıllardır kazandığımız tecrübemizi tek bir prensiple destekledik o da yüzde yüz müşteri memnuniyeti.

Her müşterimizin aracını teslim ettikten sonra şirket ofisimizden memnun ayrılmasını sağlamak gerçekten herkesin harcı değil. Bu yüzden Eti lüks rent a car olarak bu zor görevi layıkıyla yerine getirmeyi bir onur biliyoruz. Son derece çeşitli araç filomuz içinde tamamı yeni model, teknik performans olarak en üst seviyedeki araçlarımızı sizlere sunuyoruz. Eğer İstanbul trafiğinde konforlu, rahat ve geniş bir araç kullanmak istiyorsanız araç filomuzdaki en başarılı jip modellerimizden olan Porsche Cayenne Kiralama hizmetimizi bir düşünmelisiniz. 2011 model bu jip öylesine temiz ki adeta ilk sahibi sizmişsiniz gibi hissettirecek.
Yüksek sürüş pozisyonu, güçlü motoru, büyük tekerlekleri ister şehir içi ister şehir dışı yollarda konforunuzu her zaman sağlamayı garanti ediyor. Aradığınız araç bir lüks sedan ise kendini yıllardır kanıtlamış Mercedes C180 Kiralama seçeneğimiz tam size göre. Alman mühendislik becerisinin doruk noktasındaki bu araç yüksek motor performansını lüks ile harmanlamayı çok iyi başarmış. Komple deri iç mekanı, metal ayrıntılarla modernleştirilmiş orta konsolu, spor koltuklarıyla BMW 520 gerçekten bırakmak istemeyeceğiniz bir otomobil. Daha fazla bilgi almak, lüks rent a car fiyatlarımızı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. http://www.etiluksarackiralama.com/

  Dünyanın Güvendiği MarkaYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yurtdışından 20 işbirliği teklifi

Türkiye Odaiarve Borsalar Birliği’ne (TOBB) şubat ayı içerisinde birçok farklı ülkeden işbirliği teklifi geldi. Makarnalık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir