Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Araç Yakıt Tasarruf Cihazı Ertürbülatör Bayilik Veriyor

ARI-İŞ SAN.TİC LTD.ŞTİ 1999 yılında Elazığda kurulmuştur, şirketimiz araç yakıt tasarruf cihazı imalatı ve satışı yapmaktadır güçlü üretim kapasitesi ve güvenilir işciligi ile ertürbülatör TÜRKİYE genelinde binlerce araçta memluniyetle kullanılmaktadır,ertürbülatör tasarım tescil,faydalı model belgesi,marka tescil belgesi ile bütün hakları ARI-İŞ SAN.TİC.LTD.ŞTİ aittir,ürünümüz çukurova ve fırat üniversiteleri tarafından test edilip faydası kanıtlanmıştır aynı zamanda onlarca şirket tarafından teşekkür belgelerine layık görülmüştür.

Misyonumuz:
Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak,Kurumsallığımızı ve markamızın güvenirliğini sürekli kılmak ve bu sayede sektörümüzde lider konuma ulaşmak,Yurt içinde ve yurt dışında müşteri memnuniyetinden ve kaliteden ödün vermemek,Markamızı yurt içinde ve yurt dışında tanıtmak,Ürünlerimizin kullanımını ülke çapında yaygın hale getirmek.Bu sayede yurt dışına olan bağımlılığımızı azaltarak ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak.

YAKIT TASARRUF CİHAZI ERTÜRBÜLATÖR
Hava filitresinden manifolda giden hortum içerisine takılmaktadır, montaj esnasında hiç bir tadilat yapılmaz, benzinli dizel lpg li tüm araçlarda kullanılmaktadır, takıldığı an test turunda aracın motor sesinde azalma yüksek viteste iken çok düşük devirlerde bile aracın toparlanmasına ve performansının (çekişini) arttırdığına bizzat şahit olacaksınız.

PERFORMANS ARTTIRICI ERTÜRBÜLATÖR
Çevre kirletici eksoz gazlarının sönümlenmesine %85 oranında etki yapmaktadır,Üniversite testleri resmi tasarruf oranı %15 tir.%10-%30 arası tasarruf garantisi vermekteyiz. Tasarruf aracın marka,model,yol şartları,sürüş koşullarına bağlı olarak değişebilmektedir.

ERTÜRBÜLATÖR 3 YIL GARANTİLİDİR,TAKILDIĞI AN TEST TURUNDA %20 TORK(GÜÇ),PERFORMANS ARTIŞINA BİZZAT ŞAHİT OLUN!
DİKKAT!!
BAYİ LİSTEMİZDE YER ALMAYAN KURUM VEYA KİŞİLERDEN ALDIĞINIZ ÜRÜNLER GARANTİ KAPSAMINA ALINMAZ,ARACINIZA ZARAR VERİLEBİLİR!!
RESMİ MONTAJ SERVİSLERİMİZİ YUKARDA BAYİLER SAYFASINDAN GÖRE BİLİRSİNİZ.
ALDINIZ HER ÜRÜN İÇİN MUTLAKA FATURA ALINIZ.

GÖZLEMLER: Ömür boyu kullanılan ERTÜRBÜLATÖR performansı deneme sürüşünde hissedilmedi taktirde iade garantilidir. ERTÜRBÜLATÖR takılması sonucu vuruntuyu önledigi gözlenmiştir. ERTÜRBÜLATÖR takılması sonucu hava kirletici eksoz gazının azalttığı gözlenmiştir. ERTÜRBÜLATÖR motor içerisindeki karbon birikintilerini yok ettigi gözlenmiştir.

HAKKINDA: ERTÜRBÜLATÖR tamamen fabrikasyon bir üründür, uzmanları tarafından üretilmektedir. ERTÜRBÜLATÖR krom nikel paslanmaz çelikten yapılmaktadır, takıldıktan sonra bakım, onarım gerektirmez.

PERFORMANS: ERTÜRBÜLATÖR aracın %20 motor gücünü artırır ve süper performans sağlar ERTÜRBÜLATÖR rampa ve yokuşları en düşük devirle ve yüksek vitesle çıkmasını sağlar. ERTÜRBÜLATÖR motor torkunu arttırdığından dolayı motorun rahat çalışıp güç artışını sağlar.Motorun ömrünü uzatır rektefiyeyi geciktirir.

Araç yakıt tasarruf cihazı ertürbülatör bayilikler verecektir %15 yakıt tasarrufu %15 performans artışı,tasarım tescilli,2üniversite onaylı,garantili

ADRES: Siteler mah.140cad.No:118/A MERSİN
TLF:(0324)235 98 26
cep:0538 840 17 57
FAX:(0324)235 98 26
info@erturbulator.com
canlı destek:erturbulator@hotmail.com
www.erturbulator.com

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu