Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Atasay Kuyumcuk Bayilik- Atasay Bayilik Şartları

Atasay Kuyumcuk Bayilik

Atasay’ın şu anda 157 mağazası var. Bunların 132’si franchising olarak işletiliyor. Firma bayi açacaklardan herhangi bir giriş bedeli talep etmiyor, öte yandan, değişime ayak uyduracak, çok yönlü ve vizyoner yatırımcılarla çalışmaya özen gösteriyor. Atasay’ın yeni jenerasyon mağazacılık konseptinde, satış danışmanı ile müşteri arasında banko bulunmuyor.

atasay kuyumculuk bayilik
Atasay Kuyumcuk Bayilik

Kuruluşundan günümüze dek, kuyum sektörüne kazandırdığı iş modelleri, yenilikçi ürün kategorileri ve büyük kampanyaları ile Atasay, sektörümüzün gelişimine yön veren öncü firmadır.

Sektörümüzün en köklü ve en değerli markası olarak, Atasay mağazası açmak isteyen girişimcileri veya işlerini geliştirmek isteyen meslektaşlarımızı “Franchising” sistemimizin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Franchising sistemimiz kapsamında, bölgelerinde Atasay mağazası açacak yatırımcılar, sektörün en güvenilen ve ilgi duyulan firması ile yola çıkacaklar, güçlü ve güvenilir marka imajımızın oluşturduğu hazır müşteri potansiyelinden yararlanacaklardır. Dolayısıyla hazır bir sisteme dahil olarak rakiplerinizden bir adım önde başlarken, işlerinizi geliştirmek için daha fazla imkan ve enerjiye sahip olacaksınız.

Türkiye franchise sektörü

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu