Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Giyim Bayilikleri / Ataköy Ayakkabı Bayilik Veriyor

Ataköy Ayakkabı Bayilik VeriyorAtaköy Ayakkabı Bayilik Fırsatı

Egenin bölgesinde 26 mağazası bulunan Ataköy ayakkabı İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerde bayilik vermeye başlıyor.

atakoy ayakkabiAYAKKABIYA olan merakını mağazacılık sektöründe yarattığı Ataköy ile farklı bir boyuta taşıyan Okan Ataköy, markayı Ege’nin dışına da taşımak için harekete geçti. 2012’de dört yeni mağaza açan firma, 2013’te İstanbul, Ankara, Antalya ve Bursa gibi kentlere odaklandı. Ataköy, ayrıca gelen talepler doğrultusunda bu yıl bayilik vermeyi planlıyor.

Üniversiteyi bitirdikten sonra kısa bir dönem bankacılık deneyimi yaşayan Okan Ataköy, bu sürecin yapmak istediği iş konusunda etkili olduğunu belirterek, şöyle anlattı; “Önceden beri ayakkabıya olan merakım nedeniyle, beğenilerimle oluşturduğum koleksiyonla mağazacılığa aile şirketi olarak adım attık. Birçok kişinin marka adımız gereği İstanbul firması olduğunu zannettiği Ataköy, aslında soyadımız. Yüzde 100 Egeli ve İzmirli bir firma olarak kısa zamanda müşterilerimizin desteği ile 26 mağazaya ulaştık.”

Yeni markalar yolda
Ege’de mağaza sayısını son 7 yıl içinde artırdıklarını ifade eden Ataköy, Ege’nin birçok noktasında olduklarını belirtti. Geçtiğimiz yıl aileye dört yeni mağazanın daha katıldığını söyleyen Ataköy, “Beklediğimiz ilgiyi yeni açılan mağazalarımızda görmek, bizleri gerçekten çok iyi motive ediyor. Son zamanlarda AVM’lerin etkin gücü ve çekim kuvveti ile daha çok bu noktalarda yer almayı uygun görüyoruz. Bu yıl da yeni noktalarda müşterilerimiz ile buluşacağız. Ayrıca cornerlığını yapmış olduğumuz markalarla ilgili çalışmalarımız da devam ediyor. Elle, Beta ve Kowalski markalarının başarılı bir şekilde cornerlığını sürdürüyoruz. Bu yıl için de aramıza katılmasını planladığımız önemli markalar olacak” diye konuştu.

Doğru zaman ve lokasyon

Bu yıl Ege dışında da yer alma planları bulunduğunu dile getiren Ataköy, İstanbul, Ankara, Antalya ve Bursa gibi büyükşehirlerle ilgili çalışmalarının devam ettiğini kaydetti. Ataköy, “Şuanda sadece Ege’de faaliyet gösteriyoruz, ancak diğer büyükşehirlerde doğru zaman ve doğru lokasyonda yer almak için sürekli çalışıyoruz” dedi.

  Studiokids Çucuk Giyim Bayiliği

BAYİLİK SİSTEMİ

Bayilik alınında yeni oluşum planları yaptıklarını dile getiren Ataköy, uzun zamandır bayilik talepleri aldıklarını aktararak, şöyle konuştu: “Son zamanlarda bu taleplerde çok fazla artış oldu. Biz de şu anda bayilik sistemini hayata geçirmek için kendi mağazalarımız dışında, Ataköy ailesine katılacak yeni bayilerimizle ilgili altyapıyı oluşturuyoruz. Bu konuda ciddi bir çalışma sürecindeyiz.”

DEĞİŞİMİ SEVEN AYAKTA KALACAK

2012’nin ayakkabı sektörü açısından zor bir yıl olduğunu aktaran Ataköy, “Genç ve dinamik bir marka olarak zor koşullara hızlı uyum gösterebilen esnek bir yapımız var. Yenilikçi ve değişimi seven yapımızı, hem modellerimize hem de işleyişimize aktarıyoruz. Bundan sonra da bu yapıda olan firmaların hayatta kalabileceğini ve başarılı olabileceğini düşünüyorum. Ataköy marka olarak renkli, şık, farklı, modern giyimi tercih eden şehir insanına hitap ediyor. Ataköy vitrinleri kaliteden ödün vermeyen ‘farklı’ koleksiyonuyla kısa zamanda bulunduğu noktaya geldi” dedi.

Ataköy Ayakkabı Bayilik Başvurusu

info@atakoyayakkabi.com
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Fanpop Bebek ve Çocuk Dünyası Bayilik

Fanpop bebek ve çocuk giyim BAYILİK vermeyi durdurmuştur. Firma İsmi : Fanpop Bebek ve Çocuk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir